Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Świeczki w pokoju
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 19-07-2012, 7:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko napisała:
A ja muszę się pochwalić, że sama robię świeczki zapachowe. Bardzo mi to hobby się podoba. Moim ulubionym zapachem jest kokosowy. Uśmiechnięta

Jak się robi świeczki zapachowe?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 19-07-2012, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko koniecznie załóż wątek w dziale handmade, bo ja też jestem bardzo ciekawa jak się takie świeczki robi.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 19-07-2012, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko napisała:
A ja muszę się pochwalić, że sama robię świeczki zapachowe. Bardzo mi to hobby się podoba. Moim ulubionym zapachem jest kokosowy. Uśmiechnięta

Widziałam Twoje świeczki na FB, śliczne Zakochany.

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

inek

PostWysłany: Nie 06-04-2014, 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam kilka świeczek tylko dlatego, że gdzieś kiedyś od kogoś dostałam. I tak stoją. Nie mam jakoś natchnienia do ich zapalenia, bo tak fajnie wyglądają, że mi ich szkoda. Sama natomiast świeczek bym sobie nie kupiła, bo jak dla mnie są zbędne.

Podpis Kocha się za nic i mimo wszystko. Nie tylko wtedy gdy jest dobrze i pięknie.Serduszko
Powrót do góry

milka

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Nie 06-04-2014, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Osobiście bardzo ale to bardzo lubię świeczki oraz woski. Ze świeczek ostatnimi czasy rządził zapach cynamonu z wanilią oraz pigwy z wanilią. Ale z racji pogody już jest troszkę za ciepło na takie zapachy i zamierzam zakupić coś z Yankee podobno mają świetną nową kolekcję.

Podpis jakoś w lipcu 2008 r. trafiła nas strzała amora:*
27.09.2008 r. padło najważniejsze pytanie :*
29.08.2009 r. przysięgliśmy sobie dozgonną miłość aż po grób :*
Powrót do góry

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 07-04-2014, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zaczęłam ostatnio palić woski z YC.Puszcza oko Zapachy są cudne i bardzo szybko całe mieszkanko pachnie.Uśmiechnięta Zaczynam się uzależniać od nich, a na dodatek niedaleko mojego domu w sklepie je mają, także za każdym razem chociaż jeden biorę.Złośliwa

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

karolakb

Zodiak: Koziorożec
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Czw 10-04-2014, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A coz to za swieczki? Ja mam kilka w pokoju, w szafce sporo zapachwych tealightow, ale rzadko je zapalam. Chociaz moze dzisiaj bym sobie zrobila kapiel przy swiecach.

Podpis Życie jest jak truskawki, gdy już są chcemy się nimi nasycić!
Powrót do góry

sisi

Zodiak chiński: Koza
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 10-04-2014, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Taka firma Yankee Candle- mają woski(ja tylko ich używam, wrzuca się do kominka takiego na olejek, ale ładniej pachną i nie wyparowuje wosk tylko zapach przestaje działać, nie ma opcji, żeby się spalił kominek), różnego rodzaju świeczki- wszystko pięknie pachnące.Uśmiechnięta

No u nas są dwa sklepy, niedawno kupiłam koleżance kilka sztuk i kominek na parapetówkę.Uśmiechnięta Przez internet kupowałam pierwszy raz, ale na szczęście wszystkie zapachy się spodobały. Tzn może dlatego, że koleżanka mi wcześniej wysłała pocztą po trochę każdego zapachu jaki miała i miałam próbę w domu.Uśmiechnięta

My praktycznie teraz tylko wosków używamy. Ostatnio zapaliłam świeczki zwykłe, ale tylko dla klimatu.Uśmiechnięta A tak to dwie stoją i kurzą się.

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 11-04-2014, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No właśnie, przez internet to można kupić jak się mniej więcej zapachy kolarzy. Bo mnie na przykład nic nie mówi nazwa "Listopadowy deszcz" Niezdecydowana .
Ech, może kiedyś się doczekam sklepu z tymi świeczkami w mojej okolicy Puszcza oko.

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

mirabelka1987

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 22-07-2014, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też się zakochałam w yc, zwłaszcza zimą są niezastąpione
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Wto 10-02-2015, 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Stwierdzam, że ostatnimi czasy w moim pokoju świeczki tylko stoją i zbierają kurz.
Nawet nie mam ich kiedy używać...
Powrót do góry

onajestzesnu

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 11-02-2015, 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Polecam świeczki z IKEI, mają ogromny wybór zapachów. Zawsze jak przechodzę obok to nie mogę się powstrzymać a żeby nie zajść tam i nie kupić jakiejś choćby małej paczuszki Uśmiechnięta
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Sro 14-10-2015, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lena87 napisała:
Stwierdzam, że ostatnimi czasy w moim pokoju świeczki tylko stoją i zbierają kurz.
Nawet nie mam ich kiedy używać...

Po takim czasie, znacznie zmniejszyła się ich ilość.
Część poszła do łazienki a część do salonu
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Strona 12 z 12

Skocz do: