Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Suplementy
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Isia

PostWysłany: Pią 24-03-2017, 8:33    Temat postu: Re Suplementy Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

luska23 napisała:
Pewnieże jest zdrowy. I z suplementów to tak naprawdę chyba warto jest brać tylko ten blonniik. Nie polecam tabletek na odchduzanie się poniewaz tak naprawdę to nie wiecie co jest w tych tabletakch. Cyz rzeczywiście ich wchłanianie jest dobre.

Błonników równiez jest bardzo wiele ale są lepsze i gorsze błonniki. Bardzo dobre są te na bazie babki plesznik i jajowatej. Sa droższe ale naturalne oraz nie musisz ich brac tak dużo. Z preparatów to polecam Fibra Vitale, który jest własnie na bazie babki i jest jeszcze wzbogacony siemieniem lnianym, które jak można sobie przeczytac równiez ma dobre dzialanie odchudzające.

Luska a napisz mi jeszcze gdzie to można kupić.. Dostanę to w aptece? cy w jakimś eko sklepie?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

luska23

PostWysłany: Pon 27-03-2017, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Rejestrowałaś się specjalnie tutaj dla tego jednego wpisu? No niezła jazda dzizewczyno Złośliwa
Oczywiście,że odpowiednie odżywianie sie ma działanie. Ale nie pisz tutaj jakichś głupot, że ;tabletki są lepsze od prawdziwych ziół. Bo tak nie jest. Naturalny błonik w postaci babki jajowatej, dodatkwo wsbogacony siemieniem lnianym ( które swoja drogą równiez ma bardzo dobry wpływ na odchduzanie się pomimo sporej zawartości tłuszczu) będzie się o wiele lepiej wchłaniał niż jakieś tabsy.....
Isia --- kupowałam przez internet.
Powrót do góry

melrose

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 29-03-2017, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Masz rację, ja mam takie przypadki wśród koleżanek Puszcza oko Jedzą co popadnie , łykają tabletki i dziwią się , że nie chudną Puszcza oko Ja na razie póki co zadowolona jestem z tego błonnika. Mam mniejszy apetyt , zwracam tez większą uwagę na to co jem.
Powrót do góry

menda

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pią 28-04-2017, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja na ograniczenie apetytu pije herbatę Big-Active Slim Plus. Ma fajny grejpfrutowy smak.
Powrót do góry

Tequilla

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Nie 14-05-2017, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Słyszałam o tych herbatkach dużo dobrego, ale czy faktyczne pomagają bo mnie właśnie często gubi to podjadanie?
Powrót do góry

menda

Zodiak: Skorpion

PostWysłany: Nie 21-05-2017, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sama herbata cudów nie zrobi. Trzeba zmienić nawyki żywieniowe. Właśnie to podjadanie wpływa źle na zmianę wagi. Ja osobiście zaczęłam pić herbatki Big-Active, zmieniłam dietę i zaczęłam się ruszać i widać efekty.
Powrót do góry

SophieFox

Zodiak: Baran

PostWysłany: Sro 31-05-2017, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A możesz mi zdradzić jaki smak maja ta herbata?
Powrót do góry

Tequilla

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Czw 15-06-2017, 1:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Big-Active 4xSUPER SLIM odchudzanie i oczyszczanie - Herbatka ziołowo-owocowa o smaku grejpfrut + trawa cytrynowa
....
Big-Active ACTIVE BURN Spalanie - Herbatka ziołowo-owocowa o smaku granat + czerwona pomarańcza
......
Big-Active SLim Plus anti yo-yo (wspomagająca odchudzanie)- Herbatka ziołowo-owocowa o smaku grejpfrut
........
Ja teraz zaczełam sobie robić na noc cały dzbanek, do rana przestygnie i moge sobie brać w bidon sportowy na cały dzień do pracy albo jak jade na miasto Bardzo szczęśliwa wygoda. Popijam sobie po małych łyczkach i już Bardzo szczęśliwa Powiem że fajnie działa bo gasi pragnienie, więc na te cieplejsze dni jest super.[/img]
Powrót do góry

SophieFox

Zodiak: Baran

PostWysłany: Sro 09-08-2017, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pewnie że cudów nie ma, ale do tego zaczełam ćwiczyc może nie od razu siłownia bo zdrowie mi na to nie pozwala jeszcze, ale od czegoś trzeba zacząc jak nic nie robimy tylko narzekamy to chyba też cos nie tak?
Powrót do góry

tęczowababka

PostWysłany: Nie 24-09-2017, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli jestesmy w temacie suplementów to z mojej strony mogę powiedzieć, że przerzuciłam się na colon slim. Odkąd wzbogacił moją dietę - nie czuję się ciągle głodna i nie podjadam między posiłkami, nie czuję wzdęcia, nie mam zaparć i mam wrażenie jakby ktoś włożył we mnie nowe czyściutkie jelita Puszcza oko
Powrót do góry

Ola92

PostWysłany: Pon 25-09-2017, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jasne, że błonnik pomoże jest bardzo dobry min na trawienie, najlepszy jest taki w jedzeniu. Ale ja np kupuje sobie takie opakowanie i dodaje praktycznie do wszystkiego. Chociaż od jakiegoś miesiąca jem z cateringiem Macro Bios Bar i wiem, że w ich posiłkach nie brakuje błonnik bo są odpowiednio ułożone, do tego smaczne Uśmiechnięta
Powrót do góry

88Maja

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 25-09-2017, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja postanowiłam zastąpić zwykłą mąkę, mąką kokosową, zawiera ona dużo więcej błonnika a mniej węglowodanów.
Powrót do góry

basssia

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 13-10-2017, 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Same suplementy nie odchudzą to fakt, bo trzeba się trochę ruszyć, zmienić dietę i wtedy na pewno efekt się pojawi, problem tylko w tym, że przywyczajenia ciężko zmienić, nagle jeść mniej albo rzucić słodycze, mi sporo pomógł błonnik colon slim, regularnie go piłam 3 razy dziennie i jadłam dużo mniej, bo się czułam jakbym już część posiłku zjadła. Apetyt na słodkości też zmalał.
Powrót do góry

Natala

PostWysłany: Pią 17-11-2017, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A znam, chociaż teraz mi dietetyczka poleciła normalny, w wersji C, bo wzmacniamy jelito i opanowujemy podjadanie. Prawie mi się to już nie zdarza i przy okazji mam załatwione dostarczenie sobie błonnika co dzień. Uśmiechnięta
Powrót do góry

behaapyy

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sob 18-11-2017, 20:43    Temat postu: Zdrowie Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

kochasz swoje życie i troszczysz się o twój styl życia. ważne jest dla ciebie zdrowie, wspaniałe relacje z ludźmi, fitness i chęć dobrego samopoczucia we własnej skórze.

podstawą zdrowego stylu życia jest: odnalezienie idealnej równowagi w swoim życiu i oczywiście zdrowej diety. obejmuje ona różnorodne posiłki z owoców, chrupiących warzyw i dużą ilość wody. jak wszyscy wiemy, zrównoważona dieta to jest to, co sprawia, że czujesz się naprawdę dobrze.

prawidłowy wybor żywności odgrywa ważną rolę w zbilansowanej diecie. w życiu pełnym pośpiechu nie zawsze łatwo jest zaplanować zakupy lub przygotować wyszukane posiłki.

dlatego potrzebujesz czegoś, co pasuje do Twojego trybu życia, co jest tak elastyczne, jak ty.

praktycznym rozwiązaniem jest: complete.

nasze produkty są optymalne dla osób będących stale w ruchu, uprawiających sport, podróżujących lub biorących udział w licznych spotkaniach. nasze produkty dostarczą ci ważnych składników mineralnych i witamin. Ponadto, są one szybkie i łatwe w przygotowaniu. dzięki temu żadne kompromisy nie są konieczne.

Puszcza oko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: