Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Świeczki w pokoju
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 26-11-2006, 20:11    Temat postu: Świeczki w pokoju Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ciekawa jestem czy palicie świeczki, które macie w domu.
Bo ja mam taką fobię, że nie palę świeczek. Neutralna
Jakoś tak mi się zdaje, że jak już bym je raz podpaliła to by brzydko wyglądały (nie jak ozdoba).
W Święto Zmarłych była u nas awaria prądu, no i wtedy byłam zmuszona je podpalić, a teraz żałuję bo już mi się nie podobają. Smutna
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

madzia

Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 2

PostWysłany: Nie 26-11-2006, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja z tym mam różnie. Jeśli kupię już naprawdę fajną świeczkę to też żal jest mi ją zapalać. Poza tym ja trzymam te świeczki na specjalne okazje. Puszcza oko
Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 14

PostWysłany: Nie 26-11-2006, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jakoś mocno nie przywiązuję wagi do świeczek-chociaż niektóre są naprawdę śliczne; w świeczniku mam "dyżurne" świeczki spiralnie skręcone dopasowane do charakteru świecznika; palę je jednak niezmiernie rzadko.

Co innego na dworze w lecie; kolacja przy świecach.... na tarasie...
Powrót do góry

Bunia

Zodiak: Koziorożec

PostWysłany: Nie 26-11-2006, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też lubię świeczki, ale jak sobie stoją i ładnie wyglądają. Palenie świeczek też od razu kojarzy mi się jednoznacznie..
Chociaż czasem najdzie mnie faza, kidy biorę świeczuszki zapachowe, rozpalam sobie w łazience, zanurzam się w wodzie i nie ma mnie dla nikogo..pełen relaksior..
Kiedys dostałam piękną świeczkę z muszlkami o cudownym , świeżym zapachu.. Oczywiście wywiozłam ją do P. i postawiłam w sypialni.. Czasem ją zapalamy żeby zrobić klimacik Zakochany
Więc świeczki dla romantycznego klimatu - TAK, a do palenia od tak sobie - NIE Puszcza oko
Powrót do góry

madzia

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Nie 26-11-2006, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Świeczki chyba już mają coś w sobie, że szkoda jest je zapalać od tak sobie. Dzięki nim możemy stworzyć naprawdę romantyczny nastrój i głównie z tym mi się one kojarzą.
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 27-11-2006, 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja już się bałam, że mam hopla na punkcie palenia świeczek... Puszcza oko
Dobrze, że nie ja jedyna. Puszcza oko Puszcza oko Puszcza oko
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 27-11-2006, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jak już gdzieś pisałam uwielbiam świeczki. Ale podobnie jak Wam jest mi szkoda je palić Uśmiechnięta . Palę świeczki jak jestem z narzeczonkiem, natomiast czasami zapalę sobie podgrzewacze jak jestem sama.
Świeczek aromatycznych nie używam bo według mnie one nie dają żadnego zapachu. Kiedyś kupiłam świeczkę o zapachu leśnym. Rzeczywiście pachniała lasem, ale jak zapaliłam to zapach się z niej nie wydobywał Smutna .

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

j_lo

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pon 27-11-2006, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zapalam świeczki kiedy chce stworzyć odpowiedni nastrój Zakochany gdy juz sie spalą po prostu kupuje nowe Duży uśmiech

Podpis ...::: Mówię do chwili zatrzymaj się, jesteś zbyt piękna aby odejść :::...
Powrót do góry

ptycha

PostWysłany: Wto 28-11-2006, 5:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My bardzo często zapalamy świeczki. Bardzo lubie białe waniliowe.
Zwykle kupuje "gołe" swieczki i robie z nich kompozycje - wkładam do naczynia z jakimis gadżetami typu muszelki, suszki itp. Uśmiechnięta
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Pochwał: 5

PostWysłany: Wto 28-11-2006, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja lubie świeczki, ale również zapalam tylko na specjalne okazje, a najbardziej lubie takie świąteczne na wigilijnym stole, albo w kształcie jajeczek na wielkanoc, tylko podobnie jak wy jak juz uda mi sie znaleźć ładna, to szkoda mi ją zapalić...
Powrót do góry

Agata

PostWysłany: Wto 28-11-2006, 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja dzisiaj zaszalałam: kupiłam sobie świeczkę o zapachu cynamonowym, zapaliłam ją i teraz się relaksuję przy kompie Bardzo uśmiechnięta .

Powrót do góry

agatka1984

Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Wto 28-11-2006, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja uwielbiam kupować świeczki, ale też uwielbiam je palić. Kupuję w zasadzie tylko zapachowe (spróbujcie owowcowych, one pachną, nie pachną raczej waniliowe), palę mnóstwo świeczek, bo uwielbiam to ciepłe światło

Podpis Lepiej mądrze stać niż głupio biegać.
Jacek Gmoch
Powrót do góry

Agata

PostWysłany: Wto 28-11-2006, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Popatrzcie ile radości przynoszą świeczki Bardzo uśmiechnięta .

Powrót do góry

agatka1984

Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Wto 28-11-2006, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata bo jak zauważyłam na tym forum są dziewczyny, który potrafią się cieszyć życiem i jego nawet najdrobniejszymi aspektami Bardzo szczęśliwa

Podpis Lepiej mądrze stać niż głupio biegać.
Jacek Gmoch
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 29-11-2006, 8:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

agatka1984 napisała:
Agata bo jak zauważyłam na tym forum są dziewczyny, który potrafią się cieszyć życiem i jego nawet najdrobniejszymi aspektami Bardzo szczęśliwa

Bo jak to mówią: nasze życie składa się z drobiazgów. Bardzo szczęśliwa
I to właśnie z tych drobiazgów mamy największą frajdę. Puszcza oko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 1 z 12

Skocz do: