Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Stół do tenisa?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
leniaczekk

PostWysłany: Czw 15-10-2015, 13:26    Temat postu: Stół do tenisa? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cześć ^^ Mam pytanko. Moje dzieciaki w szkole grają sobie w ping ponga, strasznie to polubiły, opowiadają o tym w domu nieustannie. Postanowiłam wiec zrobić im prezent na święta i kupić taki stół do nas do domu (mamy sporo miejsca, garaż, piwnice, gdzieś się upchnie Bardzo szczęśliwa) Piłeczki, rakietki itp to są jakieś grosze wiec to nie problem, ale nie wiem kompletnie jaki stół będzie ok, nie wiem nawet na co zwrócić uwagę. Fajnie by było gdyby dało się go przenosić z miejsca na miejsce, ale nie musi się nadawać na podwórko bo nie mamy ogródka, raczej będzie stal pod dachem. Ktoś z was w ogóle kupował coś takiego? Bo ja widziałam tylko w szkole Smutna
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

tajemniczasaga

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pon 19-10-2015, 7:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No taki stół tani nie jest, ja widziałam takie po 2,5-3 tysiące. Nie wiem, nie znam się na tym, ale takie do przemieszczania chyba są, widziałam takie na kółkach, ale co to i po ile - pojęcia nie mam. Poszukaj po jakichś sklepach sportowych, przejedz się gdzieś, pewnie nawet i w centrum handlowym się coś takiego znajdzie.
Powrót do góry

Ania_ABCfitness

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 21-10-2015, 15:09    Temat postu: Stół do tenisa Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Stół do domowych rekreacyjnych potrzeb nie musi wcale tyle kosztować. Mini-stoły nie są drogie, u nas ceny zaczynają się od 450 zł, a stoły pełnowymiarowe to wydatek od 650 zł (ale bez kółek transportowych). Jeśli podasz interesujący Cię zakres cenowy będę w stanie lepiej doradzić.
Powrót do góry

leniaczekk

PostWysłany: Czw 22-10-2015, 8:27    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No im taniej tym lepiej, powiedzmy ze okolice 1000 zł to jest maksimum. Te kółeczka są dla mnie kluczowe Uśmiechnięta
Powrót do góry

Ania_ABCfitness

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Czw 22-10-2015, 14:23    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W takim razie polecam stoły Bat Sport Vario i Vario Up. Różnią się tym, że na tym drugim jest możliwość gry solo Uśmiechnięta Mają dodatkowe narożniki ochronne i gwarancję na 2 lata. Laminowane, stabilne (73 kg), z kółkami wyposażonymi w hamulce - powinny służyć o wiele dłużej Uśmiechnięta Możesz je obejrzeć na naszej stronie: /link/
Jeśli masz jeszcze jakieś pytania - pytaj, chętnie odpowiem. Uśmiechnięta

Podpis Ekspert sklepu ABCfitness
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: