Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Suplementy
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SophieFox

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sro 25-01-2017, 22:35    Temat postu: Suplementy Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Drodzy forumowicze ostatnio zastanawiałam się nad zaczęciem stosowania błonnika gdyż czytałam gdzieś że nie tylko wspomaga odchudzanie ale także jest bardzo zdrowy dla jelit Uśmiechnięta czy możecie mi polecić którym powinnam się ewentualnie zainteresować ? który już ktoś stosował albo słyszał że jest dobry.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

tęczowababka

PostWysłany: Nie 29-01-2017, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczywiście, warto uzupełniać dietę w błonnik. Jest wiele suplementów, które zawierają błonnik, w różnych ilościach. Ja teraz niestety zaniedbałam się trochę, ale jakiś czas temu stosowałam colon slim, dzięki któremu fajnie uregulowałam sobie prace jelit. Teraz planuję do niego wrócić. Zatem warto szukać błonnika jako suplementu plus szukać go w składnikach naszej diety Uśmiechnięta
Powrót do góry

SophieFox

PostWysłany: Nie 05-02-2017, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Masz rację ja codziennie rano jem owsiankę ale jednak ilość błonnika nie jest wystarczająca bo dalej mam czasem problemy z wypróżnieniem a jedzenie jej więcej niż raz dziennie odpada bo mi nie wchodzi. Colon slim brzmi ok a możesz mi powiedzieć czy jest duża róznica między nim a np s czy hepato ? bo widziałam je wszystkie w aptece pod domem
Powrót do góry

tęczowababka

PostWysłany: Pon 06-02-2017, 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Podstawowa rola każdego z nich jest właściwie taka sama - czyli dbają o zdrowie naszych jelit. A ponadto np. colon s przyczynia się do lepszego kontrolowania stężenia cholesterolu we krwi, a z kolei hepato pomaga lepiej dbać o wątrobę, pęcherzyk żółciowy.
Powrót do góry

SophieFox

PostWysłany: Czw 09-02-2017, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatecznie zdecydowałam się na :

Także zaczynam testowanie !
Powrót do góry

tęczowababka

PostWysłany: Nie 12-02-2017, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W takim razie czekam na relację, uwagi. Jestem ciekawa czy uzyskasz oczekiwane efekty. Bo wiadomo, suplement może różnie działać na różne osoby. Koniecznie opisz co i jak po jakimś czasie! Zobaczę jak to się ma do moich spostrzeżeń Uśmiechnięta
Powrót do góry

SophieFox

PostWysłany: Pon 20-02-2017, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Więc tak efekty są zauważalne bardzo szybko już 2 dnia mogłam się normalnie wypróznić w łazience i utrzymuje się to do teraz. Jeśli mowa czy (zauważyłam) poprawe w zachowaniu mojej wątroby Bardzo szczęśliwa to niestety nie ale wiadomo tego się nie czuje ale jestem pewna że lekarz za jakiś czas pochwali mnie że dbam o nią.
Powrót do góry

tęczowababka

PostWysłany: Czw 23-02-2017, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nieee nooo jasne, po tak krótkim czasie wiadomo, że trudno stwierdzić czy to działa czy nie Uśmiechnięta Ale fajnie jesli masz jakies badania przed i po - wtedy wszystko jasno widac Uśmiechnięta No i u jednych działa szybciej, a u innych proces rozciaga się w czasie, wiadomo.
Powrót do góry

marzynka

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Koń
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Czw 02-03-2017, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Suplementy są jak najbardziej dobre i powinno się je stosować ale na peno nie dobierać ich samemu. Ja miałam taką historię włąśnie z błonnikiem, myślałąm super będę jadłą błonik i schudnę a skończyło się tak że nie mogłam zejść z kibla. Potem poszłam po rozum do głowy i poszłam do dietetyka z /reklama/. A on mi powiedział, że akurat ja nie powinienam brać błonnika Bardzo szczęśliwa Ustalił mi odpowiednią dietę i wskazał odpowiednie suplementy.
Powrót do góry

tęczowababka

PostWysłany: Sro 08-03-2017, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kochana, musiałaś po prostu przedawkować. Z tym nie trzeba iść do dietetyka. Czytasz co masz na opakowaniu, pytasz farmaceuty w aptece i wszystko jasne Uśmiechnięta Ja teraz kupiłam sobie w końcu colon i zobacz, jest wyraźna instrukcja:

[/url]
Powrót do góry

neverland

PostWysłany: Sro 08-03-2017, 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O wiele lepiej dostarczać organizmowi błonnika w naturalnej postaci, czyli kasze, razowe makarony, otręby, pełnoziarniste chleby etc. Do diety warto włączyć olej z wiesiołka tłoczony na zimno, np. Gal w kapsułkach - wspomaga odchudzanie i posiada wiele właściwości prozdrowotnych (wzmacnia włosy i paznokcie, obniża cholesterol).
Powrót do góry

tęczowababka

PostWysłany: Pią 10-03-2017, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No własnie, to oczywiste... colon ma w składzie naturalne składniki. Łupina nasienna babki jajowatej, która jest podstawowym składnikiem jest źródłem błonnika pokarmowego. To włókno pęcznieje w przewodzie pokarmowym i wspomaga prace jelit.
Powrót do góry

melrose

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 14-03-2017, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Działa, działa Uśmiechnięta Piję przed posiłkiem, w dawce nie większej niż na opakowaniu Uśmiechnięta W ogóle to lubię ten smak Uśmiechnięta Apetyt nieco mniejszy i zaparć zero .
Powrót do góry

luska23

PostWysłany: Pon 20-03-2017, 12:42    Temat postu: Re Suplementy Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

SophieFox napisała:
Drodzy forumowicze ostatnio zastanawiałam się nad zaczęciem stosowania błonnika gdyż czytałam gdzieś że nie tylko wspomaga odchudzanie ale także jest bardzo zdrowy dla jelit Uśmiechnięta czy możecie mi polecić którym powinnam się ewentualnie zainteresować ? który już ktoś stosował albo słyszał że jest dobry.

Pewnieże jest zdrowy. I z suplementów to tak naprawdę chyba warto jest brać tylko ten blonniik. Nie polecam tabletek na odchduzanie się poniewaz tak naprawdę to nie wiecie co jest w tych tabletakch. Cyz rzeczywiście ich wchłanianie jest dobre.

Błonników równiez jest bardzo wiele ale są lepsze i gorsze błonniki. Bardzo dobre są te na bazie babki plesznik i jajowatej. Sa droższe ale naturalne oraz nie musisz ich brac tak dużo. Z preparatów to polecam Fibra Vitale, który jest własnie na bazie babki i jest jeszcze wzbogacony siemieniem lnianym, które jak można sobie przeczytac równiez ma dobre dzialanie odchudzające.
Powrót do góry

Poznanskalala

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 22-03-2017, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

śmieszą mnie opinie, że suplementy na odchudzanie nie działaja Uśmiechnięta

Po pierwsze , 99% kobiet stosujących suplementy , rano wcina dwie kapsułki do śniadania, a na drugie śniadanie wcinaja kawe i 2 pączki Uśmiechnięta I później głoszą herezję że wydały 150 zł na cos co nie daje efektów Uśmiechnięta

Po drugie , tabletki przyspieszaja metabolizm, szybsze trawienie, lepsza wchłanialność pokarmu, natomiast brak zmiany jedzenia powoduje ze puste kalorie niweluja dzialanie tabletek Uśmiechnięta

Pozdrawiam i mam nadzieje, że coś uświadomiłam
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: