Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Stanik- z czy bez
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MeYa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 01-03-2010, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zawsze. Dzień i w nocy (na noc sportowy).
Bez jest straszne.

Podpis „Jeżeli nie wiesz dokąd idziesz trudno Ci będzie tam dojść”.
"Mądrość musisz sam z siebie, własną dobyć pracą" A.M.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Blondynka

PostWysłany: Wto 02-03-2010, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja w dzień noszę stanik zawsze, ale w nocy śpię bez. Puszcza oko
Powrót do góry

turkuswe85

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Czw 04-03-2010, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja włascie teraz przebywa głównie w domu wieć częście chodze bez a jak juz go założę to mi zaczyna przeszkadzaćPuszcza oko

Podpis Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę.
— Paulo Coelho
Powrót do góry

aoiya

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 05-03-2010, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja chyba ostatnio sobie dobrego stanika dobrać nie mogę więc zbyt często mnie coś uwiera, w szczególności, że preferuje takie z fiszbinami. Ostatnio gdzieś znalazłam 2 śliczne koszulki. Jedna jest a'la haleczka a druga cała z koronki. Do nich nie zakładam stanika bo tylko psułby mi wygodę i radość noszenia tego typu bielizny, a i na pewno nie upiększałby widokówPuszcza oko

Jak gdzieś wychodzę to staram się jednak zakładać stanik chyba, że pokuszę się albo o wspomniane koszulki albo o letnią bluzkę zawiązywaną za szyją lub na ramiączka. Nie lubię jak ramiączka stanika widać więc albo stanik albo taka bluzka! W domu staram się rezygnować z "uprzęży". W staniku spałam kiedyś, na wyjazdach, o było mi głupio i nieswojo paradować jedynie w piżamie. Do tej pory jak gdzieś wyjeżdżam i nie mam osobnego pokoju z Ukochanym to wolę np założyć jakieś majtki pod piżamę.
Powrót do góry

Reccane

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 10-03-2010, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na codzień nosze stanik i jakos niedobrze mi bez.Aczkolwiek na noc zdejmuje,jest nawet niezdrowe w nim spac.
Powrót do góry

kathia

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 11-03-2010, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja w dzień zawsze w staniku, w nocy zawsze bez.
Mam sąsiadke które po urodzeniu pierwszego dziecka zupełnie przestała nosić stanik, Syn ma teraz 10 lat a ona ma piersi które może sobie dosłownie zażucić na plecy i to nie dlatego że są duze tylko poprostu tak strasznie obwisełe
W lecie jak się opalamy, bo mamy wspólny ogródek to jak ona wychodzi z domu to mój K Odrazu ucieka bo sie no to patrzeć nie może.

Także dziewczyny, noście staniki.

Podpis Ile już lat pochłaniałem treść
Lecz po drugiej stronie...
Oto,dlaczego nie dotrze do ciebie mój znak.
Nie ma szans, nie ma jak...
Powrót do góry

mari_cruz

Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 11-03-2010, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kathia, uśmiałam się z Twojego posta, ale to jest przerażające - nie dziwię się mężowi wcale...
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 11-03-2010, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kathia pewnie długo też karmiła piersią i nie stosowała żadnych kosmetyków do biustu. Przewraca oczami
Ja też się uśmiałam czytając twój post, ale się nie dziwię. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Kreska

Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pią 12-03-2010, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kathia koszmar, pomyśleć, że w zasadzie na własne życzenie zrobiła sobie krzywdę Bardzo smutna Mężowi wcale się nie dziwię Puszcza oko.
Ja chyba jak większośc "z", spię tylko "bez" (oczywiście są wyjątki np. wspomniane sukienki, bluzki do których biustonosz nie pasuje). Zdecydowanie wolę usztywniane, po domu tylko czasem noszę materiałowe

Podpis Zaręczyliśmy się 09.06.2007
Ślubujemy 17.07.2010
Powrót do góry

kb14

Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pią 12-03-2010, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nawet jakbym chciała bez, to nie mogę, za duży rozmiar noszę. Skonsternowana
Powrót do góry

group

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Nie 14-03-2010, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lubię chodzić bez stanika - ale piersi mniej to lubią Puszcza oko Dlatego staram się chodzić w staniku.

Podpis czasami czuję że jest mnie za dużo
Powrót do góry

monika_2721

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pią 19-03-2010, 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W dzień oczywiscie w staniku, natomiast na noc zawsze zdejmuje.
Ale musze przyznac ze w wakacje kilka razy sie zdarzyło chodzic bez, ale to na wczasach Złośliwa
Powrót do góry

Malutka Gwiazdka

PostWysłany: Pon 22-03-2010, 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zazwyczaj chodzę w staniku,chociaż nie przeszkadza mi kiedy go zdejmę. Ale podobno piersi robią się obwisłe jak się nie nosi, jak już wyżej pisałyście Puszcza oko Śpię bez. Na wakacjach czasem chodzę bez i wtedy kiedy chcę zrobić niespodziankę swojemu facetowi. Jak zauważy,że nie mam stanika, tak słodko się uśmiecha Puszcza oko

Podpis Nie ma nic trafniejszego nad umiejętność kochania się wzajemnie przez całe życie. Serduszko
Kocham Cię Zakochany
Powrót do góry

disturbia777

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sro 24-03-2010, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zawsze Bardzo szczęśliwa Z i nigdy bez. To chyba oczywiste przeciez po cos one sa. A gdyby tak ich nie bylo, wygladalybysmy jak te kobiety na zdjeciach z fiolmow przyrodniczych o ludach z amazonii. Z dwoma dodatkowymi dlugimi konczynami Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

alfa

PostWysłany: Pon 29-03-2010, 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ojj ja to nie mogłabym chyba wyjść z domu bez biustonosza. Nieee to nie dla mnie Uśmiechnięta Muszę czuć, że coś moje malutkie podtrzymuje i nic mi nie zwisa Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9

Skocz do: