Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Stres
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KoleżAnka

PostWysłany: Sro 09-05-2018, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnimi czasy stres towarzyszy mi nieustannie. Niestety nie jest to stres mobilizujący, a szkodliwy. Od kilku tygodni walczę o zwrot należności od klienta i koniec końców będę chyba musiała zaprosić do współpracy adwokata Panią Monikę Kitscha Krasiborską, bo sama długu nie odzyskam raczej.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Julianka

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 15-05-2018, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niestety w dzisiejszych czasach nie da się żyć bez stresu,który - czy ktoś chce,czy nie - towarzyszy nam każdego dnia. A ze zwrotem długu bywa bardzo różnie,ponieważ jeśli nie ma jakiegokolwiek potwierdzenia zawarcia tej niekorzystnej tranzakcji - problem może być i to duży,nawet adwokat może nic nie wskórać.

Podpis życie jest piękne,tylko ludzie źli.
Powrót do góry

basssia

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 23-05-2018, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chyba nie znam osoby która by nie była zestesowana, najczęsciej to jednak praca jest źródłem stresu, Wy też tak macie? Czy chodzicie do pracy na luzie?
Powrót do góry

Paniklara

PostWysłany: Pon 04-06-2018, 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dobra lekka książka w ogrodzie na hamaku:)
Powrót do góry

DariaMaria

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pon 18-06-2018, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na mnie kojąco działa gorąca kąpiel z dodatkiem olejków relaksacyjnych i soli do kąpieli. O stresie zapominam też podczas intensywnej aktywności fizycznej, polecam przejażdżkę na rowerze lub aerobik. Warto też zadbać o długi, spokojny sen.
Powrót do góry

basssia

PostWysłany: Pią 03-08-2018, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czy was też urlop stresuje? Za parę dni jedziemy ze znajomymi na wakacje a ja najchętniej to bym wszystko odwołała, chodze poirytowana, na samą myśl o pakowaniu bierze mnie nerw, jak się cieszyć wakacjami?
Powrót do góry

Biska

PostWysłany: Wto 07-08-2018, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mnie też często urlop stresuje. Najchętniej cały czas bym pracowała. Wiem, że powinnam odpocząć, ale mam stres gdy na 2 tyg mam wypaść ze swojego rytmu Płacze lub Bardzo smutna
Powrót do góry

basssia

PostWysłany: Pią 17-08-2018, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też tego nie lubię, potem po powrocie totalnie nie mogę się ogarnąć, właśnie wracamy z urlopu i chyba tylko nervomix nas uratował, chyba byliśmy tak zmęczeni pracą i codziennością że przez pierwsze dwa dni roważałam czy nie wrócić sama do domu Bardzo szczęśliwa.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: