Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Steper czy rower stacjonarny?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Sob 29-08-2009, 12:08    Temat postu: Steper czy rower stacjonarny? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny co jest lepsze steper, czy rower stacjonarny?
Zastanawiam się przy którym urządzeniu pracuje więcej partii mięsni.
Przede wszystkim chodzi mi o brzuch uda i pośladki. Uśmiechnięta

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 29-08-2009, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Efrell jak dla mnie zdecydowanie stepper, pracuja cale nogi, brzuch i rece a przy tym biust.
Sama sie nie moge doczekac az w koncu moj tu bedzie w domu.

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 29-08-2009, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka może masz na myśli orbitek? Podejrzliwa Przy steperze ręce i biust?
Ja ćwiczę na wszystkich możliwych urządzeniach (steper, rower, orbitek, bieżnia), ale trudno mi powiedzieć, które lubię najbardziej. Uśmiechnięta
Wszystkie to tzw. aeroby spalające tkankę tłuszczową po całości, tzn. nawet jak dana część ciała teoretycznie nie pracuje, to i tak się z niej spala tłuszcz. Bardzo uśmiechnięta Mi np. najwięcej centymetrów schodzi z brzucha Niezdecydowana chociaż nigdy specjalnych ćwiczeń na mięśnie brzucha nie robię, bo akurat nie mam mu nic do zarzucenia.

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob 29-08-2009, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia tu na orbitek mowia steper Puszcza oko ale wlasnie o to cudo mi chodzilo Bardzo szczęśliwa

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 29-08-2009, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka kupiłaś sobie do domu? Niestety dużo miejsca to cudo chyba zajmuje, co? Podejrzliwa

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob 29-08-2009, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia ja juz go w Anglii kupilam i jestesm z niego bardzo zadowolona. Czasami siedzialam na nim tylko 15 a czasami 45 minut dziennie przez 5 dni w tygodniu i po 2 tygodniach juz byly efekty.

A co do miejsca to niestety zajmuje go duzo. Smutna

Powrót do góry

mako.mako

Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 30-08-2009, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Efrell widzę, że chcesz wrócić do formy Puszcza oko

Mam rowerek stacjonarny i stepper w domu. Powiem Ci, że nie wiem sama króre urządzenie jest lepsze?

Stepper mam taki ze skrętnymi płozami i jest masakrycznie ciężko na nim ćwiczyć. Ale myślę, ze gdyby się zawziąć i codziennie na nim działać to efekty były by szybko widoczne. Podczas ćwiczeń na stepperze pracuje naprawdę duża partia mięśni, na pewno nogi, brzuch ale też i ręcę - bo coś z nimi trzeba robić Puszcza oko Na rowerku to pewnie nie raz jeździłaś.

U mnie mimo tego, że mam oba urządzenia stoją nieużywane Niezdecydowana Coś nie mam motywacji.

Podpis Nowy lajf
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Nie 30-08-2009, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mako, a no już za chwilkę będę mogła sobie pozwolić na ćwiczenia, bo juz własciwie wszystko jest zagojone.

Myślałam właśnie nad stepperem skrętnym. Gdzieś usłyszałam że jest lepszy od rowerka. Boje się właśnie że zakupimy sprzet a on bedzie stał i służył jako np. "wieszak". Złośliwa Ale chciałabym bardzo zaczac coś konkretnego robić.

Widziałam takie "mniejsze" wersje, tylko nie wiem czy są tak dobre jak orbitrek. Na pewno cena jest zdecydowanie niższa.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Nie 30-08-2009, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak jest skretny to bedzie ok i na poczatek taki jest wystarczajacy, Te wieksze sa ciezkie do cwiczen, moj jest ciut wiekszy i poczatki byly trudne. Puszcza oko

Powrót do góry

mako.mako

PostWysłany: Nie 30-08-2009, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Efrell wiesz co? Ja ze swojego nie korzystam praktycznie wcale. Jak chcesz to Ci go pożyczę. Poćwiczyć sobie troszkę a jak Ci się znudzi to mi oddasz.

Ja na swój się napaliłam strasznie a tani oni nie był ok 300 zł. A w rezultacie ćwiczyłam na nim 1 raz. Więc szkoda wydawać kasy. Lepiej spróbować i wtedy ewentualnie się zdecydować na zakup.

Podpis Nowy lajf
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 02-09-2009, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mako to byłoby super i miałybyśmy okazję wreszcie spotkać się osobiscie heheh. Uśmiechnięta Tylko muszę z mężem się dogadać, kiedy ewentualnie mogłybyśmy się zobaczyć. Odezwę się na pewno!

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

mako.mako

PostWysłany: Pon 07-09-2009, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

efrell napisała:
Mako to byłoby super i miałybyśmy okazję wreszcie spotkać się osobiscie heheh. Uśmiechnięta Tylko muszę z mężem się dogadać, kiedy ewentualnie mogłybyśmy się zobaczyć. Odezwę się na pewno!

Efrell
jak się zdecydujesz to napisz na priv.

Dołączone po 2 minutach 55 sekundach:

Ja od 1,5 tyg jeżdżę na rowerku stacjonarnym.

Co drugi dzień 40 min. Spalam przy tym ok 430 kcal - daję ostro czadu. Jak kończę przejażdżkę to jestem cała mokra ale efekty już widzę. Oby tylko starczyło mi motywacji i będzie super.

Podpis Nowy lajf
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 16-09-2009, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No i stalo się. Pożyczyłam stepper od Mako. Bardzo szczęśliwa
Wczoraj 3 minuty, dzisiaj 5 ( i pewnie wieczorkiem drugie 5 min ). Zaczynam powoli, bo musze jakos funkcjonować, a nie stękać i cała w zakwasach być ehhehe.
W każdym razie pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Jest ciężko, uda bolą i czuć jak pracuje ciało. Powiem szczerze ze po tych 5 minutach juz bylam zgrzana jak nie wiem co. Zakłopotana Zobaczymy jak będzie dalej i czy starczy mi entuzjazmu na dłużej niż tydzień. Złośliwa

( Przy okazji odbyło się chyba pierwsze ekspresowe spotkanie warszawskie heheh. Udało się nam zobaczyć też z PL i poznalam jej cudne dzieciaki. Uśmiechnięta )

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

mako.mako

PostWysłany: Pią 18-09-2009, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Efrell trzymam za Ciebie kciuki Uśmiechnięta

Pisz jak Ci idzie.

Dobrze, że na początku nie szalejesz za bardzo bo łatwo o zakwasy Niezdecydowana

Podpis Nowy lajf
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 18-09-2009, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na razie 1 dzien przerwy bo mi dziecie wczoraj szalalo. Hehe
A jak Twój rowerek?

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: