Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Storczyki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Kwiaty, rośliny ozdobne, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yussi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 06-03-2013, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A mój ostatnio zaczął wypuszczać coś nowego, nie wiem czy to pączki, czy może nowe gałązki Bardzo szczęśliwa . A już myślałam, że nic z niego nie będzie Uśmiechnięta .

Podpis Myśl o tym, co najlepsze, bo Twoje myśli zmieniają się w rzeczywistość.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ulalenka

PostWysłany: Wto 19-03-2013, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A Ja mam takie pytanie dostałam storczyka i jak przekwitł to nie będąc w temacie uciełam całe te pędy i teraz stoi zielony pół roku ale nie kwitnie a koleżanka mi powiedziała że powinnam nie scinac albo troche a ja ściełam całe czy jest szansa że coś wypuści i zakwitnie?
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Wto 19-03-2013, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nadal namaczaj raz w tygodniu i może wypuści. Uśmiechnięta
Najlepiej ścinać łodygę jak usycha. Puszcza oko
Powrót do góry

ulalenka

PostWysłany: Wto 19-03-2013, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W takim razie bede cierpliwie czekać.
Powrót do góry

dagi13

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Świnia
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 22-03-2013, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam nadprzyrodzoną zdolność do zabijania wszystkich kwiatków i w tym kilku storczyków. Gdy już nie ma dla nich żadnej szansy, oddaję je mamie - ona zawsze jakoś je zaczaruje i pięknie u niej kwitną. Mój mąż popełnił błąd i kupił mi na dzień kobiet kolejnego storczyka. Staram się jak mogę, aby było mu dobrze.Zobaczymy jak mi wyjdzie Uśmiechnięta.
Powrót do góry

arika

PostWysłany: Sob 27-04-2013, 7:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak się mają wasze storczyki? Mój ma pąki i będzie kwitł. Klaszcze

Podpis Teraz już wiem.
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 27-04-2013, 7:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dostałam od mamy storczyka bo kupiła kilka w promocji do odratowania, kwiatków nie miał, ale widzę, że coś się tam już zaczyna robić więc czekam na pączki. Bardzo szczęśliwa Ciekawe jaki będzie miał kolor. Śmiech do łez
Powrót do góry

Yussi

PostWysłany: Nie 28-04-2013, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

arika napisała:
Jak się mają wasze storczyki? Mój ma pąki i będzie kwitł. Klaszcze

Mój też Bardzo szczęśliwa . Czekam z niecierpliwością aż się rozwiną.

Powrót do góry

ulalenka

PostWysłany: Pon 20-05-2013, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A mój nic nie wypuszcza pewnie się nie doczekam po złym przycięciu pędu kwiatowego a w zasadzie po jego ścięciu.Wypuszcza tyko nowe liście.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Wto 21-05-2013, 6:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja dostałam storczyka pod koniec zeszłego roku. Dość szybko padł. Ale u mnie sprawdza się teoria, że im mniej o niego się dba, tym lepiej rośnie Złośliwa.
Tylko go podlewam lekko co tydzień (daję wody na podstawkę), raz w miesiącu robię mu prysznic) i już wypuszcza pęd Bardzo uśmiechnięta.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Wto 21-05-2013, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ulalenka napisała:
A mój nic nie wypuszcza pewnie się nie doczekam po złym przycięciu pędu kwiatowego a w zasadzie po jego ścięciu.Wypuszcza tyko nowe liście.
Cierpliwie czekaj. Moje też z liśćmi szaleją.
Powrót do góry

Yussi

PostWysłany: Czw 23-05-2013, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeden z moich storczyków zatrzymał się w rozwoju Niezdecydowana . Mam wrażenie, że od jakiegoś czasu ani pączki nie rosną i nie rozwijają się, listek, który wyrósł też ciągle taki sam. Przestawiłam go na okno, może ta zmiana coś da.

Powrót do góry

Linka

PostWysłany: Sro 29-05-2013, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam trzy storczyki w domu. Jeden ma już piękne kwiaty, drugi zaczyna kwitnąć a trzeci... Cóż, zapomniałam o nim i nie obcięłam go. Ma suchą łodygę ale jak go teraz obetnę to chyba się nic nie stanie? Zacznie puszczać pąki?

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Sro 29-05-2013, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczywiście, że nic się nie stanie, Linka.
Będziesz musiała poczekać na nową łodygę i pączki. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Linka

PostWysłany: Czw 30-05-2013, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziękuję, to zaraz idę na spokojnie obciąć. Puszcza oko

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Kwiaty, rośliny ozdobne, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28  Następny
Strona 26 z 28

Skocz do: