Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Strój do teatru
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
runway18

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 28-01-2009, 14:11    Temat postu: Strój do teatru Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo lubię chodzić do teatru. Moim zdaniem swoim strojem okazujemy szacunek aktorowi. To jednak eleganckie miejsce a przynajmniej takim powinno być. Nie ubranie lecz sztuka powinna być najważniejsza ktoś by powiedział. Ale ono też jest ważne. Swojego czasu będąc w Teatrze Polonia miałam okazje siedzieć obok Anny Muchy i Kuby Wojewódzkiego (wtedy chyba jeszcze byli razem). Ania przyszla w dżinsach, adidasach i dużej szarej bluzie gapa z kapturem. Czy to wypada ? Według mnie nie. A według Was ?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 28-01-2009, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Do kina owszem, ale do teatru nie.
Moim zdaniem jeśli już przychodzi się w dżinsach to wypada włożyć eleganckie buty i górę stroju.
Wypada raczej wyglądać inaczej niż jakby się szło do centrum handlowego na zakupy...
To jest miejsce wydarzenia kulturalnego, więc warto wykazać się kulturą.
Powrót do góry

Martinez

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Czw 29-01-2009, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O niee za jeansy i bluze najchętniej bym wywaliła z teatru... też uwielbiam chadzać do teatru i staram się zawsze ładnie ubrać ale też bez przesady. Wsztystko ma swój umiar , elegancja też. Nie raz zdarzyło mi się zauważyć kobitkę tak wystrojoną jak na bal u prezydenta. A teraz jednak ludzie ubierają sie bardziej na luzie do teatru, im częściej chodze tym bardziej to zauważam..ja źle bym sie czuła poprostu gdybym była zbyt elegancko wystrojona..
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

mako.mako

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 29-01-2009, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jansy i bluza w Teatrze to stanowczo przegięcie.

Teatr jednak zobowiązuje do eleganckiego stroju. Dla mnie przesadą jest zakładanie sukni wieczorowych ale elegancki strój jest wskazany.

Podpis Nowy lajf
Powrót do góry

Katii
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik

PostWysłany: Czw 29-01-2009, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam zdanie podobne do dziewczyn. Do teatru należy ubrać się elegancko. Buty mogą być na płaskiej podeszwie, ale też muszą być eleganckie. A jeansy można zastąpić jakimiś fajnymi spodniami, jest teraz taki wybór, że nie ma problemu z kupnem.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 29-01-2009, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeansy w teatrze odpadają całkowicie!
Za to kocham teatr, że należy się tam ubrać elegancko i będzie to na porządku dziennym. Moim zdaniem w teatrze lepiej przegiąć w drugą stronę i być zbyt eleganckim niż przyjść jak na prywatkę do znajomych.

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Czw 29-01-2009, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak najbardziej elegancki strój w teatrze obowiązuje, nie jestem sobie w stanie wyobrazić, żeby ktoś mógł przyjść w dżinsach i bluzie.

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Czw 29-01-2009, 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I ja uważam, ze teatr zobowiązuje do eleganckiego stroju. Zgadzam się z gieniusią, że lepiej przyjść zbyt wystrojonym niż jakbyśmy weszli prosto z ulicy Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Milk

Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Czw 29-01-2009, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zgadzam się, że strój jest szacunkiem okazanaym aktorowi i że jest to miejsce wydarzenia kulturalnego i należy wykazać się kulturą wyrażoną chociażby w formie stroju. Jak dla mnie też dzinsy odpadają. A już szerokie sportowe bluzy - to dobre do parku a nie do teatru.

Podpis najlepsze wciąż musi przyjść, na lepsze wciąż czekasz Ty...
Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 14

PostWysłany: Czw 29-01-2009, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Do teatru? - klasyczna elegancja. Może to być kostium (jednolity, ciemny) z (białą )bluzką, mogą być spodnie z bluzką, spódnica - ale w żadnym wypadku jeansy i trampki. To tak jak chodzenie do kościoła w krótkich spodenkach. Nie to, że nie można...- ale nie wypada.
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 29-01-2009, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moim zdaniem teatr jest takim miejscem, do którego najzwyczajniej w świece nie wypada iść ubranym byle jak. Elagancja to podstawa, nie musi być super dostojnie, ale schludnie, z wyczuciem smaku.

Co do aktorów to oni czasem po prostu chcą szokować nie ważne czy w zły czy dobry sposób.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

runway18

Zodiak: Bliźnięta
Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 30-01-2009, 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Macie całkowitą racje. Jednak na aktorów inaczej się patrzy niż na normalnych ludzi. Mnie strój Muchy tak samo jak i jej zachowanie zdecydowanie zgorszyło. Latała po sali, witając się wszędzie, ściskając itp.. Takie rzeczy robi się po przedstawieniu idąc na kolacje, Kuba za to był zdecydowanie spokojny, usiadł w fotelu i czekał. Fakt, że przyszedł również w dżinsach i swetrze ale jego jeszcze mogłabym rozgrzeszyć za inteligencję jaką posiada. I widać było szacunek w jego pozie, mimice, gestach.
Powrót do góry

Artifficial_Minds

PostWysłany: Nie 01-02-2009, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Katii napisała:
A jeansy można zastąpić jakimiś fajnymi spodniami, jest teraz taki wybór, że nie ma problemu z kupnem.
Się nie zgodzę Bardzo smutna Wybór jest ale ja mam problem z kupnem Złośliwa

A do teatru lubię założyć elegancką sukienkę Uśmiechnięta
Powrót do góry

Martinez

Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pon 02-02-2009, 0:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam podobne odczucia go geniusi Uśmiechnięta własnie za to teatr uwielbiam że raz na jakis czas mam okazje ładnie i elegancko sie ubrac, pofantazjowac troche ..
Powrót do góry

Anielica

Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Wto 03-02-2009, 1:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I ja myślę,że elegancja jest na miejscu.
LEpiej nawet się "wystroić", niż ubrać jak na " co dzień".
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: