Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szczawnica noclegi i zwiedzanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cherry_Darling

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Nie 16-03-2014, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli chodzi o noclegi w Szczawnicy to mogłabym polecić apartament Victoria, szczegolnie jak się jedzie większą grupą. Miejsce jest na prawde na poziomie i w poblizu głównych atrakcji. Parę już ładnych lat temu bylismy też w pewnej willi, której nazwy sobie teraz nie przypomne...Zrąbek (?) coś w tym guście. Złośliwa Też bylo ok.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

KateKate

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Czw 29-05-2014, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Byłam w Szczawnicy na kilka dni. Muszę tam wrócić. Nie dość, że jest tanio, to jeszcze sporo do zwiedzania. Podoba mi się bardziej niż zakopanie.

Nikt nie wspominał o knajpie "Koci Zamek", albo po prostu nie zauważyłam. Jest tanio i naprawdę bardzo smacznie. Uśmiechnięta Ta miejscowość ma swój klimat. W te wakacje musimy tam znowu jechać. Uśmiechnięta
Powrót do góry

kaja30

PostWysłany: Czw 05-06-2014, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mogę polecić jeszcze Wąwóz Biała Woda. Większośc turystów koncentruje się tylko na Wąwozie Homole, a Biała Woda równie piękna. Jak lubisz wędrówki górskie - koniecznie Sokolica i Wysoka, która jest najwyższym szczytem Pienin (nie, nie Trzy Korony). Bajeczny widok sie z niej rozpościera. Na Sokolicę warto wybrać się tak, żeby dotrzeć na nią około 17 - wtedy na ogół jest już na szczycie pusto.
Powrót do góry

apows

PostWysłany: Sro 18-06-2014, 9:46    Temat postu: Re Szczawnica noclegi i zwiedzanie Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Majek napisała:
Właśnie planujemy letnie wakacje i padło na Pienieny i na Szczawnicę.
I teraz pytanie do Was odnośnie fajnych kwater, domków, apartamentów, jedziemy tam w 5 osób. Dobrze pojechać w sprawdzone miejsce, polecane przez kogoś, więc pytam Was. Uśmiechnięta
Jesli któraś z Was była, może coś polecić albo może i od razu odradzic to chętnie skorzystam z rad.
Podobnie jeśli chodzi o trasy wycieczkowe, restauracje itp. Uśmiechnięta

Osobiście mogę polecić pokoje studio Pod wierzbą w Szczawnicy.
Osobne wejście, duży balkon, aneks kuchenny i łożko małżeńskie to jak dla mnie rewelacja, no i przystępna cena.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: