Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szczur czy to dobry pomysl
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
OlaMania

PostWysłany: Pon 06-06-2011, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szczury to wspaniałe zwierzaki. Mam 2 i za nic nie zamieniłabym ich na nic innego. Trochę dziwi mnie jak czytam wypowiedzi, w których ludzie piszą o agresywnych szczurach. Moje gryzonie nigdy nikogo nie ugryzły Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

olaola

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 11-07-2011, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też mam szczurka... a raczej szczurzycę. sfinksa, łysy słodziak i też potwierdzam to, co dziewczyny pisały wcześniej... wspaniale zwierzatko Uśmiechnięta
Powrót do góry

NaturalGirl

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Byk
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Sob 09-03-2013, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szczur to jedno z najwspanialszych zwierzatek jakie mialam. Niesamowicie inteligetne i czyste. POLECAM
Powrót do góry

Kazimierka

PostWysłany: Czw 24-04-2014, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niektórzy szczury mają za darmo, a wcale ich nie chcieli Uśmiechnięta. Tak na poważnie to wydają mi się ciekawym rozwiązaniem jak ktoś dużo miejsca w domu nie ma.
Powrót do góry

kaja30

PostWysłany: Sob 07-06-2014, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też słyszałam, żę to inteligentne stworzenia, ale ja bym się w życiu nie zdecydowała na trzymanie takie stwora w domu. Jeśli już coś z gryzoni to może jakiś chomik albo świnka morska, ale nigdy w życiu szczur.
Powrót do góry

ink

PostWysłany: Sob 14-06-2014, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Temat dla mnie, chcialabym miec szczura, tak zeby z nim chodzic a on siedzialby mi na ramieniu Złośliwa Ale troche sie obawiam.

Podpis Szczęście nie jest reakcją, jest wyborem.
Powrót do góry

armanika

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Wąż
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pon 23-06-2014, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szczury sa dla mnie jkieś takie obrzydliwe, polecam myszoskoczki dla dziecka. Te odchowane od małego są urocze. A może króliczek miniaturka?
Powrót do góry

MartaZ

PostWysłany: Pon 20-10-2014, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przez 15 lat hodowałam szczury. Teraz jest ze mną ostatnia samiczka, staruszka już. Musiałam wygasić stado ze względu na coraz silniejszą alergię mojego partnera. Była to dla mnie ciężka decyzja ale co poradzić. Polecę szczury każdemu, kto ceni sobie kontakt z inteligentnym, ciekawym świata stworzonkiem, którego aktywność nie ogranicza się do jedzenia i snu. Jednak szczur to zwierze stadne więc trzeba się zdecydować co najmniej na 2, po drugie hodowlane szczurki są chorowite, często zapadają na nowotwory i choroby płuc - więc koniecznie trzeba mieć dobrego weterynarza. i tu problem, bo niewielu zna się na małych zwierzątkach. We Wrocławiu może ze trzech. No i jeszcze przestrzeń - duża klatka, w której swobodnie będą mogły biegać albo codzienne wybiegi.
Powrót do góry

renatazo

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 26-11-2014, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pomijając fakt że nie wyglądają wyjściowo to naprawdę inteligentne zwierzęta, na dodatek takie które przywiązują się do właściciela. Fajna alternatywa dla psa jeśli nie ma się miejsca w mieszkaniu.
Powrót do góry

Lisiczka202

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Nie 07-12-2014, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przyjaciółka ma cztery szczurki (już teraz nie takie małe Bardzo szczęśliwa) i są przeurocze Uśmiechnięta

Podpis Pięknej kobiecie mężczyźni wszystko przebaczą. Kobiety nic.
Powrót do góry

lidka_lidka

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pią 19-12-2014, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wszystko kwestia gustu. Jeśli chodzi o zapach, to chyba większy problem jest z psem. Mój ojciec ma dużego psa i niestety cały dom nim "pachnie", szczególnie, jak wróci mokry ze spaceru.
Powrót do góry

pistac_jowa

Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Sob 28-02-2015, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szczury są rewelacyjne! Mam je od kilku lat, zawsze jednego albo dwa. Teraz od tygodnia mieszka ze mną Stefan - przeuroczy łysolek. Uśmiechnięta Bardzo inteligentny, przyjazny, czysty, nie gryzie. Bardziej polecałabym szczurka dla dziecka niż chomika. Szczur to taki mały piesek, bardzo przyzwyczaja się do ludzi. Chomik - milutki, ale - nie ukrywajmy - głupiutki bardzo. Szczur przyjdzie do człowieka, poniucha, poliże, odwdzięczy się za opiekę i miłość.
Miałam kiedyś szczurzycę Jadzię, która ze mną spała, przybiegała na zawołanie i nawet nauczyłam ją obracać się wokół własnej osi na komendę "obrót". Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Tomasz1992

Zodiak chiński: Małpa
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 28-03-2015, 0:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szczury są fajne , właściwie lubię wszystko co Szczurowate i chomikowate Uśmiechnięta ale opieka nad mini to dość spore wyzwanie , potrzebują dużo uwagi , nie można ich narażać na stres , są podatne na strach , są inteligentne i się łatwo przywiązują . Pewnie bym sobie sprawił , ale mam w domu kociarnię , i swoje koty też bardzo lubię dlatego szczurów dla ich bezpieczeństwa brać nie będę .

Właściwie lubię prawie wszystkie zwierzaki Uśmiechnięta , tylko psów nie znoszę jakoś .
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

draconem

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 20-07-2015, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pierwszego szczurka kupiłam 8 lat temu i od tamtego czasu już zawsze towarzyszą mi jakieś szczurki. Aktualnie mam dwie dziewczynki. Czy szczurki są dobrym pomysłem? Oczywiście. Niesamowicie przyjazne, inteligentne, zabawne i urocze stworzonka Uśmiechnięta Szybko można się w nich zakochać Uśmiechnięta
Powrót do góry

crisan90

PostWysłany: Pią 24-07-2015, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szczury są bardzo inteligentne Uśmiechnięta Sama miałam kiedyś szczura, ale jak zdechł to jakoś ciężko mi było przygarnąć kolejnego

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: