Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Swiąteczne ozdabianie domu
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Nie 06-12-2015, 12:07    Temat postu: Swiąteczne ozdabianie domu Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Macie już wizję jak będzie wyglądał Wasz dom na święta? Planujecie jakieś szczególne dekoracje? Czy tylko (i aż) choinka?

Ja mam pomysłów mnóstwo, tylko nie wiem czy zdążę je zrealizować Puszcza oko.

Wczoraj próbowałam sił w quillingu. I wyszła mi taka gwiazdka:

Na pewno zrobię ich więcej i zawieszę na choinkę. A może zrobię też większe i porozwieszam w domu Uśmiechnięta.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Melizza

PostWysłany: Nie 06-12-2015, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Śliczna. Niestety nie mam takich zdolności. Lubię za to jak w domu w święta jest dużo światełek. I własnie się przeraziłam, bo maż wyjął zeszłoroczne i nie wszystkie działają, więc jutro trzeba dokupić Smutna
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Nie 06-12-2015, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Melizza mi tez swiatelka padly, chyba nawet wszystkie. Musze dokladnie sprawdzic i dokupic.

Monia piekna gwiazda! Podoba mi sie ta technika, ale nie mam do niej cierpliwosci Puszcza oko.

Ja chyba w tym roku postawie na gotowce, cos tam mam to jak co roku nimi ozdobie Puszcza oko. Bo z tych ozdob co zaczelam robic to nie wiem czy cos jednak wykorzystam.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Nie 06-12-2015, 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My mamy mało ozdób, więc co był oto wystawiłam, a tak to czekamy na choinkę Uśmiechnięta Aaaa, mąż przystoi światełkami drzewko na ogrodzie, takie moje marzenie. Śmiejąca się
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 07-12-2015, 8:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My musimy choinke i ozdoby swiateczne kupic. Rok temu nie kupowalam ale w tym roku trzeba Bardzo szczęśliwa.
Moze wybierzemy sie w czwartek do sklepu i bedzie w domu juz troche swiatecznie Uśmiechnięta.
Pewnie u rodzicow tez choinke bede ubierala jak pojedziemy na swieta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 07-12-2015, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sun w Tesco fajne promocje na ozdoby świąteczne.
Wczoraj kupiliśmy śliczne bombeczki 12szt za niecałe 8zł.
Poza tym w Ikei ładne zestawy widzialam. Uśmiechnięta

Ja jeszcze mieszkania nie stroilam.
Wyciągnęłam tylko świeczniki na podgrzewacze na stół i jeden mam taki z reniferkami i bombkami to postawiłam na półce. I wyciągnęłam Mikołaja bo w końcu wczoraj ktoś musiał prezenty podrzucić. Uśmiechnięta

Choinkę chce kupić w tym roku większą, bo mamy taka maleńką, ok. 100cm i ta bym ubrala u Malego.
Z ozdób handmade chce zrobić łańcuch na choinkę i dwie gwiazdy na okno w pokoju Jasia. Po wypłacie wybieram się po kolorowe kartki i klej i będę działać. Uśmiechnięta

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 07-12-2015, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Adzia, wlasnie widzialam reklame z tymi obnizkami na ozdoby swiateczne Uśmiechnięta.
Moze wybiore sie w czwartek Uśmiechnięta

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 07-12-2015, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi się nie chce nic robić Złośliwa. W sobotę były choinki w Lidlu, mieliśmy jechać ale byli u nas goście. Ciekawe czy jeszcze są Puszcza oko.
Powrót do góry

Melizza

PostWysłany: Pon 07-12-2015, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie już światełka zewnętrzne wymienione i założone Uśmiechnięta
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 08-12-2015, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzisiaj z Małym ponaklejaliśmy ozdoby na okno- naklejki zwykłe i naklejki żelowe. Krzywo jak nie wiem co, nie po mojemu, ale Szymek naklejał- niech będzie Złośliwa. Jakby co- to tak miało być Śmiejąca się.

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Sro 09-12-2015, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monika dawaj zdjęcie! Uśmiechnięta

U mnie póki co, aż parapet w kuchni doczekał się przystrojenia.
Ozdoby czyli drzewko z lampionami po słoiczkach i choinkę zrobiła moja mama Uśmiechnięta.

Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 09-12-2015, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kate to jutro zrobię fotki, bo już dziś za ciemno Puszcza oko.

Dzisiaj w przedszkolu był kiermasz świąteczny, więc mam stroik Puszcza oko. Szymon już chciał na niego bombki wieszać i jutro muszę mu skombinować jakąś małą choinkę...

Kate fajnie wygląda to Twoje okno Uśmiechnięta. No i zdolną masz mamę Uśmiechnięta.

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Sro 09-12-2015, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika2222 napisała:

Kate fajnie wygląda to Twoje okno Uśmiechnięta. No i zdolną masz mamę Uśmiechnięta.

Dziękuję i za okno i za mame Uśmiechnięta.

A mała choinka to może w jakimś markecie?
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 09-12-2015, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kate29 napisała:
A mała choinka to może w jakimś markecie?

No muszę przejrzeć gazetki, a jak nic nie znajdę w nich to pozostaje szybkie przeszukanie naoczne w sklepach Śmiejąca się. Dzisiaj się już uparł i musiałam mu robić bombki z bibuły Puszcza oko.

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Sro 09-12-2015, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika2222 napisała:
No muszę przejrzeć gazetki, a jak nic nie znajdę w nich to pozostaje szybkie przeszukanie naoczne w sklepach Śmiejąca się. Dzisiaj się już uparł i musiałam mu robić bombki z bibuły Puszcza oko.

Moja mama pracuje w takiej niby kwiaciarni (sztuczne kwiaty, upominki, wkłady, zincze itp) i ma w sprzedaży małe choinki. Może u Ciebie jest taki sklep Puszcza oko.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: