Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Stosunki przerywane. Preferujecie ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 01-12-2011, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Black-Rose napisała:
A no wlasnie...Uśmiechnięta Sama sie zastanawiam czy nie przejsc na tabletki antykoncepcyjne... Ale sama nie wiem, moj chlopak nie chce zebym to zrobila bo to niby nie zdrowe dla organizmu i takie tam... Ciezka sprawa heh. Złośliwa

Według mnie zdrowe nie jest. Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Black-Rose

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 01-12-2011, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czemu tak uwazasz jesli moge zapytac??

Podpis ...::: Nie czekaj az burza minie...Naucz sie tanczyc w deszczu <3 :::...
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 01-12-2011, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Black-Rose napisała:
Czemu tak uwazasz jesli moge zapytac??

Bo to jednak hormony. Nie wierzę, że nie mają skutków ubocznych.
Pomijam to, że w moim przypadku są niewskazane.
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 01-12-2011, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Proszę trzymać się tematu. Tutaj dyskutujemy o Stosunkach przerywanych. O wadach i zaletach tabletek antykoncepcyjnych dyskusje toczą się Tutaj i Tutaj.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Black-Rose

PostWysłany: Czw 01-12-2011, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

aurinko napisała:
Bo to jednak hormony. Nie wierzę, że nie mają skutków ubocznych.
Pomijam to, że w moim przypadku są niewskazane.

Niewskazane?? Czemu...?
Ale patrzac na inne sposoby antykoncepcyjne, gumki - nie daja tyle przyjemnosci i moga peknac (co mi sie juz zdarzylo w przeszlosci wiec nie jestem do nich przekonana), stosunek przerywany - jest niezbyt 'antykoncepcyjny' bo i tak podobno moze zajsc w ciaze, nie wspominajac juz ze mozna przerwac za pozno... Tabletki - niby niezdrowe i podobno mozna potem miec problemy z zajsciem w ciaze... To co innego pozostaje?? Jestem w kropce... Niezdecydowana

Powrót do góry

EgzystencjalnyPaw

Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 01-12-2011, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Black-Rose napisała:
Niewskazane?? Czemu...?
Ale patrzac na inne sposoby antykoncepcyjne, gumki - nie daja tyle przyjemnosci i moga peknac (co mi sie juz zdarzylo w przeszlosci wiec nie jestem do nich przekonana), stosunek przerywany - jest nie zbyt 'antykoncepcyjny' bo i tak podobno moze zajsc w ciaze, nie wspominajac juz ze mozna przerwac za pozno... tabletki - niby nie zdrowe, i podobno mozna potem miec problemy z zajsciem w ciaze... to co innego pozostaje?? Jestem w kropce... Niezdecydowana

Wstrzemięźliwość. Pozostaje wstrzemięźliwość.
Tu i teraz obiecuję, że stosując powyższą metodę, nie zajdziesz w ciążę. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Black-Rose

PostWysłany: Czw 01-12-2011, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

EgzystencjalnyPaw napisała:
Wstrzemięźliwość. Pozostaje wstrzemięźliwość.
Tu i teraz obiecuję, że stosując powyższą metodę, nie zajdziesz w ciążę. Bardzo szczęśliwa

Kiedy ja mam za wspanialego chlopaka!! Sex na nogach chodzacy. Złośliwa Bardzo szczęśliwa

Powrót do góry

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Nie 04-12-2011, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Metoda naturalnego planowania rodziny. Pomiar śluzu, temperatury.
Stosunek przerywany to żadna metoda...

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Linka

PostWysłany: Pią 09-12-2011, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie ma czegoś takiego jak stosunek przerwany. Może prowadzić to do ciąży tak samo jak normalny stosunek i nie zabezpiecza przed ciążą nawet w 1%. Pójdź do ginekologa i poproś o antykoncepcje a będzie to najlepsze rozwiązanie.

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powrót do góry

dudi

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 30-07-2012, 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To żadna metoda antykoncepcji. Przykre jednak jest to, że większość początkujących myśli, że to uchroni ich od niechcianej ciąży.
Powrót do góry

Sook

PostWysłany: Nie 05-08-2012, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To jest jakiś sposób antykoncepcji ale uważam, że działa jako tako jedynie w połączeniu z kalendarzykiem i badaniem śluzu.

Moi rodzice to stosowali, mama zaszła w ciążę 6 razy w ciągu całego życia. To nie jest bardzo dużo. Złośliwa
Powrót do góry

EgzystencjalnyPaw

PostWysłany: Nie 05-08-2012, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

E tam. Mówicie.
Sama z narzeczonym stosowaliśmy przez 3 miesiące.

Znajomi 7 lat i reszta też. Dzieci nie mają.
Jak ktoś ma szczęście i przy okazji obserwuje swoje ciało, to dzieci nie ma.

Aczkolwiek dla mnie to za duży stres. Dobra metoda dla kogoś, kto dziecko przjmie z ochotą.

Podpis ,,Każdy ma swojego anioła.''
Powrót do góry

spinka

PostWysłany: Pią 31-08-2012, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przerywany jest do kituuuuuuuuuuu.

Podpis to tylko ja
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 31-08-2012, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

EgzystencjalnyPaw napisała:
E tam. Mówicie.
Sama z narzeczonym stosowaliśmy przez 3 miesiące.

Znajomi 7 lat i reszta też. Dzieci nie mają.
Jak ktoś ma szczęście i przy okazji obserwuje swoje ciało, to dzieci nie ma.

Aczkolwiek dla mnie to za duży stres. Dobra metoda dla kogoś, kto dziecko przjmie z ochotą.

Hehe, uważasz, ze po 3 miesiącach możesz powiedzieć czy metoda jest skuteczna? W ciąże nie zachodzi się za pstryknięciem palcami. Puszcza oko
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 31-08-2012, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wiem czy to skuteczne czy nie. Dla mnie to nie metoda zapobiegania ciąży, mimo iż u nas praktycznie 2 lata nic.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

Skocz do: