Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Stepper

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czorna81

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 30-01-2009, 12:42    Temat postu: Stepper Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny mam stepper od ponad roku (zwykły bez linek), o tyle jest fajny że moge go wszędzie wsadzić i nie zajmuje zbędnego miejsca w domu.
Może któraś z was zna ile razy w tygodniu należy ćwiczyć? Czy codziennie... musze sie wziąć za ćwiczenia po przytyło mi się a widze po ciuchach Skonsternowana i nie ładnie to wyglada. Neutralna
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Pinezzka

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sob 31-01-2009, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Systematyczność jest najważniejsza jeżeli bedziesz ćwiczyć codziennie to wejdzie Ci to już tak w krew że nie będziesz mogła pójść spać jeśli nie poćwiczysz, a pozatym jak raz, drugi, trzeci sobie odpuscisz to w ogóle w końcu przestaniesz ćwiczyć!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

nastusia

PostWysłany: Nie 01-02-2009, 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Podejrzewam, że jak dojdziesz do 4-5 razy w tygodniu to wystarczy, ale tak to jest w życiu, jednego tygodnia pewnie zrobisz 6 razy kolejnego 3. Najważniejsze to nie ilość a jakość. Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 01-02-2009, 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Według mnie dobrze jest codziennie ćwiczyć przynajmniej kwadrans, a jak nie dajesz rady to chociaż co drugi dzień. Efekty ćwiczeń widać pod warunkiem, że wykonuje się je systematycznie, a nie zrywami. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

runway18

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 2

PostWysłany: Nie 01-02-2009, 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli wcześniej nie ćwiczyłaś to warto wybrać sobię wpierw porę dnia w której masz najwięcej energii. I zacząć codziennie ćwiczyć. Wpierw niech będzie to nawet i 5 minut żeby się organizm przyzwyczaił a raczej mięśnie. Z czasem wejdziesz w rytm, będziesz mogła ćwiczyć więcej i dłużej. A później to już będziesz się źle czuła bez niego. Sport to przyjemność dla ducha również.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Martha

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Wto 23-02-2010, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chodzę na fitness i uwielbiam stepper. Właśnie myślę czy sobie nie kupic do domu chociaz moja instruktora twierdzi ze to jest fajne tylko w grupie... no nie wiem bo w lecie w ogrodzie przy muzyce. Uśmiechnięta Brzmi super! kocham taniec a nie mam na niego czasu- stepper to taka forma tanca przeciez mozna wplatac rozne fajne elementy... zachecilas mnie i chyba na prawde sobie go kupie. Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 23-02-2010, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Martha Ty chyba piszesz o stepie, nie o stepperze. Puszcza oko

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Martha

Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Wto 23-02-2010, 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Step. No tak. Zakłopotana hehe.

Podpis "Jedyne co nas w życiu ogranicza, to nasza wyobraźnia"
Powrót do góry

bluemamma

PostWysłany: Wto 09-03-2010, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie znudziło Ci się? Pytam, bo chciałam kupić sobie stepper, ale uznałam, że dość drogi a pewnie znudzi się po miesiącu.
Powrót do góry

Dietetyk

PostWysłany: Pią 19-03-2010, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam

Jesli mowa o ćwiczeniach na steperze - jest to wysiłek aerbowo siłowy, przy początkowej przygodzie/po przerwie należy zaczynać, wprowadzac trening z mniejszą intensywnością. Musimy bowiem pamiętac, ze dla efektu koncowego wysiłek jest równie ważny jak regeneracja.

Przez pierwszy tydzien 4x w tyg po 25 min bedzie już bardzo dobrym wynikiem i wysiłkiem adaptacyjnym dla naszych miesni

mozemy zaczac cwiczyc w systemie dzien cwiczen-dzien przerwy-dzien cwiczen-dzien przerwy

pozdrawiam
Powrót do góry

kaliku

Zodiak chiński: Koza
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sob 20-03-2010, 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

4 x na tydzień po 25 minut na początek? Zszokowana A potem co? 3 godziny codziennie? Stepper to przecież nie może być przyrząd do jedynego ćwiczenia jakie się robi a nie wierzę, by w dzisiejszych czasach kobieta (która pracuje) miała czas na stepper w takim rytmie + inne ćwiczenia, choćby basen czy siłownia.
Powrót do góry

Gocha26

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 18-06-2015, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja kiedyś miałam taki etap że ćwiczyłam na stepperze co najmniej godzinę dziennie. Włączałam telewizję i ćwiczyłam i efekt był rzeczywiście. Teraz trochę to zaniedbałam ale by się przydało..
Powrót do góry

Ania_ABCfitness

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 08-09-2015, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Step jest super uzupełnieniem ćwiczeń. Idealne rozwiązanie, jeśli nie mamy za dużo czasu na ćwiczenia ani zbyt wiele miejsca w domu na sprzęt Uśmiechnięta Wbrew temu co napisała wyżej bluemamma jest to jeden z tańszych sprzętów - całkiem niezły można dostać już za niecałe 60 zł: http://www.abcfitness.pl/sprzet_fitness/akcesoria_do_cwiczen/stepy/step_fitness_sapphire_sg-045_niebieski.html Polecam też nowość w ABCfitness - twistery Uśmiechnięta Podstawowy model kosztuje niecałe 16 zł a efekty są! Możecie sobie obejrzeć te urządzenia tu, a ćwiczenia są naprawdę łatwe i przyjemne: http://www.abcfitness.pl/sprzet_fitness/akcesoria_do_cwiczen/twistery.html W razie pytań chętnie odpowiem Uśmiechnięta

Podpis Ekspert sklepu ABCfitness
Powrót do góry

roksana28

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pon 14-09-2015, 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiesz co stepper jest bardzo fajny, bo można sobie poćwiczyć w domu oglądając telewizję. Tylko nie można traktować tego jako jedynego rodzaju ćwiczeń. Dzięki ćwiczeniom na stepperze można poprawić swoją kondycję. Na początku przy regularnych ćwiczeniach lecą centymetry z okolic brzucha. Pomimo, że to ćwiczenia na nogi. Tkanka tłuszczowa najbardziej spala się w tych okolicach. Poza ćwiczeniami na stepperze warto dobrać jeszcze jakieś inne. I pamiętaj o odpowiednim odżywaniu. Same ćwiczenia nie gwarantują sukcesu.
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 25-02-2016, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Stepper jest super bo faktycznie po ćwiczeniach jestes mokra z potu. Super działa na nogi i pupe. U mnie też troszke poprawił się brzuszek.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: