Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Staramy się cz. XI
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karolakb

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 02-05-2014, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Odnosnie takiego chodzenia po rożnych lekarzach tez jestem przeciwna. Każdy wymyśla cos innego. Ja miałam w planie konsultacje 'mojego przypadku', ale jak wyszlo ze to wirus to stwierszilam ze nie ma sensu. Teraz tylko koleżanka radzi mi lekarza od chorób zakaźnych, to może faktycznie warto by było do niego pójść, bo gin może się na tym nie znać.
A o tym dlaczego poronolas 6 lat temu to się nie dowiesz juz. Bo żeby sprawdzić czy to były wady genetyczne to trzeba zaraz po badać kosmowke o ile dobrze pamiętam, albo robić badania na wirusy i bakterie. A ciąża biochemiczne czasami się pojawia. Ja miałam ja w ostatnim cyklu przed zajściem w ostatnia nieudana ciaze.

Podpis Życie jest jak truskawki, gdy już są chcemy się nimi nasycić!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

agaat

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 02-05-2014, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

karolakb nawet nie chcę się dowiadywać. To już było dawno i wtedy uznałam, że nie ma sensu robić wszystkich badań, bo przecież przypadki poronienia są bardzo częste. Od sierpnia zaczynamy znowu starania i wtedy zobaczę jakie będą efekty i ewentualnie zastanowię się nad badaniami.
A Ty do kiedy zawiesiłaś staranka?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

karolakb

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 02-05-2014, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja czekam AZ organizm się z wirusem upora. Do pol roku może to trwać. Wstępnie z R ustalilismy jesień tego roku. Zobaczymy co życie pokaże, bo planować to sobie można...

Powrót do góry

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 02-05-2014, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Biochemiczne ciąże zdarza ją się dość często, podobno wiele kobiet nawet o tym nie wie. A przyczyny poronienie i tak już nie poznasz. Więc mi się wydaje, że nie ma potrzeby robić teraz żadnych dodatkowych badań. Dopiero jak coś się powtorzy. A jak już się uda to zrobić poziom progesteronu, bo podobno to jedna z częstych przyczyn poronień. Zaraz obok wad genetycznych.

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry

Yussi

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 02-05-2014, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Karolak, a wiesz ile organizm tak mniej więcej potrzebuje czasu aby uporać się z tego rodzaju wirusem?
Agaat to do sierpnia zupełnie rezygnujecie ze starań?
U nas nic się nie zmieniło w temacie - jak wszystko będzie w porządku, to lipiec/sierpień ruszamy Puszcza oko.

Podpis Myśl o tym, co najlepsze, bo Twoje myśli zmieniają się w rzeczywistość.
Powrót do góry

karolakb

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 02-05-2014, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Może się do pol roku utrzymywać. Obstawiam ze atak główny był w grudniu, w lutym robilam badania. Wirus był w pełni. Po ostatnich wynikach widać ze jest tendencja spadkowa, ale nie mozesmy się teraz starać bo dla dzidziusia ten wirus jest bardzo szkodliwy. Teraz mamy czas na inne kwestie.

Powrót do góry

Yussi

PostWysłany: Pią 02-05-2014, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Karolak jasne, nie ma co ryzykować. Teraz widziałam, że zajęłaś się pracą. Zawsze dzięki temu jest szansa na macierzyński. Uśmiechnięta

Powrót do góry

Divergent

PostWysłany: Pią 02-05-2014, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale fajnie, bedzie nowa grupa ciezarowek. Puszcza oko
Powrót do góry

Yussi

PostWysłany: Pią 02-05-2014, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Davis na razie staraczek, a z tymi ciężarówkami, to się okaże. Puszcza oko Ale oby.

Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 02-05-2014, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Davis napisała:
Ale fajnie, bedzie nowa grupa ciezarowek. Puszcza oko

Bo tutaj na forum to dziewczyny tak falami zachodzą w ciążę. Najpierw jedna, a potem kolejne. Potem kilka miesięcy przerwy i od nowa Puszcza oko

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

Divergent

PostWysłany: Pią 02-05-2014, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata to bardzo fajnie, zawsze mozna powymieniac sie doswiadczeniami. Puszcza oko

Mam nadzieje, ze za rok, jak ja dolacze do staraczek to jakies jeszcze staraczki sie znajda. Puszcza oko
Powrót do góry

Yussi

PostWysłany: Pią 02-05-2014, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Davis na pewno się znajdą. Poza tym nie wiadomo na ile w tym wątku każda z nas zostanie. Ale widać, że wątek przez dłuższy czas jeszcze "pociągnie". Puszcza oko

Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 02-05-2014, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sisi napisała:
Biochemiczne ciąże zdarza ją się dość często, podobno wiele kobiet nawet o tym nie wie.

Dokladnie.

Dziewczyny jak juz tak bardzo chcecie robic jakies badania to zaczac od facetow. Teoretycznie szybciej sie leczy jak cos jest nie tak.

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Divergent

PostWysłany: Pią 02-05-2014, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Yussi zycze Wam, zebyscie jak najkrocej w tym watku byly. Puszcza oko
Powrót do góry

Yussi

PostWysłany: Pią 02-05-2014, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Davis napisała:
Yussi zycze Wam, zebyscie jak najkrocej w tym watku byly. Puszcza oko

Wzajemnie. Uśmiechnięta Kilka miesięcy temu na forum był fajny wysyp, miejmy nadzieje, że to będzie się powtarzało.

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 3 z 12

Skocz do: