Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Sukienka na wesele.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Pon 19-09-2011, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

P.S nie patrzcie na buty do marynarki bo nie chciałam swoich gigantycznych stóp pokazywać. Z czaiłam się dopiero po zrobieniu zdjęcia w płaszczyku Uśmiechnięta.

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Pon 19-09-2011, 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Albo bransoletka, albo naszyjnik. Razem nie pasuje. Puszcza oko
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Pon 19-09-2011, 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zania wydaje mi się że ślub to radosna chwila więc nadmiar kolorów nie powinien przeszkadzać, tym bardziej że takie kolory są teraz modne. Na weselach z tego co widziałam ludzie ubierają się różnie, tak jak chcą. Chyba że będzie to bardzo wystawne wesele, a jak takie normalne to nie widzę problemu. A może zamiast tej czarno czerwonej bransolety jakiś srebrny komplet? Delikatny łańcuszek i bransoletka? Bo jeśli wybierzesz taki kolorowy ubiór to biżuteria najlepiej delikatna, zbyt duża będzie tylko przytłoczeniem tego wszystkiego Puszcza oko .
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 19-09-2011, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lis- ja również się tego obawiam (że będzie mnie to denerwować).
A jak mierzyłam coś dookoła szyi to kompletnie nie pasuje do sukienki. Musi to być coś co wpada mi w stanik, a tylko tego typu biżuterię jak na zdjęciu mam w domu.

Dołączone po 1 minucie 32 sekundach:

Kate- A ta biżuteria swavorskiego czy jak mu tam, co pokazywałam na poprzednich stronach by pasowała?

Dołączone po 2 minutach 37 sekundach:

Podobają mi się jeszcze takie kolczyki :

A nie wiem co by zdało u mnie egzamin. Fryzurę to chcę mieć loki spięte na bok.

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Pon 19-09-2011, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

zania112 napisała:
Dzastek- pokazałam czarne buty, tez ogólnie mi oddają, ale ten obcas mnie przeraża.

Według mnie w tych czarnych butach stopa wygląda najzgrabniej. Puszcza oko
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Pon 19-09-2011, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zania pewnie że tak ! Jest delikatna a zarazem pięknie połyskuje. Te drugie kolczyki co pokazałaś też fajne, ale jakoś do loków mi nie pasują. Jeśli się do kolorów nie zdecydujesz to myślę że czarna marynarka, czarne buty i biżu ta z poprzednich stron będzie idealna Uśmiechnięta.
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 19-09-2011, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kate- jutro pójdę do szewca i zobaczę czy da się coś z tymi obcasami zdziałać w czarnych i turkusie.

Dziękuję Wam za pomoc Radość Klaszcze .Przynajmniej ubrana jak wieśniak nie pójdę Zakłopotana .

Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Pon 19-09-2011, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Będzie dobrze co nie wybierzesz będziesz super wyglądać Uśmiechnięta.
Powrót do góry

arjuna

PostWysłany: Pon 19-09-2011, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zania-ale z Ciebie fajna laska! Złośliwa
Na Twojej figurze worek nawet dobrze by się prezentował.

Co do butów-spraw sobie czarne szpilki na wyższym obcasie, jeśli dobrałabyś z torebką-mogą być lakierowane. No chyba, że to wina zdjęć, że te buty mi się wydają takie bardzo niskie.

Bransoletkę sobie odpuść, kolczyki są bardzo fajne i będą pasować.
Co do żakietu-czarny, ew. spraw sobie krótkie bolerko w kolorze czarnym, będziesz miała pozytek takze po weselu.

Mogę też polecić duzy kwiat wpięty we włosy w kolorze sukienki. Ożywi buzię i doda fryzurze objętości. Ew. czarny, jeśli masz włosy na tyle jasne, by byl widoczny. Najmodniejsze są róże.

Podpis Zero podniesione do potęgi nadal daje zero..
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 19-09-2011, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Arjuna- kochanie ale ja mam 180 cm a mój facet 179 Bardzo szczęśliwa. Dlatego ja staram się wyszukiwać buty na najniższym możliwym obcasie.
Jak będę miała 190 to nikt ze mną nie zachce zatańczyć Śmiech do łez.

Dziękuję za bardzo miły komplement ale te zdjęcia trochę mnie wyszczuplają Zakłopotana .

Powrót do góry

arjuna

PostWysłany: Pon 19-09-2011, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja najlepsza przyjciółka ma 180 cm i powiem Ci, że w butach na wysokim obcasie wygląda niesamowicie. Z takimi nogami jak Wasze chodziłabym non stop w wysokich szpilkach. :ślinotok:

Podpis Zero podniesione do potęgi nadal daje zero..
Powrót do góry

Ruda_zielonooka

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 15-11-2011, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo lubię sukienki i nie mam problemu z ich znajdywaniem raczej później jest problem, żeby którejś nie kupić. Wcześniej miałam problem z sukienkami dla dziecka, bo nie chciała nosić sukienek, ale teraz już ją przekonałam i mam swój ulubiony sklep internetowy dla małych dam, gdzie wybieramy wspólnie kreacje.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: