Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sukienka na wesele.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 31-08-2011, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sukienka bardzo fajna. Faktycznie może trochę niefortunnie wyszło zaszycie na biuście, ale nie jest źle. Uśmiechnięta
Z racji, że będzie już chłodno, to ja bym wzięła czarny żakiecik i czarne buty. Jeśli nie chcesz na obcasie, to spokojnie mogą być płaskie, bo sukienka nie jest wieczorowa.
Włsoy rozpuszczone, ładnie zaczesna, ewentualnie lekko upięte na bok. We włosy coś w kolorze sukienki lub czarnego. Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Blondynka

PostWysłany: Sro 31-08-2011, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kolor jest ładny, taki malinowy?
Mam wrażenie, że poszerza Ci ta bombka biodra.
Jeżeli chodzi o dodatki to bym może białe wzięła albo czarne. Uśmiechnięta
Bolerko mogłoby być i oczywiście biżuteria. Uśmiechnięta
Powrót do góry

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 31-08-2011, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zania dobrałabym do tego czarne korale, kolczyki w kształcie kulek do tego czarne na delikatnej koturnie buciki. Te włoski na bok to nie głupi pomysł i do tego we włosach różowy kwiatek (taki do sukienki).

Kolor nie dla mnie, ale Ty ładnie się w nim prezentujesz. Puszcza oko

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Sro 31-08-2011, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Scoto- wal śmiało ja biorę to na klatę Puszcza oko.

Nie no oczekuję odpowiedzi ale szczerych.
No właśnie jak coś mi maskuje bebech to poszerza w biodrach.
Tak to jest na dole bombka, ale jest bardzo wygodna mogę spokojnie nogi "rozłożyć" a nie jak raz się nadziałam że ledwo mogłam w sukience usiąść.

Mówicie, że poszerza? To chyba będę czegoś innego szukała. Tylko wiecie co, ja mam doła w tych sukienkach. TA akurat nie opina mi brzucha, pleców, tyłka i nie widać w niej bielizny (która się bardzo lubi u mnie odznaczać nawet jak mam wyszczuplającą, bo się coś -gdzieś zawsze mi "wyleje").
Niebieski kolor pasuje mi, ale kroje są fatalne i szyte na modelki.
Mówię wam ja mam rozmiar XL a rozmiary sukienek kończą na L. Ta moja to też L, ale jakoś weszłam.

Spodobała mi się jeszcze ta, jednak coś w niej mi brakuje i kosztuje 130 zł.

Z tyłu widać moje niedoskonałości jednak z przodu fajnie się prezentuje.

Mam w domu jeszcze inne sukienki, ale tak moja sukienka musi mieć też ramiączka, bo mam szerokie ramiona i o. Mam doła na samą myśl Bardzo szczęśliwa.

Zobaczymy co powie P. jak ją dzisiaj zobaczy.

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Sro 31-08-2011, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przepiękna jest ta kiecka co pokazałaś! Moim zdaniem nic jej nie brakuje. Bardzo szczęśliwa Koleżanka miała podobną ostatnio na weselu, tylko że jeszcze był włączony w to kolor biały. Uśmiechnięta
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 31-08-2011, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zania - a może pokaż się nam w jakiejś w tej sukience plus w marynarce/bolerku, butach i z biżuterią? I wtedy zobaczymy?
Ta ostatnia sukienka - nie! I nie za takie pieniądze... Nie masz już innych wydatków?
Zostań już przy tej co masz tylko popracuj nad dodatkami. Zobacz czy da się ten kwiatek przeszyć bo to Ci dużo da. Naszyjnik, tak żeby Ci ładnie opadał między piersi - każdy facet Ci to powie - w ten sposób zwrócisz uwagę na to co trzeba. Postawiłabym na obcasy to wtedy nogi i biodra inaczej będą wyglądały. Puszcza oko Skoro w tej się dobrze czujesz i masz takie problemy z sukienkami to zostań przy tej.
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 31-08-2011, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No właśnie szkoda mi trochę kasy, ale jeżeli bym źle wyglądała to bym ją zmieniła.

Scoto- z tym kwiatkiem to będę coś działać- masz rację.

Dziękuję wam za wszystkie opinie, bardzo mi pomagacie.

A biżuterię to planuję mieć taką (nie taką identyczną, ale podobną)
-Wszystko będzie jako komplet:

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 31-08-2011, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Biżuteria śliczna, ale nie lepiej coś ciemniejszego?
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 31-08-2011, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Scoto- no właśnie nie wiem. Taka biżuteria wydaje mi się być delikatna, taka subtelna i akurat do tej sukienki.
A jeżeli czarna biżuteria to jaki styl masz na myśli? Ja się jakoś źle czuje jak mam jakieś naszyjniki na szyi typu kwiatki (chociaż do odważnych świat należy).

Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 31-08-2011, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale kto Ci każe kwiatki brać? Chodziło mi o coś w tym stylu co pokazałaś, ale w czarnym kolorze. Np.:

Niemal to samo co Twoje, ale czarne.
Na nazwę sklepu nie patrz, daje pierwszy lepszy przykład z google. Puszcza oko

Albo coś takiego - to by fajnie zwracało uwagę na dekolt i szyję. Uśmiechnięta

Czarna biżuteria będzie się ładnie komponowała z czarnymi butami i czarną górą jeśli się na ten kolor zdecydujesz i przy okazji do sukienki świetnie pasuje. To co pokazałaś będzie ledwo widoczne przy tym kolorze sukienki.
Powrót do góry

Alessa

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 31-08-2011, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

scoto napisała:

Czarna biżuteria będzie się ładnie komponowała z czarnymi butami i czarną górą.

Czarno to widzę. Złośliwa A poważnie, czarny wiadomo, pasuje do wszystkiego i wydaje się oczywistym kolorem jeśli chodzi o dodatki, ale ja bym widziała do niej bardziej jasne dodatki. Jakieś kremowe, ecru. Biżuterię też bym wybrała taką jak pokazałaś, albo jakieś perełki, wydaje mi się, że taka delikatniejsza bardziej pasuje. Ale wybór oczywiście należy do ciebie. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 31-08-2011, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Alessa napisała:
Czarno to widzę. Złośliwa A poważnie, czarny wiadomo, pasuje do wszystkiego i wydaje się oczywistym kolorem jeśli chodzi o dodatki, ale ja bym widziała do niej bardziej jasne dodatki. Jakieś kremowe, ecru. Biżuterię też bym wybrała taką jak pokazałaś, albo jakieś perełki, wydaje mi się, że taka delikatniejsza bardziej pasuje. Ale wybór oczywiście należy do ciebie. Bardzo szczęśliwa

To zależy jakie będą buty i góra. Puszcza oko Bo jak czarna to stawiałabym na czarną biżuterię, jak jasne to wiadomo, na odwrót. Wszystko zależy od Zanii, każdej z nas podoba się coś innego. Przewraca oczami

Dołączone po 59 sekundach:

A w ogóle - Zania, co powiedział P.? Podejrzliwa
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 31-08-2011, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Scoto- a P. powiedział , ze mu się podoba i mogę śmiało w tym iść.

Myśle, że w niej pójdę.
Tylko te dodatki, nie mam żadnej jasnej marynarki. Mam zgniłą zieleń, czarną, niebieską, zółtą ale kurde białej nie. Sama w szoku jestem. A może sobie kupię? Bardzo szczęśliwa.
A dajcie mi do myślenia oj dajecie. Szczerze to już zgłupiałam.

A scoto patrzyłam tego kwiatka i to jest przyszyty materiał składający się z 3 części. Nie wiem czy to odpruwać bo raczej będzie już po kwiatku Bardzo szczęśliwa.

Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 31-08-2011, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To lepiej zostaw kwiatek w spokoju. Złośliwa

Zania - ja bym jednak obstawiała w czerń, biel mi się kojarzy z latem, ciepłem a to ma być październik/grudzień. Ale Twój wybór. Zobacz jak w czym wyglądasz, wiadomo, że w bieli każdemu dobrze a czerń już nie zawsze jest ok. Cool Poza tym buty i torebkę też wypadałoby mieć w tym samym kolorze co marynarkę. Bardzo szczęśliwa

Jak się zdecydujesz to dawaj zdjęcie, ocenimy. Złośliwa Włosy zrób tak, jak pisałaś, będzie ładnie wyglądało. Z makijażem nie pomogę bo nie wiem jakie masz oczy, ale jak Ci będzie pasował kolor jak pod sukienkę plus czarne kreski to dawaj taki.
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Sro 31-08-2011, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zaniu a mi się podobasz w tej sukience, najważniejsze żebyś Ty się w niej dobrze czuła. Ja jestem za czarnym żakietem/ bolerkiem i czarnym butami oraz ciemne dodatki. Włosy spięte na bok. Taką mam wizję Ciebie Złośliwa .
A i to szycie na biuście wygląda ok, jakbyś nie napisała że jest szyte to bym nie wiedziała Uśmiechnięta. Dodatki mogą być też grafitowe też będzie to fajnie wyglądało.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Skocz do: