Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sylwester seniorów 2016

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Święta
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dancia

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Nie 04-12-2016, 21:19    Temat postu: Sylwester seniorów 2016 Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam.
Podjęłam się zorganizowania w tym roku sylwestra dla przyjaciół.
Towarzystwo w wieku senioralnym, w większości sprawni , ale kilkoro niekoniecznie tańczących, głównie z powodu schorzeń "narządu tanecznego" Śmiejąca się
Jak zorganizować imprezkę, by wszyscy czuli się sylwestrowo?
Czy z racji tego, że nie spotykamy się w święta Bożego narodzenia, wypada zaproponować wspólne kolędowanie? (kilka kolęd)

Czy kolację mogę podać serwowaną? wiem że to trochę trudniejsza opcja, ale chciałabym, aby było inaczej niż na innych spotkaniach. Czy podać ciasto i kawę, czy tylko deser po kolacji np w formie pucharów ?

Później zakrólują różne zimne przekąski ...i na tym koniec. No może jeszcze barszczyk "na śniadanie" czyli ok 1-2 godz.
Mieszkamy w domu jednorodzinnym, czyli o północy zapewne wyjdziemy na dwór.

Drogie czytelniczki, co możecie mi doradzić? podpowiedzieć lub odradzić?

Liczę na pomoc i już teraz dziękuję. Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Kate29

PostWysłany: Nie 04-12-2016, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dancia myślę, że kolacja serwowana to dobry pomysł Uśmiechnięta. Ciasto i kawa jak najbardziej. Ja jestem typem domatora i mi takie coś by odpowiadało. Jeszcze jak ktoś podaje mi kolację pod nos to już w ogóle Śmiejąca się .
Z tego co napisałaś to zapowiada się taka rodzinna atmosfera, czy może się mylę? Jeśli nie to jak dla mnie kolędowanie w niczym nie przeszkodzi, a umili Wam wieczór Uśmiechnięta.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Dancia

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 05-12-2016, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzięki Kate Uśmiechnięta

Nie wiem jeszcze czy deser dać, a oprócz tego kawę i ciasto? czy tylko jedna opcja?

Atmosferę chciałabym stworzyć taką by nikt nie czuł się "odstawiony na bok"
Jesteśmy starszymi ludźmi, ale chciałabym żebyśmy fajnie i radośnie, odpowiednio do wieku spędzili ten czas.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Święta Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: