Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sterylizacja.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arjuna

PostWysłany: Pią 29-10-2010, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko napisała:
Moja suczka jest po sterylizacji. Ja nie miałam na to wpływu, bo zrobili to już w schronisku.
Nie wiem czy to prawda, ale słyszałam że zwierzęta wysterylizowane stają się spokojniejsze. Uśmiechnięta

To zależy. samce na pewno tak, co do suk, zaobserwowano, że często gęsto ! po sterylce staja się bardziej agresywne w stosunku do innych zwierząt. ma to związek z hormonami.

Podpis Zero podniesione do potęgi nadal daje zero..
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

wytrwala

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pią 05-11-2010, 0:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja domowa kicia jest wysterylizowana już od dwóch lat. Nie przytyła, nie karmię jej jedzonkiem dla kotów po sterylce, jak ma ochotę to się wścieka po całym mieszkanku jak kociak, jak ma ochotę to cały dzień przesypia. Najważniejsze, że smrodku nie ma w domu, a i ona nie dostaje głupawki przy rójce:) Sterylizować jak najbardziej.
Powrót do góry

Saga

PostWysłany: Nie 28-11-2010, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moje zwierzaki - suczka i kocica są wysterylizowane dla wygody. Żadna z nich nie jest otyła, kotka z chęcią łapie myszy, suczka uprawia psie sporty. Nie żałuję, że podjęłam taką decyzję Puszcza oko
Jednak planuję psa na początek 2011 roku i jak będzie zdrowy to jego nei zamierzam kastrować Puszcza oko
Powrót do góry

floo

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sob 18-12-2010, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to ja stoje przed ważna decyzją- wysterelizować czy nie..

Mieliśmy brać małego ratlerka- lecz sąsiadowi oszczeniły się małe kundelki i musial je oddać do schroniska wiec jednego prxyjeliśmy.
Nie chciałam jej sterelizować ze względu na inderencje w jej ciało i ból..
No ale niedwno miała pierwszą cieczke is twierdziłam że nie jestem w stanie jej upilnować...gdy dookoła sąsiedzi mają psy iktóre latają sobie wolno Uśmiechnięta

Czy jest jakiś określony termin sterylizacji suczek?
i jak z pielegnacją oraz tym okresem po zabiegu?
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 18-12-2010, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Floo najlepiej wysterylizować pieska po pierwszej cieczce. Uśmiechnięta

Każdy piesek reaguje inaczej.
Np. moja sunia biegała po dworze już tego samego dnia wieczorem, a suczka mojej siostry "odchorowywała" zabieg przez tydzień. Skonsternowana

Piesek po zabiegu jest ubrany w zabezpieczający ranę "skafanderek", tak żeby nie mógł lizać rany.
Nie jest to jakiś straszny zabieg i przeważnie pieski szybko dochodzą do siebie. Uśmiechnięta

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

Skocz do: