Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Stosunki przerywane. Preferujecie ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sylwia89

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 23-06-2011, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też kiedyś myślałam tylko "po" fakcie... Teraz ta metoda ma 3,5 roku i na imię Oliwia. Złośliwa

Podpis Ze szczęściem czasami bywa tak jak z okularami, szuka się ich, a one siedzą na nosie. Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Kate29

PostWysłany: Czw 23-06-2011, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sylwia89 napisała:
Też kiedyś myślałam tylko "po" fakcie... Teraz ta metoda ma 3,5 roku i na imię Oliwia. Złośliwa

Dokładnie. To nie jest żadna metoda. Tabletki dadzą Ci pewność i przyjemność korzystania z sexu Uśmiechnięta.
Powrót do góry

Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 28-06-2011, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mixture00 napisała:
Może faktycznie np. tabletki to najlepszy sposób na 100% spokoju. Jesteśmy dorośli obydwoje, więc myślę, że to nie jest kwestia dojrzałości... A sex przerywany czasami potrafi zmniejszyc przyjemnośc ze stosunku, trzeba o tym pomyślec...

Żadna metoda nie da Ci 100 % pewności, i tutaj nie mam o czym myśleć, tylko się zabezpieczać, skoro nie jesteście gotowi na macierzyństwo.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Creator

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Wto 05-07-2011, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ponieważ wszystkie przedmówczynie wyraziły żeński punkt widzenia, to ja standardowo stanę po drugiej stronie muru Puszcza oko

W tym konkretnym przypadku najbardziej zastanawia mnie postawa Twojego partnera (???).
Wybacz porównanie, jednak jako fan motoryzacji i zarazem istota silnie związana z moto sportem wręcz uwielbiam odwołania do samochodów.

Opisany przez Ciebie przypadek to dla mnie taka klasyczna metafora odcinka specjalnego przejechanego bez zapiętych pasów bezpieczeństwa... tylko po co?

Niby fajnie, ponieważ jeśli nie uderzymy w drzewo to nic złego się nam nie przytrafi.
Mimo to na każdym zakręcie będziemy czuli dyskomfort psychiczny ponieważ "tyłek" będzie niekontrolowanie wyjeżdżał nam z fotela co sprawi, że zabawa i tak będzie mizerna.

Nie skłamię jeśli napiszę, że ze 100% czysto fizycznej frajdy płynącej z sexu, gumka odbiera mi 60 - 70% miłych doznań.
Wolał bym jednak to niż ciągły stres związany z wynikającym z tego ryzykiem.
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 05-07-2011, 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Creator nie tylko prezerwatywy mamy na rynku. Skoro stosunek z prezerwatywą jest niewygodny (goistyczne ze strony faceta), są inne, nawet bardziej skuteczne sposoby antykoncepcji.

Stosunek przerywany to straszna głupota , brak wiedzy i brak odpowiedzialności.
Powrót do góry

Creator

PostWysłany: Wto 05-07-2011, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gizmowa napisała:
Creator nie tylko prezerwatywy mamy na rynku. Skoro stosunek z prezerwatywą jest niewygodny (goistyczne ze strony faceta), są inne, nawet bardziej skuteczne sposoby antykoncepcji.

Słuszna, słuszność. Uśmiechnięta
Jednak prawdę powiedziawszy nie mam z tym większego problemu.
Nie powiedział bym też, że stosunek z użyciem prezerwatywy jest dla mnie (z męskiego punktu widzenia) niewygodny. Jak wspomniałem wcześniej odbiera część doznań i to największy mankament, jednak nie jest to kłopot, który dyskwalifikuje owe rozwiązanie.

Spotykałem się kiedyś z kobietą, która źle znosiła zabezpieczenia hormonalne. Poza testowaniem różnorakich, alternatywnych rozwiązań stosowaliśmy klasyczne, znane i zarazem sprawdzone sposoby polegające na korzystaniu z prezerwatyw i z perspektywy całego życia nie zaliczam tych doświadczeń do negatywnych.
W tym przypadku wrodzony urok mojej ówczesnej partnerki rekompensował z naddatkiem wszelkie minusy o których mowa wyżej.

Zapewne nie otrzymał bym wyróżnienia w konkursie na altruistę stulecia, jednak realizm nie pozwala mi nazwać się skończonym egoistą Puszcza oko

Cytat:

Stosunek przerywany to straszna głupota , brak wiedzy i brak odpowiedzialności.

... a ponadto świadome pozbawienie się komfortu i "luzu psychicznego", o którym wspomniałem wyżej. Puszcza oko
Powrót do góry

justinkowa

Zodiak: Waga
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 05-07-2011, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Stosunek przerywany to nie jest metoda. Predzej czy później znajdziesz w ciążę, jeśli nie zaczniesz się zabezpieczać w inny sposób.

Podpis Żyję chwilą. Lubię to.
17.01.2010- tak. Zakochany
Powrót do góry

wonderofnature

PostWysłany: Sro 06-07-2011, 8:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gizmowa napisała:
Skoro stosunek z prezerwatywą jest niewygodny (egoistyczne ze strony faceta),

A ja nie uważam tego za egoistyczne, powszechnie wiadomo, że gumka odbiera przyjemność, czy tam 70 %, jak pisał Creator. Powiem więcej, ja sama gumek nie znoszę, też mi przeszkadzają.

Dlatego jeśli jest to stały partner, zdrowy (bo nie tylko o ciążę chodzi), to należy szorować do gina po tabsy Uśmiechnięta .

Podpis "Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."
/Albert Camus/
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 06-07-2011, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

wonderofnature napisała:
A ja nie uważam tego za egoistyczne, powszechnie wiadomo, że gumka odbiera przyjemność, czy tam 70 %, jak pisał Creator. Powiem więcej, ja sama gumek nie znoszę, też mi przeszkadzają.

Dlatego jeśli jest to stały partner, zdrowy (bo nie tylko o ciążę chodzi), to należy szorować do gina po tabsy Uśmiechnięta .

A ja się z tym nie zgodzę, bo nie każdemu prezerwatywa przeszkadza, a dodatkowo czemu tylko kobieta ma mieć na głowie zabezpieczenie się?
To wszystko zależy od pary.
Z tym, że jeżeli facet nie chce używać prezerwatywy bo mu ona przeszkadza, to jest ciutkę egoistyczne. Tak samo kobiecie może przeszkadzać ładowanie w siebie hormonów. Puszcza oko
Powrót do góry

Creator

PostWysłany: Sro 06-07-2011, 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

wonderofnature napisała:
... powszechnie wiadomo, że gumka odbiera przyjemność, czy tam 70 %, jak pisał Creator.

Dla uściślenia tylko 68,3% Bardzo szczęśliwa
Cytat:

Powiem więcej, ja sama gumek nie znoszę, też mi przeszkadzają.
Dlatego jeśli jest to stały partner, zdrowy (bo nie tylko o ciążę chodzi)...

Zdrowie najważniejsze a są sytuacje kiedy wyłącznie gumka zapewnia wystarczające poczucie komfortu "psychicznego".

Sam się dziwię, że to napisałem, Złośliwa jednak w dzisiejszych czasach nie zawsze kalkuluje się płacić tak wysokiej ceny za jeden nieprzemyślany wybryk.
Powrót do góry

Co?

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pią 22-07-2011, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Seks przerwany to nie metoda antykoncepcyjna, tylko tortura i stres. Też bym się bała, gdybym nie chciała zajść w ciążę, choć aktualnie, nawet by mi to odpowiadało! Uśmiechnięta W każdym bądź razie, skoro Twój partner woli bez prezerwatywy, to zaaplikuj sobie krążek, np. NuvaRing, albo tabletki antykoncepcyjne i po problemie.

Podpis Co? : )
Powrót do góry

Sarah

PostWysłany: Sob 23-07-2011, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Stosunek przerywany można uznać za metodę, ale jest ona o stosunkowo wysokim wskaźniku Perla, czyli ma niską skuteczność.

Żadna metoda nie da również pewnego zabezpieczenia. Każdą metodę trzeba również rozumieć i np. zapoznać się z ulotką lub instrukcją obsługi.

Poczytajcie o najczęstrzych niepowodzeniach w antykoncepcji. W większości wynikają one z błędów w stosowaniu wybranych metod.
-> Niepowodzenia w antykoncepcji

Podpis Regulamin
Powrót do góry

nieaktywna1

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sob 23-07-2011, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale załóżmy, (daje przykład) kocham się z moim partnerem i jak ma dość do wytrysku (jest już dojarzały) czuje to i kończy na wewnątrz i już tam nie wchodzi. To nie jest jakies zabezpieczenie? (Pytam bo jestem ciemna w tych sprawach)
Powrót do góry

Monia :)

Zodiak: Ryby

PostWysłany: Sob 23-07-2011, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Doma, po prostu nie zawsze udaje się zdążyć. Puszcza oko Z resztą w wydzielinie, która pojawia się jeszcze przed wytryskiem też znajdują się małe ilości plemników. Czasem to wystarcza.
Nigdy nie rozumiałam par, które decydują się na taką "antykoncepcję". Przecież jest tyle dostępnych środków... Nie wiem, może chodzi o oszczędność. Przewraca oczami
Powrót do góry

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sob 23-07-2011, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monia ale jaką oszczędność? Jedna koleżanka stosowała tabletki za 7zł! No czy to jest dużo na miesiąc? Wg mnie ta "metoda" stosowana jest tylko przez niedoświadczone i niewiele wiedzące na temat seksu osoby.

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

Skocz do: