Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Stosunki przerywane. Preferujecie ?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mixture00

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 22-06-2011, 21:31    Temat postu: Stosunki przerywane. Preferujecie ? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czy uważacie, że stosunek przerywany to dobry sposób antykoncepcji ? Ogólnie jestem w kropce... Mój partner nie lubi używac prezerwatyw więc stosujemy przerywany sex... Jednak wiem, że nie jest to 100% zabezpieczenie. Okropnie się boję. Mam taką fobię, że mogę byc w ciąży. Nie wiem jak sobie z tym poradzic.

Jak Wy radzicie sobie z presją związaną z możliwością zajścia w ciążę ? Nie przeszkadza Wam to w rozluźnieniu się podczas stosunku ze swoim mężczyzną ?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 22-06-2011, 21:32    Temat postu: Re Stosunki przerywane. Preferujecie ? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mixture00 napisała:
Okropnie się boję. Mam taką fobię, że mogę byc w ciąży. Nie wiem jak sobie z tym poradzic.

Po prostu zacząć stosować tabletki antykoncepcyjne lub krążek.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

may
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 22-06-2011, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Stosunek przerywany to nie jest żadna metoda antykoncepcyjna.

Podpis 05.11.2007 - Jesteśmy razem! inlove
01.06.2010 - Zaręczyny! inlove
08.09.2012 - Powiemy "TAK" inlove
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 22-06-2011, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bym na Twoim miejscu też się bała.
To antykoncepcja nastolatków, które nie wiedzą czym się różni od prawdziwej antykoncepcji.
Idź po jakieś zabezpieczenie do ginekologa, albo zwyczajnie powiedz chłopakowi że jak chce seksu - musi przeboleć prezerwatywy. Bo niechciana ciąża będzie was kosztować dużo więcej niż mały dyskomfort.
A tak swoją drogą - jak to jest, że Ty możesz robić coś wbrew sobie i czuć się źle podczas, a jemu ciężko? Podejrzliwa

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Sro 22-06-2011, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van'yess napisała:

A tak swoją drogą - jak to jest, że Ty możesz robić coś wbrew sobie i czuć się źle podczas, a jemu ciężko? Podejrzliwa

Też mnie to zastanowiło. Gdybym nie potrafiła się rozluźnić, to wolałabym zrezygnować z seksu niż się tak ciągle stresować. Przewraca oczami

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 22-06-2011, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jowita napisała:
Też mnie to zastanowiło. Gdybym nie potrafiła się rozluźnić, to wolałabym zrezygnować z seksu niż się tak ciągle stresować. Przewraca oczami

Ale facet się stresować nie może, chociaż to zawsze jemu coś przeszkadza w prezerwatywach; jak coś nie wyjdzie, to dziewczyna zachodzi w ciążę a nie on.
Ja bym zapytała o dowód miłości i odpowiedzialności w takim przypadku - bo skoro kocha, i jest dorosły - to powinien się poświęcić, i założyć tę gumkę.

Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 22-06-2011, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van'yess napisała:
Ale facet się stresować nie może, chociaż to zawsze jemu coś przeszkadza w prezerwatywach; jak coś nie wyjdzie, to dziewczyna zachodzi w ciążę a nie on.

W tym wypadku, facet nie lubi, czyli po prostu ma większą przyjemność bez prezerwatywy. Nie ma w tym nic dziwnego, bo chyba mało który wolałby odwrotnie. To chyba nie jest to samo, co stresowanie się, które sprawia, że nie może się rozluźnić i czerpać radości ze współżycia. Seks nie jest po to, żeby tylko facetowi było jak najlepiej i jak najwygodniej, prawda? Puszcza oko

Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 22-06-2011, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja już słyszałam argument, że facet w prezerwatywie się stresuje - bo nie wie czy nie pękła. Złośliwa

Ale prawda jest taka - że dziewczyna zgadza się na stosunek przerywany, chociaż wie że może zajść w ciążę i się denerwuje - tylko dlatego, że facetowi niewygodnie. Niezdecydowana

Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 22-06-2011, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jeszcze zadałabym pytanie, dlaczego to on nie jest w kropce i musi używać prezerwatyw, ponieważ bez nich, jego dziewczyna nie może się rozluźnić. Puszcza oko

Powrót do góry

nieaktywna1

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 23-06-2011, 1:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dorosły już dojrzały facet jak kocha się z kobietą i wytrys przerwą aby był na zewnątrz to nie daje większej pewności, że się nie zajdzie w ciążę?
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 23-06-2011, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Co to w ogóle za pomysł, zeby to była metoda antykoncepcyjna? Śmiech do łez
Jak się masz stresowac, to lepiej trochę poczekać i dojrzeć do tego jakie mogą być w ogóle skutku seksu.
Aha, i jeszcze poleciłabym zmienić metodę anty. Jak facet nie lubi prezerwatyw, to wybierz sie na wizyte do gina i porozmawiaj na temat tabletek.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Mixture00

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Czw 23-06-2011, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To nie tak, że on jednoznacznie mówi, że nie chce prezerwatyw. Bo ogólnie zabezpieczamy się w ten sposób. Ale nawet to nie daje mi takiej pewności, że nic 'złego' nie może się zdarzyc.
Jak się kochamy to nie myślę o tym, ale później nachodzą mnie męczące myśli, że jednak może coś poszło nie tak, mimo że nie było wytrysku 'wewnątrz' mnie, a prezerwatywa była ok.
Może faktycznie np. tabletki to najlepszy sposób na 100% spokoju. Jesteśmy dorośli obydwoje, więc myślę, że to nie jest kwestia dojrzałości... A sex przerywany czasami potrafi zmniejszyc przyjemnośc ze stosunku, trzeba o tym pomyślec...
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 23-06-2011, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mixture00 dorosłość nie równa się dojrzałości. Puszcza oko

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Czw 23-06-2011, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W życiu nie pozwoliłabym sobie na takie ryzyko. Mój ex też nie lubił w gumce, ale musiał polubić. Złośliwa
Idź do lekarza po jakiś środek antykoncepcyjny z prawdziwego zdarzenia, a nie będziesz się zastanawiać po każdym razie: "udało się czy nie udało". Złośliwa
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Czw 23-06-2011, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Stosunek przerywany jak dla mnie to dobra metoda na zajście w ciąże. Tak jak pisałam wyżej najlepiej idź po tabletki.
Czemu jeszcze tego nie zrobiłaś? Lepiej się martwić i stresować?

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

Skocz do: