Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sukienka na wesele.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 04-09-2011, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

floo napisała:
scoto ale pasuje na wesele?

Marzy mi się taka sukienka typowo wieczorowa.

Nigdy nie widziałam nikogo w takiej sukience na weselu, ale przecież w wieczorowych chodzą - inne wieczorowe widziałam, ale o wiele brzydsze i powiedziałabym, że strasznie tandetne. Ta wygląda mimo wszystko skromnie i jakoś tak "świeżo". Tylko jak chcesz w niej tańczyć?
Wszystko zależy, gdzie to będzie i jakiego typu ma być wesele bo na jakieś wiejskie odpada. Sukienka jest śliczna i już prędzej obawiałabym się, że przyćmisz Pannę Młodą. Złośliwa Jak dla mnie możesz iść w takiej, jeśli się dobrze w niej czujesz.

A w ogóle to dla mnie wesele jest jak studniówka - taki sam rozstrzał w sukienkach.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

irishangel

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 04-09-2011, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Shakira wygląda w niej zjawiskowo:).

Podpis Czasem ludzie patrzą na mnie jak na głupca- a ja jestem po prostu szczęśliwa!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

floo

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Nie 04-09-2011, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Znalazłam bardzo dobrą krawcową i będę szyć sukienka byłaby nieco krótsza niż ta (bo ta akurat opada na ziemie znacznie).

Tak sobie właśnie oglądam gwiazdy z czerwonego dywanu i marzą mi się takie suknie wieczorowe klasyczne Bardzo szczęśliwa .

Ta pierwsza akurat zbyt bogata:).
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Nie 04-09-2011, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem trochę rozczarowana. Nie było ani butów ani fajnej marynarki. Wszystko kolorowe.
Mam jeszcze miesiąc wrócę na Mazury i będę robić zdjęcia i pokazywać wam to co mam.

Floo- moim zdaniem na wesele odpada.
To nie jest Twoje wesele, a dwa to jednak nadaje się na jakiś wyjątkowy wieczór. Wesele to jest zabawa, szaleństwo, tańce. Nikt nie będzie tam po % uważać aby przypadkiem Ci sukienki nie porwać. No niestety takie są realia. Na czerwony dywan takie suknie ok, jakieś wyjścia wieczorowe Ok, ale nie wesele.
To moja opinia.

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Nie 04-09-2011, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Floo te suknie są piękne, ale dla mnie bardziej odpowiednie na przyjęcie niż wesele. Przyjęcie, gdzie albo jest spokojna muzyka, albo nie ma tanców w ogóle.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Nie 04-09-2011, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Flo takie sukienki jak dla mnie nie są weselnymi Puszcza oko.

Zaniu
a ja mam żakiet ecru, może by się nadawał?

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 04-09-2011, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monia- z miła chęcią, ale wiesz jak to jest coś od kogoś pożyczysz. Nigdy nic niestanie się Twoim ubraniom tylko właśnie tym pożyczonym boję się pożyczać. Kupiłam dzisiaj płaszcz i zobaczę może on będzie się nadawał na górę? Zrobię jutro zdjęcia i pokaże.
Dziękuję Ci za propozycję :*.

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 04-09-2011, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Floo - te co pokazałaś po Shakirze, jak dla mnie odpadają. Shakiry była lekka i w krótszej wersji by przeszła bo w sumie nie wygląda na wieczorową wg mnie. Te późniejsze są zbyt eleganckie, ciężkie i na pokaz. Chcesz stać pod ścianą cały wieczór albo siedzieć przy stole?
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 05-09-2011, 7:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

floo napisała:

Np coś takiego.

Bardzo ładna, tylko oczywiście kończąca się równo z ziemią. Śmiejąca się
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 19-09-2011, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak więc pokazuje zawartość mojej szafy i może coś z tego da się wybrać?

Co sądzicie o tej biżuterii? Mi się podoba bransoletka ale nie mam pojęcia co do niej dobrać.

Przepraszam, ale nie potrafię obrócić zdjęć. Na komputerze przed wrzuceniem na stronę je odwróciłam, na stronie również majstrowałam, ale nic mi to nie dało. Mam nadzieję, że sobie poradzicie.

1.Biżuteria

2.Buty turkusowe na dużym obcasie

3.Buty szare na tzw.kaczuszce

4.Buty czarne obcas jak dla mnie duży Bardzo szczęśliwa

5.Buty białe wygodne, koturn dość wysokie i są moim faworytem

6.Narzutka czarna marynarka

7.Czerwona marynarka

8.Zgniła zieleń

9.Płaszczyk

Jak wy byście to połączyły i jaką wy macie tego wizję?

Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Pon 19-09-2011, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najbardziej podoba mi się 6,7 tylko w 7 buty mi nie pasują. Bransoleta jest ok pasuje praktycznie do każdej stylizacji. A może do czerwonej marynarki turkusowe buty? Będzie fajny kontrast, tylko wszystko zależy od tego czy taka wariacja kolorowa Ci pasuje. A te białe buty jak dla mnie odpadają całkowicie, w ogóle mi nie pasują. Ale to tylko moje zdanie Puszcza oko .
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Pon 19-09-2011, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak dla mnie sukienka najładniej wygląda z czarną marynarką i od razu do tego czarne buciki. I do bransoletki będzie pasować. Puszcza oko
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 19-09-2011, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie też się podoba najbardziej z czarną marynarką, ale bransoletka jakoś mi nie pasuje przez ten czerwony kolor.
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 19-09-2011, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kate- również zastanawiałam się nad turkusem. Ja to mogę chodzić jak sroka ubrana, ale czy wypada?

Dzastek- pokazałam czarne buty, tez ogólnie mi oddają, ale ten obcas mnie przeraża.

Niby turkusowe tez mają obcas i to gigant jak dla mnie, ale poszłyby do szewca na małe piłowanie.

A jaka biżuteria do tego? Do tej bransoletki chyba nie pasuje ten mój naszyjnik? Jak wy sądzicie?

Dołączone po 55 sekundach:

Lis- ale to nie czerwony, on ma kolor sukienki. Odważyłabym się stwierdzić, że nawet wpada w róż.

Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 19-09-2011, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A to ja na zdjęciach widzę jak czerowny, ale jak róż to spoko.
Naszyjnik jak dla mnie jest za długi, wkurzyłoby mnie jakby mi tak między piersiami leżał Śmiejąca się.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Skocz do: