Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Strój do teatru
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
smile

PostWysłany: Sro 18-02-2009, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No nie do końca się zgadzam, ja bywam w teatrze w dżinsach,
ubranie ma być wygodne, nie mówię, że do tego bluza - bo to w sumie faktycznie przegięcie, no i adidasy Przewraca oczami
Jednak jak napisałam zdarzało się ale nie sądzę żeby dżinsy w zestawieniu z jakąś fajną, artystyczną bluzką i dodatkami typu szal, chusta , torebka i buty tworzyły obrzydliwą całość.
Moim zdaniem chodzi o to, żeby czuć się sobą, nie wystroić się jak na odpust i czuć się dziwnie nie na miejscu, ale też bez przesady jak przykład powyżej (Mucha i Wojewódzki)
Resumując: tak, żeby nie degustować innych ludzi, żeby nie musieli czuć się źle z naszą obecnością.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 18-02-2009, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zgadzam się ze smile- jeśli tylko jesnsy tworzą elegancką całość z resztą stroju, to czemu nie?
Przecież teraz jest tyle fasonów jeansów, że bez problemu można je założyć do szpilek, ładnej bluzki. DO tego jakieś fajne dodatki i strój elegancki załatwiony Bardzo uśmiechnięta .

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

runway18

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 18-02-2009, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To prawda dżinsy nie są niczym złym do teatru jeśli umie się dobrać do nich odpowiednie dodatki.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

mari_cruz

PostWysłany: Nie 04-10-2009, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zgadzam się z elegancją przy wyjściu do teatru - rozumianą w różnoraki sposób, ale stonowaną nie zbyt wytworną, ale też nie ekstrawagancką. Ja preferuję spódnice, sweterki, żakiety.
Powrót do góry

Santi

PostWysłany: Wto 29-12-2009, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Prawda taka że "gwiazdom" wydaje się że mogą wszystko Uśmiechnięta wpaść jakby od niechcenia do teatru w dzinsach i jest super.
Powrót do góry

katrina

PostWysłany: Sro 17-03-2010, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Do teatru zawsze idę w spódnicy, czy sukience.
A jeśli jest zima- to w czarnych spodniach, no i zawsze elegancko.
W jeansach bym nie weszła- jak ta Anna Mucha Puszcza oko
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 18-03-2010, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też uważam, że strój musi być elegancki. Jeśli ktoś chce się ubrać w jeansy to proszę bardzo, sama natomiast zawsze z nich rezygnuję. Rzadko mam okazję chodzić bardzo elegancko ubrana, dla mnie to więc też okazja by się wystroić. Uwielbiam eleganckie stroje, spodnie w kant, spódniczki, szpilki, garsonki.

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

Silwa

Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 19-03-2010, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szkoda, że Pannie Annie nikt nie zwrócił uwagi na jej zachowanie Bardzo szczęśliwa ale cóż gwiazdą wiele wypada Śmiejąca się

Strój oczywiście elegancki i dostosowany. Dżinsy w dobrym zestawie pewnie i ujdą ; ale chyba każdy czuje w czym mu jest dobrze i elegancko.
Strój zależy też od samego "teatru" - chodzi mi o budynek, miejsce czy wystawianego spektaklu.
No i tak Musze mogłabym wybaczyć taki strój i zachowanie podczas przedstawień teatrów ulicznych Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Miśka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 11-05-2010, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam nadzieję, że mogę się tu podpiąć, za 2 tygodnie idę do opery na Jezioro Łabędzie(balet). Strasznie się cieszę, bo jeszcze nigdy nie byłam na czymś takim Klaszcze . No i pytanie standardowe - w co się ubrać ?! Domyślam się, że elegancko, ale problem w tym, że nie mam za dużo takich ubrań. Poniżej wklejam zdjęcia sukienki, która jest na 1 miejscu jak na razie w moim rankingu Śmiejąca się . Może być? Czy zbyt krzykliwa? Założyłabym do niej szpilki, czarną malutką torebkę i upięła włosy. Jeśli powiecie, że średnia, to w alternatywie mam czarne rybaczki z takiego materiału jak wszystkie eleganckie komplety i do nich jakąś bluzkę - ale nie mam jakiejś eleganckiej, więc musiałabym coś kupić, dlatego wolę tą sukienkę Złośliwa I jeszcze w sprawie mojego kochanego P. - pod krawat go wcisnąć czy wystarczy marynara ? Nie zdarza mi się chodzić w takie miejsca i jestem kompletnie zielona więc liczę na waszą pomoc Uśmiechnięta

Podpis Dlaczego musimy słuchać głosu serca?
Bo tam skarb twój, gdzie serce twoje. (Alchemik)
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 12-05-2010, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio miałam hopla na Operetkę i dzięki temu naoglądałam się w jakim stylu ludzie ubierają się na tego typu okazje. Puszcza oko Okazuje się, że baaaardzo różnie. Od połyskujących cekinami sukni do klasycznych spodni i bluzeczek.

Moim skromnym zdaniem, sukienka, którą pokazałaś jak najbardziej się nadaje. (no może ja dorzuciła bym coś na ramiona) Puszcza oko

Co do Twojego P., to myślę, że koszula i marynarka w zupełności wystarczą, nie musi męczyć się w krawacie. Uśmiechnięta

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 12-05-2010, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tez dorzucilabym cos na ramiona i jest super. Uśmiechnięta

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

may
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Czw 13-05-2010, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bym na Twoim miejscu założyła do tego jakieś czarne bolerko albo żakiet czy coś w tym stylu, żeby zakryć ramiona.
Co do partnera to uważam, że wyjście do teatru to taki moment w życiu mężczyzny, w którym powinien założyć krawat jednak Uśmiechnięta

Podpis 05.11.2007 - Jesteśmy razem! inlove
01.06.2010 - Zaręczyny! inlove
08.09.2012 - Powiemy "TAK" inlove
Powrót do góry

Miśka

Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 13-05-2010, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z tymi ramionami macie rację, nawet wiem co założę chyba, dzięki za rady Uśmiechnięta .

Podpis Dlaczego musimy słuchać głosu serca?
Bo tam skarb twój, gdzie serce twoje. (Alchemik)
Powrót do góry

Margoth

Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 14-05-2010, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam swój uniwersalny strój do teatru i opery i nie jest on zbyt elegancki, ani zbyt powszedni. Po prostu czarne spodnie na kancik, do tego marynarka ( ja mam 3 jedna w męski stylu, druga dopasowana a trzecia krótka z rękawkami 3/4) do tego jakaś ładna bluzeczka najlepiej kremowa z satyny i trochę biżuterii, ale bez przesady. Butki na obcasie i kopertówka i zapewniam, że w takim stroju równie dobrze można potem wyskoczyć gdzieś do baru po spektaklu i nie będzie się wyglądać zbyt elegancko

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Nie 27-11-2011, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Odkopuję temat z racji tego, że byłam wczoraj w teatrze i doznałam ciężkiego szoku. Zszokowana Nie powiem, ale czekałam na to wyjście miesiąc i odliczałam dni codziennie. Ubrałam się w czarną sukienkę, czarne szpilki i czarne kryjące rajstopy. T. zdecydował się na garnitur i krawat. Po wejściu do teatru okazało się, że tylko my tak wyglądamy! Czułam się jakbym przyszła do kina albo na spektakl dla dzieci. Jeansy na porządku dziennym, T-shirty i koszulki polo również. Zdarzyło się parę osób w workowatych swetrach i butach emu. I cały czas zastanawiałam się czy ja jestem dziwna czy reszta ludzi? Przewraca oczami

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Skocz do: