Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Storczyki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27, 28  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Kwiaty, rośliny ozdobne, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Blondynka

PostWysłany: Sro 19-12-2012, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Yussi a stoi w pobliżu grzejnika?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Yussi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 19-12-2012, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Blondynka napisała:
Yussi a stoi w pobliżu grzejnika?

Tak, stoi na parapecie, bo chciałam żeby miał sporo światła. Zastanawiałam się właśnie nad tym, czy nie ma tam za ciepło. Myślisz, że to przez to? Podejrzliwa .

Podpis Myśl o tym, co najlepsze, bo Twoje myśli zmieniają się w rzeczywistość.
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Sro 19-12-2012, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pierwsze co mi przyszło na myśl to, że ma za ciepło. Uśmiechnięta Mojemu całkiem liść zżółknął i kwiatki zaczęły więdnąć i opadać odkąd jest włączone ogrzewanie.
Powrót do góry

Yussi

PostWysłany: Sro 19-12-2012, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A reanimujesz go jakoś? Puszcza oko. W sumie nie wiem już co storczykom bardziej szkodzi: jak mają za ciepło, czy jak nie mają wystarczającej ilości światła Myśli.

Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Sro 19-12-2012, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szczerze? Obcięłam tylko tego liścia i dalej stoi na parapecie. Co dwa tygodnie do wody nawozu dodaję. Uśmiechnięta
Powrót do góry

EgzystencjalnyPaw

Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 20-12-2012, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie jak opadały kwiatki to ewidentnie brakowało nawozu.Uśmiechnięta
Co do pomarszczonych liści - nie jestem jakimś ekspertem, ale podobno storczyki nie lubią sezonu grzwczego, więc może stąd taki a nie inny wygląd liści.Uśmiechnięta

Podpis ,,Każdy ma swojego anioła.''
Powrót do góry

Wisienka10

PostWysłany: Sob 29-12-2012, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dostałam storczyka i po kilku dniach zgubił kwiatki a potem zżółkły mu dwa liście i odpadły. Smutna Badyl usechł więc obcięłam i nie wiem co mam dalej zrobić? Czekać?

Uwagi  Zaczynaj zdania z dużej litery i kończ je kropką!
Emotka nie zastępuje kropki.
scoto.
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Sob 29-12-2012, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wisienka10 napisała:
Dostałam storczyka i po kilku dniach zgubił kwiatki a potem zżółkły mu dwa liście i odpadły. Smutna Badyl usechł więc obcięłam i nie wiem co mam dalej zrobić? Czekać?
Czekaj. Namaczaj raz w tygodniu. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Wisienka10

PostWysłany: Sob 29-12-2012, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ok, w takim razie będę cierpliwie czekać. Dzięki
Powrót do góry

Anna26

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 23-01-2013, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja swoje storczyki wymroziłam. I 4 już wyrzuciłam, nie dało się uratować. Obserwuję co się dzieje z następnymi ale marnie to widzę. Trzeba będzie powoli kolekcję uzupełniać.

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

Yussi

PostWysłany: Sro 23-01-2013, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Anna26, a gdzie je trzymałaś? Bo ja swoje mam na parapecie i zastanawiam się, czy im przypadkiem nie jest tam za zimno.
He he napisałam to, a po chwili dotarło do mnie: "Jakie storczyki, przecież jeden to same pomarszczone liście, a drugi to dwie gałązki, z których opadły prawie wszystkie kwiaty". Złośliwa Mam nadzieję, że jeszcze coś z nich będzie, przynajmniej z tego bez kwiatów.

Powrót do góry

Anna26

PostWysłany: Sro 23-01-2013, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Yussi napisała:
Anna26, a gdzie je trzymałaś? Bo ja swoje mam na parapecie i zastanawiam się, czy im przypadkiem nie jest tam za zimno.

Ja swoje z parapetu dałam na podłogę. Ale zmarzły bo otworzyłam okno, chciałam przewietrzyć mieszkanie przez chwilę. To wystarczyło by padły.

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Czw 24-01-2013, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Anna26 napisała:
chciałam przewietrzyć mieszkanie przez chwilę. To wystarczyło by padły.
Poważnie? Ja codziennie wietrzę mieszkanie i storczykom nic nie jest. Śmiejąca się
Powrót do góry

Anna26

PostWysłany: Czw 24-01-2013, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Blondynka napisała:
Poważnie? Ja codziennie wietrzę mieszkanie i storczykom nic nie jest. Śmiejąca się

Wtedy było sporo na minusie.
Teraz czekam na nowe storczyki.

Powrót do góry

arika

PostWysłany: Pon 04-03-2013, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Blondynka napisała:
Ja codziennie wietrzę mieszkanie i storczykom nic nie jest. Śmiejąca się

Moje niestety też zmarzły. Jeden się uchował i kwitnie. Pozostałe przeszły w stan uśpienia. Martwi mnie to, że mają pomarszczone i oklapłe liście.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Kwiaty, rośliny ozdobne, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27, 28  Następny
Strona 25 z 28

Skocz do: