Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Straszny film 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anyod

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Pią 05-04-2013, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nigdy nie wiedziałam za bardzo co myśleć o filmach z cyklu "Straszny film". Teoretycznie pomysł "poprzeplatania" wątków z różnych filmów był genialny, ale te filmy do mnie jakoś nie trafiają. Złośliwa Tzn. jak siedzę w sobotni wieczór w domu przed komputerem i któraś część "Strasznego filmu" leci w TV to owszem, obejrzę, ale ani do kina bym się nie wybrała ani nie jest to też film, który chciałoby mi się ściągnąć z Internetu. Puszcza oko

Podpis "You must give up the life you planned, in order to have the life that is waiting for you" - Joseph Campbell
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 09-04-2013, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też fanką nie jestem, ale lubię Charliego Sheena, a ostatnio też duzo stresów w realu, ze kto wie, może się skuszę na odstresowanie. Podejrzliwa
Powrót do góry

Kitaj

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 10-04-2013, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Do mnie chyba bardziej trafiają te filmy, chyba dlatego, że większość horrorów, które są parodiowane w Strasznych filmach widziałem w oryginale i zasługiwały na obśmianie. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Expansa

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pon 15-04-2013, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dokładnie! W 5 ma być parodiowane "Paranormal Activity" - jak to oglądałam to nie potrafiłam powstrzymać się od śmiechu to co będzie w Strasznym Filmie. Bardzo szczęśliwa

Uwagi  Emotka nie zastępuje kropki!
scoto.
Powrót do góry

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Czw 18-04-2013, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dobre jest to, że jeszcze nie zekranizowani Greya, a już sparodiowano! Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

kineszka

PostWysłany: Wto 23-04-2013, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Racja chociaż nawet nie byłabym zła gdyby w ogóle go nie zekranizowali. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: