Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Stosunki przerywane. Preferujecie ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Monia :)

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sob 23-07-2011, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sisi, moja wypowiedź o oszczędności miała duże zabarwienie ironiczne. Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Sob 23-07-2011, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monia Uśmiechnięta napisała:
Sisi, moja wypowiedź o oszczędności miała duże zabarwienie ironiczne. Puszcza oko

Twoja wypowiedź, może tak, ale niektórzy ludzie, na serio tłumaczą się cenami pigułek. Przewraca oczami

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Nie 24-07-2011, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jowita ma rację. Bardzo dużo znajomych, które nie miały do czynienia z pigułkami, są święcie przekonane, że to kupe kasy kosztuje...

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

jagoda23

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Nie 24-07-2011, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie preferuje i nie preferowałam. Chyba tylko naiwni myślą, że w ten sposób nie zajdą.
Powrót do góry

yakamoz

Zodiak: Wodnik
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 25-07-2011, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Stosunek przerywany to nie jest metoda antykoncepcyjna. Jeśli nie chcesz mieć dziecka lepiej zabezpiecz się inaczej.

My co prawda stosujemy tą "metodę", ale liczymy się z tym, że to mała gwarancja na uniknięcie ciąży. Na szczęście albo nieszczęście od stycznia nie zaciążyliśmy. Uśmiechnięta I powtarzam, że moim zdaniem jeśli ktoś NIE chce mieć dziecka to nich nie powtarza tego w domu. Bardzo szczęśliwa

Podpis Żal, że się za mało kochało, że się myślało o sobie ...
Choćby się łzy wypłakało, to teraz wszystko za mało ...
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 10-11-2011, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Stosunek przerywany to żadna metoda antykoncepcji, niemniej jednak od jakiś trzech miesięcy to jest jedyne co robimy, żeby zmniejszyć (odrobinę) prawdopodobieństwo ciąży. Uśmiechnięta Mamy dość gumek, a hormony mi nie służą także ryzykujemy.

Kate29 napisała:
Tabletki dadzą Ci pewność i przyjemność korzystania z sexu Uśmiechnięta.

Akurat mnie dały problemy i zmniejszenie satysfakcji. Puszcza oko
Powrót do góry

jagoda23

PostWysłany: Czw 10-11-2011, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli tabletki są dobrze dobrane to seks jest przyjemnością bez strachu.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 10-11-2011, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

jagoda23 napisała:
Jeśli tabletki są dobrze dobrane to seks jest przyjemnością bez strachu.

W moim przypadku dobranie tabletek nie ma nic do rzeczy. Jestem zbyt "obciążona" i kilku ginekologów już mi odradziło jakiekolwiek hormony.
Powrót do góry

jagoda23

PostWysłany: Czw 10-11-2011, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

aurinko ja ogólnie napisałam, że jak są dobrze dobrane to bez stresu można się kochać. A jeśli Ty nie możesz to może nawet i dobrze? Bo tabletki dają tyle skutków ubocznych, że ja biorąc już prawie 2 lata to nawet o tym nie myślę i nie czytam ulotki, bo można się załamać Bardzo smutna .
Powrót do góry

EgzystencjalnyPaw

Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 10-11-2011, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś stosowaliśmy tą metodę, ale na krótko, bo wiadomo, że zawodzi Bardzo szczęśliwa .
Wobec tego ja stawiam na tabletki.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 10-11-2011, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

jagoda23 napisała:
aurinko ja ogólnie napisałam, że jak są dobrze dobrane to bez stresu można się kochać. A jeśli Ty nie możesz to może nawet i dobrze? Bo tabletki dają tyle skutków ubocznych, że ja biorąc już prawie 2 lata to nawet o tym nie myślę i nie czytam ulotki, bo można się załamać Bardzo smutna .

Dokładnie. Mimo wszystkich plusów, to dla mnie one więcej mają minusów.
Powrót do góry

jagoda23

PostWysłany: Czw 10-11-2011, 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mają minusy, ale z kolei ja nie ufam żadnej innej metodzie Skonsternowana . I mimo, że truję się i to mnie boli bardzo to biorę je, bo inaczej bym tylko chodziła jak bomba i się denerwowała czy nie zaszłam...
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 10-11-2011, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wiem o jakich tabletkach mówicie, bo w mojej ulotce jakos było więcej plusów, a nie minusów. Teraz tabletki są juz nowej generacji, nie mają takiej ilości hormonów jak kiedyś.

Stosunek przerywany, to żadna metoda i nie za bardzo wiem po co się bawić w takie rzeczy. Ani z tego pożytek, ani przyjemność. Przewraca oczami

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

jagoda23

PostWysłany: Czw 10-11-2011, 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja biorę nowej generacji, mało hormonów a i tak ubocznych skutków milion pięćset - mój gin powiedział, że nie ma tabletek bez skutków ubocznych. KAZDE są w pewnym sensie trucizną dla organizmu.
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 10-11-2011, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiadomo, że tak, ale to juz nie to co było kiedyś. Puszcza oko

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

Skocz do: