Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sukienka na wesele.
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 15-08-2011, 18:45    Temat postu: Sukienka na wesele. Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chciałabym poznać Wasze opinie.
Nawet nie ja tylko moja przyjaciółka. Uśmiechnięta Ona postury jest szczuplutkiej, blondynka ok 167cm wzrostu. Ma wesele niebawem i kupiła sukienkę. Na zdjęciu jest biała, ale ogólnie wpada w delikatny róż. No i chciałybyśmy wiedzieć co o tym myślicie. Oczywiście wraz z dodatkami. Puszcza oko

Czekamy na opinie. Bardzo szczęśliwa

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Blondynka

PostWysłany: Pon 15-08-2011, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Może niech przyjaciółka zrobi zdjęcie sukienki?
Tutaj nie widzę czy ma ramiączka czy rękaw?
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 15-08-2011, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak dla mnie bardzo ładna, tylko wiem, że na wesele/ślub raczej nie powinno się ubierać nic z białych czy kremowych sukienek, nawet jeśli tak jak piszesz wpadają lekko w jakiś inny kolor. Bo z daleka to i tak będzie widać biel, a ten kolor zarezerwowany jest dla Panny Młodej.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 15-08-2011, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sukienka byłaby ładniejsza w innym kolorze, zwłaszcza, że to ma być na wesele więc tak, jak Majek napisała - biel jest zarezerwowana dla Panny Młodej a bardzo jasny róż wydaje się z daleka biały.

Marynarka i kopertówka nie podobają mi się. Buty mogłyby mieć wyższy obcas. Bożuteria jeszcze do przejścia, ale może jej przeszkadzać w tańcu.
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 15-08-2011, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A mi się taki zestaw podoba.Bardzo ładna i delikatna ta sukienka. Uśmiechnięta Tylko zmieniłabym biżuterię, tak jak Scoto piszę, może przeszkadzać w trakcie tańców.
Co do koloru, to się nie znam. Uśmiechnięta

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion

PostWysłany: Pon 15-08-2011, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi osobiście podoba się bardzo. Jest delikatna i te dodatki świetnie się komponują.
Nie jeden raz widziała, że ludzie chodzą w przeróżnych kieckach. Słyszałam opinie, "w czarnym nie wypada, że powinna być jasna, nie może być jaskrawa bo Panna Młoda ma się rzucać w oczy itp.".

Blondynka poprosiłam, żeby zrobiła zdjęcie i Wam pokaże. Jest na grubszych ramionkach ta sukienka.

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 15-08-2011, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi się bardzo podoba krój ten sukienki, ale wolałabym ją np. w kolorze śliwki.
Torebka i buty nie bardzo.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 15-08-2011, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A mnie wygląda jak halka czy koszulka nocna, przewiązana paskiem. Złośliwa
Może bez dodatków sprawiałaby inne wrażenie, ale na razie z tym mi się kojarzy - więc póki co, na wesele bym jej nie ubrała. Puszcza oko

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 15-08-2011, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Maleństwo, zależy jaka Twoja przyjaciółka jest, jeśli odważna to sukienkę powinna mieć inną.
Wydaję mi się że jest kobietą skromną z klasą, i ta sukienka jest w sam raz. Uśmiechnięta

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 15-08-2011, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dzidzia napisała:
Mi się bardzo podoba krój ten sukienki, ale wolałabym ją np. w kolorze śliwki.

Też mi się wydaje, że kolor śliwki byłby zdecydowanie lepszy. Taka sukienka potrzebuje wyrazisty kolor.

Co do samej sukienki, to ubrałabym ją ale z wyższymi szpileczkami. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Namiastka

Zodiak: Byk

PostWysłany: Pon 15-08-2011, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Według mnie nie ma nic ciekawego w tej sukience. Złośliwa

Podpis * 04.04.2006 - Puszcza oko
* 11.02.2011 - Uśmiechnięta
* 16.08.2011 - Serduszko Serduszko
* 04.05.2012 - Serduszko Serduszko Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Blondynka

PostWysłany: Wto 16-08-2011, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van'yess napisała:
A mnie wygląda jak halka czy koszulka nocna, przewiązana paskiem. Złośliwa
Może bez dodatków sprawiałaby inne wrażenie, ale na razie z tym mi się kojarzy - więc póki co, na wesele bym jej nie ubrała. Puszcza oko

Też mi się tak skojarzyła. Skonsternowana
Poczekam na zdjęcie właściwej sukienki. Uśmiechnięta
Powrót do góry

dziuba

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 16-08-2011, 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo mi się podoba. Subtelna, dziewczęca, lekka, nieprzekombinowana.
Zgadzam się z Oczko - wyższe buty i jest super.

Podpis You'll never know if you don't go,
You'll never shine if you don't glow!
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Sro 31-08-2011, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A więc potrzebuje waszych wizji na temat mojej sukienki.
Czekają mnie dwa wesela w Październik/Grudzień.

Tą sukienkę kupiłam jako akt desperacji bo nie mogłam się w żadną inna dopiąć w piersiach. Zależało mi aby zakrywała ona biodra i brzuch. Sukienka jest ogólnie wygodna. Dzisiaj odebrałam ją od krawcowej : zamiast wiązania na szyi zrobiłam ramiączka i dekolt został zszyty ;/ (jak widać na zdjęciach). Nie podoba mi się to kosmetycznie, ale lepsze to niż miałabym na weselu uciekające piersi łapać.

1. Jakie dobrać do tego buty? Odpadają na obcasie bo jestem bardzo wysoka i P. jest mojego wzrostu.
2. Co na wierzch?
3.Podobam się wam w niej czy nie? Tylko szczerze- mam jeszcze czas na zmianę sukienki Uśmiechnięta.
4. Jaka fryzura? Myślałam coś o uczesaniu na bok. Mam długie proste włosy więc mogę szaleć.
5.Jaki make up?

Jestem tandetna jeżeli chodzi o własną wizję Bardzo szczęśliwa.

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 31-08-2011, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jakbyś zrobiła te zdjęcia inaczej to by było lepiej bo teraz nie wiem czy dół jest faktycznie taki szeroki czy to kwestia ujęcia. Cool

Co powiem na teraz - góra mi się nawet podoba, ale jest łyso i wolałabym żeby ten kwiatek z talii był przesunięty na któreś ramiączko, w ten sposób bardziej by zwracał uwagę na górę a nie na talię, która przez to wydaje mi się szeroka. Poza tym masz ładny dekolt więc szkoda odwracać od niego uwagę. Złośliwa Dół mi się nie podoba, nie wiem czy dobrze widzę, ale dół jest zwężany? Znaczy coś jak bombka? Jak dla mnie poszerza Cię w biodrach, ale to może być kwestia ujęcia. I co tak materiał odstaje przy dekolcie?

Hmm... Ogólnie to ta sukienka jak dla mnie bardziej nadaje się na letnie wesele. Nie masz innych propozycji? Złośliwa Jak zbyt szczerze to przepraszam.

I jeszcze na koniec - Czemu nie coś z niebieskiego?
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: