Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Straciłam dziecko i nie mogę sobie z tym poradzić

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
smutas444

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 22-10-2015, 16:13    Temat postu: Straciłam dziecko i nie mogę sobie z tym poradzić Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój aniołek odszedł w 16 tygodniu ciąży. Nie wiem co mam ze sobą teraz zrobić. Bóle po poronieniu wywołują koszmary. Jak długo bóle i krwawienie będzie trwało? Pomocy!!! Oszaleje z rozpaczy.

Nie umiem sobie z tym poradzić.

Może ktoś, kto przeżył coś podobnego spróbuje mi jakoś pomóc? Smutna(
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Kate29

PostWysłany: Czw 22-10-2015, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Smutas bardzo mi przykro z powodu tego co się stało Smutna. Nie przeżyłam tego co TY, nie jestem w stanie wiedzieć co czujesz...mam nadzieję że z czasem poczujesz się lepiej. Masz kogoś z kim możesz porozmawiać i się wyżalić? Przyjaciółkę, mamę, partnera?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Czw 22-10-2015, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przykro mi z powodu tego, co się stało. Nie tylko Ty straciłaś dziecko, ale również jego ojciec. Oboje nawzajem będziecie dla siebie najlepszym wsparciem.
Jeśli wsparcie i rozmowa z najbliższymi nie przyniosą Ci ulgi, może warto poszukać pomocy u specjalisty? Duszenie rozpaczy w sobie nie jest zdrowe dla naszego ciała i ducha. Trzymam za Ciebie kciuki! Uśmiechnięta
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 23-10-2015, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo mi przykro. Współczuję z całego serca i przytulam mocno friends.

Musisz jakoś dojść do siebie. Znaleźć kogoś z kimś możesz porozmawiać, wypłakać się, przeboleć tę wielką, niewyobrażalną stratę i iść do przodu.

Nie umiem więcej Ci poradzić, bo nie wiem jak. Jeśli chcesz to pisz tutaj o swoich uczuciach- wyrzuć to z siebie, może będzie Ci lepiej. Jeśli to nie pomoże i Twoi bliscy też nie dadzą rady to poproś o pomoc psychologa.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

smutas444

Zodiak: Waga

PostWysłany: Wto 27-10-2015, 18:55    Temat postu: Nie mam chęci do życia Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ... ja po tym wszystkim straciłam chęć do życia . Ja nie pogodzę się z tym co się stało . NIGDY! Myślę że gdybym skończyła ze sobą to było by lepiej. Chciałam to zrobić ale stchórzyłam. Nie mogę , ja już dłużej nie mogę . Smutna

Chcę umrzeć!

Podpis Obudzę się znów popatrzę na Twoje zdjęcie i stwierdzę ,że mam wszystko czego można chcieć i nie chcę nic więcej.
Powrót do góry

roksiakb

Zodiak: Koziorożec
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 28-10-2015, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jesli tak myślisz to musisz koniecznie isc do specjalisty - poprosić o pomoc. Możesz nie dac rady sama poradzić sobie z tym problemem. Nie wiem co się stało, że straciłaś dzieciątko, ale uwierz, z czasem będzie lepiej. Czas nie leczy ran, tylko przyzwyczaja do bólu. Nie myśl tak nawet, że chcesz popełnić samobójstwo. Pomyśl o osobach Ci najbliższych, o partnerze. Przejdzcie to razem.

Podpis Każdego dnia kocham Cię bardziej...
Dziś - jeszcze więcej niż wczoraj,
A i tak mniej niż jutro..
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: