Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Storczyki II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Kwiaty, rośliny ozdobne, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 03-06-2014, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zmarzly w maju? Zszokowana Moj wypuszcza chyba listek, jest nadzieja.

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Anna26

Zodiak: Rak

PostWysłany: Wto 03-06-2014, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aikaterina napisała:
Zmarzly w maju? Zszokowana

Wygląda na to, że tak. Było kilka chłodnych nocy a ja miałam otwarte okno. Pączki mi odpadają, nowy pęd usycha na czubku, łodyżki zmieniły kolor. Niezdecydowana
Te co mam na parapecie w kuchni mają się dobrze. Kwitną na całego.

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 03-06-2014, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie storczyki po przeniesieniu do kuchni pączkują jak szalone. Mój urodzinowy będzie miał masę kwiatów, bo codziennie dochodzi jeden pączek. Drugi się rozwija, a trzeciemu idzie nowa nóżka. Jednak towarzystwo parowaru im służy. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 03-06-2014, 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Anna, moze uda sie uratowac jeszcze.
Gienia, czyli znalazlas sposob. Moze moj taki sredniawy, bo samotny. Złośliwa

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 04-06-2014, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aikaterina napisała:
Gienia, czyli znalazlas sposob.

Katerina przypadkiem. Uśmiechnięta Musiałam je wynieść do kuchni, bo w salonie na parapecie za bardzo świeciło słońce na nie. A reszta parapetów jest pozajmowana przez inne, mniej ważne rzeczy. Puszcza oko

Powrót do góry

Anna26

Zodiak: Rak

PostWysłany: Pią 02-01-2015, 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeden z moich storczyków wypuścił szczepkę. Z tej szczepki po raz pierwszy wypuścił mi pęd- teraz czekam aż zacznie kwitnąć.

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 02-01-2015, 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój storczyk znowu zaczął kwitnąć Uśmiechnięta. Ma już dwa kwiatki, reszta się zbliża Uśmiechnięta.
A drugi wypuścił łodyżkę Bardzo uśmiechnięta.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 02-01-2015, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na Swieta bylam u Mamy i jej storczyki wygladaja oblednie. Ma ich chyba z szesc, jeden kwitnie, drugi zaczyna, a pozostale maja cala mase lisci, bardzo ciemnych i zdrowych.

A moja sierotka chyba nie da rady. Smutna

Powrót do góry

lusia28

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Tygrys
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 28-04-2015, 6:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie podelwaj tylko raz na miesiac i zmien miejsce
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 01-05-2015, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miejsce zmienilam i zobaczymy czy beda jakies efekty. Uśmiechnięta

Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 05-04-2016, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Odgrzebuje i sie chwale od razu.
Kiedyś kupiłam storczyka już padajacego w Obi za jakies 7zł. Stał pięknie, przekwitl, łodyga uschla. Biedak przeżył chyba ze 3 zrzucenia z parapetu przez kota, ale żyje! W tym roku puścił nowe korzenie i nowa lodyge.

Na Walentynki dostałam od męża kolejnego, a na Dzień Kobiet sama sobie kupiłam trzeciego. I tak oto wygląda moja kolekcja.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 06-04-2016, 6:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wrócę do domu to sfotografuję moje, dwa kwitną, jeden już po, a dwa myślą. Uśmiechnięta
Miałyście kiedyś niebieskiego? Mi T. kupił na promocji z pół roku temu i nie chce kwitnąć od tego czasu. Wypuścił nowego liścia i na tym się skończyło. Nie wiem, czy to normalne?

Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 06-04-2016, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój ten biedak z ostatniej fotki tak miał. Najpierw puścił liścia i dwa Nowe korzenie, a za jakiś czas wyszła łodyga. Tak ze ja bym zaczekala. Uśmiechnięta
A niebieskiego któraś tu kiedyś miała. Zuzka albo Blondynka (Monia A Ty nie miałaś?) i chyba później im kwitly normalnie, nie na niebiesko.

13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 06-04-2016, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Właśnie, że na niebiesko to wiem. Bardziej mnie wkurza brak jakichkolwiek kwiatków. Diablica lub Bardzo wściekła
Zuzka miała takiego oryginalnego niebieskiego, co jej kwitł na niebiesko, tylko za każdym kolejnym kolor był mniej intensywny. Uśmiechnięta

Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 06-04-2016, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zakwitną na pewno. Uśmiechnięta

13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Kwiaty, rośliny ozdobne, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Strona 10 z 11

Skocz do: