Forum Kobiet Kobieca Strona 砰cia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼i   ZalogujZaloguj 
bi簑teria srebrna sklep

Szminki i b造szczyki
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Kosmetyki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
Anna9999

P貫: Kobieta
Zodiak: Lew
Zodiak chi雟ki: W捫
Do陰czy豉: 15 Sty 2019

PostWys豉ny: Czw 31-01-2019, 12:18    Temat postu: Promocje w ezebra.pl Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szminki tylko w ezebra.pl dziewcztny! Mega si op豉ca
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil foremki Wy郵ij prywatn wiadomo嗆  

LadyEddi

Zodiak: Panna
Zodiak chi雟ki: Smok
Do陰czy豉: 04 Kwi 2019

PostWys豉ny: Sro 17-04-2019, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mimo, ze trendu nie ma na b造szczyki czasem je nak豉dam U鄉iechni皻a Ostatnio bardzo czesto si璕am te po tinty U鄉iechni皻a
Powr鏒 do g鏎y

basiab

Zodiak: Waga
Zodiak chi雟ki: Szczur
Do陰czy豉: 02 Sty 2018

PostWys豉ny: Wto 23-04-2019, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Faktycznie dobrze dobrana szminka mo瞠 powiekszy optycznie usta. O ile jest co powi瘯sza. A u mnie by z tym problem bo z natury mam niewielkie oraz w御kie usta tak wiec nie by這 za bardzo czego powi瘯sza Puszcza oko Dopiero jak powiekszy豉m mog豉m zacz望 je malowa bo nie wygl康a造 jak dwa paseczki.

Zdecydowa豉m si na powiekszenie w tej klinice w Krakowie https://cliniqmed.pl/oferta/medycyna-estetyczna/wolumetria/ - je郵i kt鏎a z Was jest mo瞠 z Krakowa, polecam bo efekt bardzo naturalny, wygl康a super, poza tym nie mam 瘸dnego kaczego dzi鏏a ( aby co takiego osi庵n望 trzeba mie wstrzykni皻e naprawd du穎 preparatu, a 瘸den lekarz na pocz徠ku przynajmniej tyle Wam go nie wstrzyknie).
Powr鏒 do g鏎y

Auroraa

Do陰czy豉: 12 Pa 2017

PostWys豉ny: Sro 24-04-2019, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

安ietne, trwa貫, matowe (ale te wysuszaj帷e) s pomadki z maybelline stay matt ink. Ja je lubi, ale 瞠by regenerowa usta po ich u篡ciu na noc nak豉dam grub warstw ma軼i z wit. A.
Fajne s pomadki z golden rose. Ja je uwielbiam, bo tak nie wysuszaj ust. Jeszcze teraz przymierzam si do zakupu tej nowo軼i vinyl gloss:)
Powr鏒 do g鏎y

luska23

Do陰czy豉: 30 Kwi 2015

PostWys豉ny: Wto 07-05-2019, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Powiekszanie ust to ekstremalne rozwi您anie. Czasami daje fajny efekt ale je郵i ktos chce si na co takiego wybra musi by w 100% przekonany do tego,ze gabinet do ktorego si wybiera zna si na wykonywaniu takich zabieg闚 oraz nie zrobi krzywdy. Bardzo 豉two jest zrobi krzywd nieumiej皻nym ostrzykni璚iem za pomoc kwasu .....

Je郵i chodzi o szminki to polecam t firm:
https://ikor.pl/pomadki/22-lipstick-nature-nr-43.html

Idealna konsystencja. Szminka jest poza tym niesamowicie trwala, a pomimo to nie czuje sie jej na ustach.
Powr鏒 do g鏎y

Anuszka556

Do陰czy豉: 10 Pa 2018

PostWys豉ny: Sro 29-05-2019, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja przez pewien czas lubi豉m pomadki takie matowe. teraz jest po powi瘯szaniu ust Restylane Kysse, kwasem HA Puszcza oko Mma usta 豉dnie nawil穎ne i jak u篡wam pomadki to raczej te nablyszczaj帷e Puszcza oko
Powr鏒 do g鏎y

Aleksandea7890

Zodiak: Baran
Zodiak chi雟ki: Ko
Do陰czy豉: 12 Cze 2019

PostWys豉ny: Sro 12-06-2019, 9:07    Temat postu: Ezebra Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Swietne b造szczyki maj w drogerii Ezebra. Polecam. U鄉iechni皻a
Powr鏒 do g鏎y

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Kosmetyki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach