Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Syndrom australijski????

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Caroline_22

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pon 19-05-2014, 15:37    Temat postu: Syndrom australijski???? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cześć
Studiuje filologie polska, jestem na 3 roku. Myślałam, że na studiach będzie ciekawie, a jest strasznie nudno, same dziewczyny… Całe moje życie kręci się wokół Internetu, przesiaduje dniami i nocami na fb, twitterze, nk itd. Prowadzę też bloga. Obserwuję swoich znajomych, może nawet za często, ale oni mają takie ciekawe życie. Chciałabym jakichś zmian w życiu, bo juz mnie to dobija, nic się nie dzieje… Ostatnio nawet zauważyłam, że cierpię na bezsenność i mam migreny średnio raz w tygodniu…
Koleżanka mi powiedziała, że być może mam syndrom australijski… Czy słyszałyście coś o nim? Któraś z Was też ma podobnie?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

kisia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pon 19-05-2014, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wyłącz komputer i wyjdź do ludzi, poznaj kogoś prawdziwego, a syndrom minie. Pierwsze słyszę o takim syndromie Niepewny.

Podpis Belly dance koloruje mój świat barwami orientu Bardzo szczęśliwa.........(czy tyle kropek wystarczy? Złośliwa )
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 19-05-2014, 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

kisia napisała:
Wyłącz komputer i wyjdź do ludzi, poznaj kogoś prawdziwego, a syndrom minie. Pierwsze słyszę o takim syndromie Niepewny.

Ja tez nie. Podejrzliwa

Izolujesz sie od ludzi, internet to zadne towarzystwo.
Tak jak Kisia radzi, wylacz kompa i wyjdz do ludzi!

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 20-05-2014, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na pewno nie pomoże Ci pisanie na trzech innych forach o tym samym problemie. Podejrzliwa

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

kisia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Wto 20-05-2014, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia Czemu nie, może ktoś znajdzie złoty środek. Puszcza oko (żartuje)

Podpis Belly dance koloruje mój świat barwami orientu Bardzo szczęśliwa.........(czy tyle kropek wystarczy? Złośliwa )
Powrót do góry

Divergent

PostWysłany: Sro 21-05-2014, 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z tego co wiem syndrom australijski to nagla chec zmiany, tak?
Powrót do góry

ulalenka

PostWysłany: Sro 16-07-2014, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja również pierwszy raz słyszę o takim syndromie zaraz nawet w internecie poszperam z czystej ciekawości.
Powrót do góry

Gilsi

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 16-09-2014, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A mi się wydaje, że to może być właśnie bezsenność wynikająca z nudy. musisz zmienić otoczenie. Jak naprawdę nie możesz zasnąć. Weź pigułkę przed snem w aptece jest ich masa bez recepty.
Powrót do góry

Kaya81

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Nie 21-09-2014, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gilsi napisała:
A mi się wydaje, że to może być właśnie bezsenność wynikająca z nudy. musisz zmienić otoczenie. Jak naprawdę nie możesz zasnąć. Weź pigułkę przed snem w aptece jest ich masa bez recepty.

Taka masa że aż nie wiadomo co wybrać Niezdecydowana kupiłam kiedyś jakieś ziołowe ale nie za bardzo działały.
Powrót do góry

renatazo

PostWysłany: Sob 29-11-2014, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pigułka, remedium na wszystko. Ja bym na Twoim miejscu zastanowiła się czego mi tak naprawdę brakuje i jak mogę to zmienić Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: