Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Świeczki w pokoju
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lo lo

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 23-12-2008, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

balbyna napisała:

Ja też sie zamierzam na jakieś ładne świece. Póki co znalazłam takie z naturalnymi olejkami eterycznymi http://video.interia.pl/obejrzyj,film,104092,sortuj,u,st,43172,pozycja,1,Korona_Swarovski_Candles
Duzo zapachów fajnych jest. Jaki byście wybrały? Taki swiąteczny to może wanilia?

Waniliowe dla mnie są za mdłe.
Ja znalazłam inny filmik, są na nim pokazane chyba inne zapachy. Zastanawiam się, jakie to są te o nazwie angel. http://www.youtube.com/watch?v=GyKV-2XMVWQ
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 04-01-2009, 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W najbliższym czasie zamierzam kupić kilka świec Yankee Candle, wybór zapachów jest ogromny, a same zapachy są przecudne. Uśmiechnięta

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

Anielica

Zodiak: Strzelec

PostWysłany: Czw 08-01-2009, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lubię świeczuszki, często kupuję takie śliczne, ze potem szkoda mi je wypalić haha

I uwielbiam zapachowe, choć niestety mało które na prawdę pachną Smutna
Tylko gasić inie lubię, bo zapach się robi duszący i nieprzyjemny.
Powrót do góry

Artifficial_Minds

PostWysłany: Czw 08-01-2009, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam jeden ulubiony zapach świecy - kupuję takie duże i grube w kształcie walca i pachną bardzo mocno Uśmiechnięta Zielona Trawka Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 08-01-2009, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie znoszę zapachu waniliowego świeczek, jest dla mnie zbyt duszący, podobnie świeczki kokosowe.

Powrót do góry

smile

PostWysłany: Czw 15-01-2009, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiecie co ja paliłam strasznie dużo świeczek,
ale ktoś bardzo mądry mi doradził żebym przeczytała skład,
co się dokładnie wydala przy spalaniu w powietrze i co ja wdycham i wszyscy wokół.
Już nie palę.

Podpis Tu i teraz.
Powrót do góry

unifine

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Czw 15-01-2009, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

eeee tam Smile - wdychamy i bez tego - a nastrój wieczorowy przy swieczkach jest cudny..... ja palę świeczki w całym domu i to masowo - tak na szybko około 12 sztuk stoi na stałę i dochodzą do tego pomniejsze sztuki - lubię duże a zwłaszcza te co przy wypalaniu wyglądają jak kielich kwiata i z nich nie kapie Uśmiechnięta

właśnie mi się przypomniałao ze zapasy mi się kończą ..... trzeba zakupy zrobić....
Powrót do góry

irishangel

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 15-01-2009, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja uwielbiam bo mam ich mnóstwo, ale póki dzielę pokój z siostrą, to mam z tym problem bo ją głowa z tego boli:P
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Anielica

Zodiak: Strzelec

PostWysłany: Pią 16-01-2009, 3:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

smile napisała:
Wiecie co ja paliłam strasznie dużo świeczek,
ale ktoś bardzo mądry mi doradził żebym przeczytała skład,
co się dokładnie wydala przy spalaniu w powietrze i co ja wdycham i wszyscy wokół.
Już nie palę.

Ojej, ja nie wiedziałam. A co wdychamy?
Powrót do góry

Rosalinda

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 6

PostWysłany: Pią 16-01-2009, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uwielbiam świeczki ale nie jestem maniaczką, zapalam je głównie wieczorami w zimie, wtedy mam wrażenie że jest cieplej i przytulniej. Znalazłam ostatnio takie malutkie o pięknym różanym zapachu. Uśmiechnięta

Podpis 14 lipca 2007-początek nowego życia Zakochany
"Kocham Cię"- 27 października 2007 Zakochany
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Wto 20-01-2009, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Anielica napisała:
Ojej, ja nie wiedziałam. A co wdychamy?

No właśnie też mnie ciekawi co takiego wdychamy podczas palenia się świec. Podejrzliwa Słyszałam, że to dla nas zdrowe nie jest, ale nie pamiętam o co dokładnie chodziło.

A niedawno kupiłam sobie nowy świecznik, taki na 3 duże świce. Prawie codziennie wieczorem zapalam sobie świeczki i od razu cieplej się robi. Puszcza oko

Dostałam też od mikołaja piękny, wiszący świecznik. Po prostu cudeńko, jak palę w nim świeczki, to kryształki pięknie odbijąją światełko. Cool

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 20-01-2009, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ulka wrzuciłabyś zdjęcia świecznikóq? Podejrzliwa

W powietrzu i tak jest dosyć innych złych rzeczy, które wdychamy. Są one praktycznie wszędzie.
Mi też palące się świeczki dają poczucie ciepła, przytulności w mieszkaniu, no i oczywiście sam zapach w mieszkaniu też działa na człowieka.

Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 20-01-2009, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

majekbe napisała:
W najbliższym czasie zamierzam kupić kilka świec Yankee Candle, wybór zapachów jest ogromny, a same zapachy są przecudne. Uśmiechnięta

Jak bedziesz miala okazje to kup sweet pea, jak dla mnie najlepszy zapach Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 20-01-2009, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Jak bedziesz miala okazje to kup sweet pea, jak dla mnie najlepszy zapach Puszcza oko

Zuzka przeraża mnie trochę ich cena, więc jeszcze nie kupiłam. Ale widzę, ze Ty je polecasz. Podejrzliwa

Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 20-01-2009, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

majekbe napisała:
Zuzka przeraża mnie trochę ich cena, więc jeszcze nie kupiłam. Ale widzę, ze Ty je polecasz. Podejrzliwa

Polecam.
Ja kupuje w tych najwiekszych sliokach, na dluZej starcza a zapachy sa niesamowite, cale swieta palila nam sie christams cookie i nawet 1/3 sie nie wypalila.

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 9 z 12

Skocz do: