Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Stanik- z czy bez
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 26-02-2010, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też w dzień zdecydowanie "z", stanik jest naturalną częścią mojego stroju, nie ważne czy idę do pracy czy mam wolne. A "bez" to jedynie w nocy, wtedy to zawsze zdejmuję stanik, bo spanie w nim nie należy do wygodnych. Puszcza oko

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

dziuba

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 26-02-2010, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja czasem po domu chodzę bez stanika. Szczególnie jak jestem z P. który wciąż mi rozpina i uwalnia to co lubi Uśmiechnięta.

Podpis You'll never know if you don't go,
You'll never shine if you don't glow!
Powrót do góry

roksiakb

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 26-02-2010, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hm... różnie to bywa Uśmiechnięta Do pracy zawsze "z". Po domku, i podczas snu - zawsze "bez". Czasem jak jest gorąco na dworze, czy np. mam na sobie jakieś ubranko, pod które nie pasuje biustonosz, wtedy albo "bez", albo wkładam wkładki silikonowe. Gdy wkładam suknię typu "wieczorowa" - wtedy oczywiście bez stanika - lecz w zamian za to wkładki.

Podpis Każdego dnia kocham Cię bardziej...
Dziś - jeszcze więcej niż wczoraj,
A i tak mniej niż jutro..
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Pią 26-02-2010, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

irishangel napisała:
Ja "z" zazwyczaj chodzę wszędzie poza własnym domem. W domu zawsze "bez" jak tylko przekrocze prób zaczynają mnie drażnić staniki, kolczyki, korale, pierścionki i sie ich pozbywam;P.

To tak samo jak w domu mam uczulenie na bizuterie i stanik...brrrr.
Nauczona jestem od dziecka że w domu trzeba się przebrac w wygodne ciuchy i ściągnąc nie potrzebne rzeczy Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 26-02-2010, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bym chciała czasem chodzic bez ale jak ściagam to mnie wszystko zaczyna boleć Niezdecydowana .
Kiedys mi z brodawek krew pociekła i przestałam nawet w domu chodzic bez chociaz lubię, biustu tez za dużego nie mam więc nic by mi nie "obwisło" Puszcza oko.

Ech - jak to sie mówi - pech Smutna.

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

sensitive1988

Zodiak: Byk

PostWysłany: Pią 26-02-2010, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kate29 napisała:
Nauczona jestem od dziecka że w domu trzeba się przebrac w wygodne ciuchy i ściągnąc nie potrzebne rzeczy Bardzo szczęśliwa

Ja też tak mam Złośliwa . Ale stanik tylko do spania zdejmuję, tak to zawsze "w" Puszcza oko .

Podpis "Czasem z dnia na dzień zmienia się wszystko..."

Stronger than yesterday...
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Pią 26-02-2010, 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A wolicie z fiszbinami? Usztywniany czy taki materiałowy ? Bo ja zdecydowanie materiałowy bez usztywnień ( może dlatego że ma duże piersi ) .Z fiszbinami i usztywniony tylko wtedy kiedy muszę.
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 26-02-2010, 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kate ja z pełnym usztywnieniem, najlepiej push-up lub z wkłądkami silikonowymi. Mam małe piersi, więc w staniku nie usztywnionym nie mam ich prawie wcale. Śmiejąca się

A tak na marginesie, to oprócz stanika, w domu też mnie drażnią zegarki, branzoletki i wisiorki. Lubię czuć swobodę. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pią 26-02-2010, 23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uwielbiam bez, ale ze wzgledu na rozmiar nie bardzo moge sobie pozwolic na taki luksus. Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

tortilla54

PostWysłany: Sob 27-02-2010, 7:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chodzę czasami po domu bez, jednak z domu bez stanika bym sie nie ruszyła. czuję się wtedy taka nie "ubrana". Złośliwa

Podpis 6 grudnia 2007 :* <3

Uwagi  Proszę stawiać wielkie litery na początku zdania i kropki na końcu.
efrell.
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Sob 27-02-2010, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na zewnątrz z biustonoszem, w domu bez. Chyba że jestem gdzieś na wakacjach w ciepłym kraju to też bez, czasami przy 40stopniach nie idzie wytrzymać z tymi wszystkimi miseczkami i sznurkami.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

irishangel

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 27-02-2010, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzidzia masz racje, gdy jest taki wysoki upał to masochistyczne jest noszenie stanika;P.

Podpis Czasem ludzie patrzą na mnie jak na głupca- a ja jestem po prostu szczęśliwa!
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 28-02-2010, 1:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tak jak większość z Was: poza domem raczej zawsze w staniku, a jak w domu to z kolei często "bez". W domu od razu zdejmuję też biżuterię i skarpetki - nie lubię jak mnie ograniczają niepotrzebne rzeczy Puszcza oko.
Powrót do góry

Paula
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Małpa
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 28-02-2010, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jednak wole chodzic w staniku. Nawet jak jestem w domu.

Podpis Zona od 13.09.2003
Mama Mayi od 7.06.2006
Mama Filipa od 18.06.2010
Powrót do góry

Suzi

Zodiak: Lew

PostWysłany: Pon 01-03-2010, 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tez wole nosic stanik,czasami chodze bez ale malo kiedy. Nawet w nocy spie w staniku,maz to czasami sie na mnie zlosci. Śmiejąca się
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9

Skocz do: