Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Suplementy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kitkux

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pon 18-12-2017, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Co to jest "complete"? Co to za rozwiązanie bo nie rozumiem?

Podpis https://idealneodchudzanie.pl/trizer/
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Auroraa

PostWysłany: Sob 23-12-2017, 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie koleżanka poleciła błonnik z firmy humavit tłumacząc, że nie można przecież cały dzień jeść owsianki, a po pewnym czasie nie da się już na nią patrzeć. A ten błonnik ma w składzie błonnik jabłkowy i owsiany.
Powrót do góry

kobitka77

PostWysłany: Czw 04-01-2018, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Suplementy czasami sa potrzebne, ja wiem po sobie teraz, jak jestem w ciąży i muszę stosować suplement dicofer,że po prostu tylko to mi pomaga, bo diety bogate w żelazo niestety nic nie dawały
Powrót do góry

Chanelka85

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pią 26-01-2018, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na mnie z suplementów nic nie działa tylko i wyłącznie L carnityna. Kiedys kupiłam jakies tabletki na bazie czarnego pieprzu i strasznie bolał mnie brzuch
Powrót do góry

Pumpilka

PostWysłany: Pon 05-02-2018, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cześć wszystkim forumowiczom tego forum Uśmiechnięta Zwracam się do Was w dość ważnej dla mnie sprawie. Zaczęłam właśnie treningi na siłowni i zastanawiam się teraz nad przeróżnego rodzaju sposobami suplementacji i tak dalej... Tutaj poczytałam ostatnimi czasy trochę w kwestii aminokwasów budujmase.pl/odzywki-i-suplementy/o-suplementacji/6154-aminokwasy-wszystko-co-powinienes-wiedziec-na-ich-temat.html Co o tych poradach sądzicie? Czy warto się Waszym zdaniem do tego stosować? Z góry wielkie dzięki za porady i sugestie Uśmiechnięta

Podpis Żeby być wojownikiem, nie musisz kierować się prawem pięści.
Powrót do góry

peestkaa

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pon 05-03-2018, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Błonnik jest bardzo dobry przy odchudzaniu ale nie nalezy z nim przesadzac bo moze powodowac zaparcia czy wzdecia... a na jelita najlepsza jest intensa bo zawiera maślan sodu co sprzyja dobrej perystaltyce jelit
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: