Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Suszarka do naczyń
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Wto 29-07-2008, 7:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam taką najprostszą, plastikową, stojącą obok zlewu. I mimo że nie wygląda estetycznie to się sprawdza. Jest jeden minus, jak się dużo naczyń myje i się już napakuje ją całą trzeba sprawnie wyciągnąć spód i wylać wodę, bo jak nie, to na blacie będzie małe jeziorko. Puszcza oko

Wiszącą w szafce miałam u rodziców i teraz już wiem że to nie jest dobre rozwiązanie, jeśli zaraz po myciu wkładasz mokre naczynia na nią. Powód jest banalny - mokre łokcie. Śmiejąca się

Jeśli urządzałabym swoje mieszkanie to zrobiłabym chyba tak, żeby znaleźć dobre miejsce na stojącą suszarkę.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Tulipanek

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Wto 29-07-2008, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie mam suszarki do naczyń. Większość i tak pierze się
w zmywarce a to myte ręcznie suszę na zlewozmywaku
(tej części bez komory).
Ale gdybym miała kupować to ta wklejona przez Lilę jest super! Uśmiechnięta
Tylko cena dość zaporowa....

Podpis Szczęśliwa Żonka - 29 kwiecień 2006
Szczęśliwi rodzice - 15 czerwiec 2008
Powrót do góry

martii

Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 29-07-2008, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cytat:
Ja nie mam suszarki do naczyń. Większość i tak pierze się
w zmywarce a to myte ręcznie suszę na zlewozmywaku
(tej części bez komory).

Dokładnie!
Powrót do góry

Lila

PostWysłany: Wto 29-07-2008, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No ja wlasnie tez mam zmywarke i nie mam nawet malego ociekacza, przyznaje sie, ze wszystko myje w zmywarce..nawet sliniaki do niedawna...Puszcza oko
Ale mam za to suszarke do butelek dzieciakow. To dopiero swietna sprawa Uśmiechnięta
Powrót do góry

alanml

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 29-07-2008, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miałam stojącą obok zlweozmywaka suszarkę ale ją zlikwidowałam co mnie bardzo smuci - wygodna była, lubiłam ją. Ale mam małą kuchnię i zabierała mi jeden blat od szafki dlatego jusiałam wymienić ją na taką piętrową szafkową.

Tej suszarki nie lubię, gdy włożę coś dużego szafka się nie domyka, gdy stawiam coś na niej i podnoszę rękę do góry to woda mi cieknie po ręce aż pod pachę a naczynia postawione na górnej części "kapią" na te na dole.

Ale jak ma się małą kuchnię i zero blatu roboczego to jakoś trzeba się pomęczyć.
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 01-01-2010, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Używam suszarki, obecnie mam taką zwykłą, metalową.
Do niedawna miałam plastikową, ale zbierało się zbyt dużo brudu. No i wygladała mniej estetycznie. Puszcza oko

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

fef

Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pią 01-01-2010, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też mam taką najzwyklejszą metalową suszarkę, która stoi obok zlewu. Miałam kiedyś suszarkę nad zlewem, ale się nie sprawdziła.

Podpis Przyjaciele są jak anioły, podnoszą, gdy Twoje skrzydła opadają...
04.11.2003 dziecko 15.07.2009
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Pią 01-01-2010, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W domu mamy suszarkę ze stali nierdzewnej umieszczoną w meblach.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: