Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Stres
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alinka27

PostWysłany: Czw 03-09-2015, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ogólnie dobrze ze stresem sobie radzę tylko czasami w pracy taki kocioł, a w domu dziecko małe więc czasami coś trzeba wziąść. Ja biorę nervomix i działam dalej. Byle do przodu.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

greenapple

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pon 21-09-2015, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kiedyś brałam nervosol w kropelkach, ale jakoś nie czułam się bardziej wyciszona Puszcza oko Większość z tych preparatów ziołowych mają działanie widoczne po dłuższym stosowaniu,a ja się szybko zniechęcam jak nie widzę efektów Puszcza oko Moje sposoby - słuchanie muzyki w samotności, koniecznie na słuchawkach, czasem się wypłaczę, czasem wykrzyczę...
Spacer też dobrze robi, ale bez towarzystwa Puszcza oko

Generalnie wolę w takich chwilach swoje własne towarzystwo, choć na co dzień nie jestem jakoś mało towarzyska.

Kochane, nie dajmy się stresowi Puszcza oko
Powrót do góry

anniela

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Wto 22-09-2015, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Staram się nie zajadać stresu słodyczami, ale jest to niezwykle trudne. Ciągle sięgam po cukierki albo lizaki. Jak widzę czekoladę, to nie mogę się opamiętać. Macie pomysł, jak to zmienić?
Powrót do góry

Amelia00

PostWysłany: Sob 17-10-2015, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja stres niestety zajadam Niezdecydowana Na szczęście nie słodyczami, ale jednak...
Mojej siostry córeczka przez stres związany ze szkołą nabawiła się problemów z wypróżnianiem, kiedyś ich nie miała, a teraz musi dawać jej dicopeg junior bo ból brzucha nie pozwala nawet jej się ubrać. Każdy inaczej jak widać reaguje na stres,a bym wolała nie móc nic zjeść Niezdecydowana
Powrót do góry

Alinka27

PostWysłany: Sro 21-10-2015, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja podjadałam w liceum. Radziłam sobie znacznie gorzej niż w gimnazjum i zajadałam stres batonikami. Teraz nie chcę narażać swoje figury i nervomix zdecydowanie wystarcza.
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sob 20-02-2016, 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Rozmowa z kimś bliskim, coś dobrego, relaksik z książką albo dobrą muzyką. Ewentualnie wyżycie się na siłowni.
Powrót do góry

delilaght

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pon 14-03-2016, 19:03    Temat postu: Stres Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja na stres postanowiłam się wyciszyć i czasami zrobić coś dla siebie, bardzo ciekawy jest dla mnie artykuł /link zabroniony/. Coś w tym jest. Uśmiechnięta
Powrót do góry

KarolinaStokrotka

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 06-06-2016, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja chodzę na ściankę wspinaczkową. Moim zdaniem najważniejsze jest robić to co się lubi Uśmiechnięta
Powrót do góry

SophieFox

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 23-01-2017, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Staram się wyjść wtedy z koleżankami na ploteczki albo idę na basen popływać lub na siłownie poćwiczyć, może spacer w miłym towarzystwie. Ale przyznam szczerze że nie radze sobie ze stresem zbyt dobrze. Czasami biorę nervomix jest ziołowy nie uzależnia a w miarę szybko wycisza organizm.
Powrót do góry

basssia

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 15-02-2017, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Babskie spotkania pomagają dobrze rozładować stres, sama się umówiłam jutro z przyjaciółką, niedługo wychodzi za mąż i mamy sporo do obgadania, wiem że ona teraz też jest w mega stresie, bo ślub tuż tuż a niewiele do tej pory załatwili
Powrót do góry

Lantier

PostWysłany: Pią 17-02-2017, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jakoś specjalnie od stresów nie uciekam, bo stres jest czasem mobilizujący, natomiast kiedy jest przewlekły to jest masakra. Dlatego eliminuje przyczyny stresu, a nie walczę ze skutkami jak z wiatrakami. Trzeba uwolnić się od stresogenu:)

Podpis youtube.com/watch?v=VRRhDniFZxo Może komuś pomócPuszcza oko
Powrót do góry

audrey80

PostWysłany: Sro 22-02-2017, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi na stres pomaga bardzo słuchanie muzyki. Jeżeli nie mam takiej możliwości to po prostu myślę sobie że to co akurat przeżywam to przecież nie koniec świata i że życie będzie toczyło się dalej. Coraz częściej udaje mi się to w taki sposób opanować.
Powrót do góry

basssia

PostWysłany: Wto 09-05-2017, 8:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To wcale nie jest takie łatwe uwolnienie się od źródeł stresu, co zrobić jak ktoś ma stresującą pracę a nie może jej zmienić albo ma jakieś problemy w domu, przecież nie da się od tego uciec, tylko trzeba jakoś to znosić, chyba każdego z nas czasami coś przytłacza.
Powrót do góry

Conchita

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 15-05-2017, 6:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie stres dotyka praktycznie codziennie, jestem typową panikarą i martwię się o wszystko.
Powrót do góry

basssia

PostWysłany: Sro 04-10-2017, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja podobnie, jak coś się dzieje trudnego w domu to potem w nocy albo mi się śnią koszmary albo nie mogę zasnąć, bo mam gonitwę myśli dobrze, że mam moje ziołowe tabletki na sen, bo chyba po 2 czy 3 tygodniach takiego spania bym chodziła jak zomie
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: