Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Stanik- z czy bez
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Polka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 29-03-2010, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W ciągu dnia nie wyobrażam sobie życia bez stanika, ale w nocy nie wyobrażam sobie w nim spać.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

niuńka

PostWysłany: Wto 30-03-2010, 8:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie za bardzo lubię chodzić bez stanika,chyba że w domu.Czuję się wtedy taka "nieubrana" Złośliwa

Podpis 6 grudnia 2007r :*
Since this December my life is changing.
Powrót do góry

catien

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 01-04-2010, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja np, biustonosz zaczełam nosić wcześnie. Nie miał za bardzo co podtrzymywać ale musislam mieć Uśmiechnięta Po domu wygodniej bez stanika. Nic mnie nie gniecie, generalnie swobodniej Uśmiechnięta Jeśli wychodzę gdzieś oczywście biustonosz musi być! Moja miseczka to "D" i nie za bardzo mogę sobie pozwolić na chodzenie bez. Po za tym nie lubie gdy moje piersi latają we wszystkie strony gdy jestem w miejscu publicznym i obserwuja mnie mężczyźni.
Powrót do góry

brunecia

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sob 10-04-2010, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja również jestem z tych które nie wyobrażają sobie życia bez stanika- fakt że na noc zawsze ściągam bo niewygodne dziadostwo ale w dzień źle się czuję bez...
Powrót do góry

Abyss

PostWysłany: Nie 28-11-2010, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wyobrażam sobie wyjść z domu bez stanika, miałabym wrażenie, że jestem naga i wszyscy to widzą. Bez tylko śpię, bo wygodniej po prostu. Uśmiechnięta

Podpis Pukam do drzwi kamienia.
-To ja wpuść mnie.

-Nie mam drzwi- mówi kamień.
Powrót do góry

BambinO

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 30-11-2010, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja lubię czasem zrobić sobie 'dzień bez stanika', ale w 99% w dzień nosze Uśmiechnięta. Natomiast w nocy NIGDY!

Podpis Uwielbiam Cię słodki Złodzieju mojego serca! :*
Powrót do góry

Żelka86

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 01-12-2010, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeżeli siedze w domu to chodze bez Bardzo szczęśliwa ale jak wychodze gdzieś to zawsze zakładam. Nigdy bym w staniku nie zasneła. Ogołnie to niezbyt lubie, ale że mam dośc duże piersi to trzeba nosić żeby ładnie wyglądały Puszcza oko

Podpis " Miłość to dzielenie świata z drugą osobą..."
Powrót do góry

Kobieteria

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 01-12-2010, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wyobrażam sobie chodzić bez stanika, czy to po domu, czy na ulicy. Czuję się wtedy strasznie niekomfortowo, mimo, że natura wcale hojnie mnie nie obdarzyła. Jedyne co robię bez stanika to spanie, każda inna czynność już tego stanika wymaga. (;

Podpis Zaręczyny: 14.02.2008
Ślub: 30.09.2010
Poród: 05.03.2011
Córeczka. <3
Powrót do góry

sylla

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 01-12-2010, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Popieram chyba większość dziewczyn. Musi być stanik. W ostateczności , gdy kreacja tego wymaga zakładam silikonowy biustonosz podtrzymujący biust. Takie same miseczki bez żadnych ramiączek i pasków.
Jeżeli chodzi o spanie to absolutnie bez stanika. Nie wyobrażam sobie bym mogła zasnąć w bieliźnie tego typu...

Podpis Przeciwności losu uczą mądrości, powodzenie ją odbiera.
Powrót do góry

Wikta

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 01-12-2010, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W moim przypadku brak stanika nie wchodzi w grę. Szczerze mówiąc, mam zbyt duże piersi. Tak więc mi było by nie wygodnie i głupio by to wyglądało Smutna
Kiedyś spałam w staniku. Ale od kilku lat jest to dla mnie strasznie nie wygodne i jakieś nienaturalne.. Uśmiechnięta

Podpis ...W zagubionej przestrzeni trwam
Cały świat płynie obok gdzieś...
Powrót do góry

bwg

PostWysłany: Czw 02-12-2010, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wolę "z" bo mi wygodniej Złośliwa
Powrót do góry

Margoth

Zodiak: Byk
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 02-12-2010, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W domu uwielbiam bez. Mam tą wygodę, że do niektórych letnich sukienek tez mogę bez, w sumie to i tak nie ma co "zwisać". Ale tak na co dzień to w, bo to zawsze sie większe wydają Złośliwa

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

smile

PostWysłany: Pią 03-12-2010, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W domu nie używam, bo lubię swobodnie się czuć, wychodząc gdzieś jak najbardziej, zresztą wtedy zrzucam podomowe rzeczy i wkładam bardziej eleganckie.

Podpis Tu i teraz.
Powrót do góry

martta

Zodiak: Ryby

PostWysłany: Pią 03-12-2010, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Stanik musi być, nie czuję się bez, jestem pewniejsza jak mam no i piersi wydają się większe Złośliwa , nie wyobrażam sobie chodzić bez.
Śpię oczywiście bez, w staniku byłoby strasznie nie wygodnie!

Podpis "Niedojrzała miłość mówi: 'Kocham cię, ponieważ cię potrzebuję'. Dojrzała miłość mówi: 'Potrzebuję cię, ponieważ cię kocham'."

T. Zakochany
Powrót do góry

Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 03-12-2010, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wszędzie "z" w nocy "bez".
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 4 z 9

Skocz do: