Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Szukam doniczek

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Kwiaty, rośliny ozdobne, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bobo22

PostWysłany: Czw 16-08-2018, 17:37    Temat postu: Szukam doniczek Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam. Doradźcie mi jakieś fajne donice (dość spore mnie interesują), ale nie takie zwykłe, tylko podświetlane; ponoć są takie i wyglądają świetnie np http://donice-tim.pl/donice-ozdobne/donice-podswietlane/. Możecie mi coś zaproponować?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

klaudias

PostWysłany: Wto 04-09-2018, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moim zdaniem to wszystko co jest zwiazane z podswietlaniem idzie troche w zlym kierunku. Niebawem wszystko bedzie wygladalo doslownie jak choinka .. jednak kazdy ma jakis tam swoj gust wiec nie mozna ludziom niczego odmawiac Uśmiechnięta
Powrót do góry

azalia79

PostWysłany: Pią 07-09-2018, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Może i są fajne ale nie może ich być dużo,jedna wystarczy.Ja ostatnio na zewnątrz kupuję gazony i w nich sądzę różne kwiaty.Wiadomo że taka palma nie wejdzie,ale inne rośliny mogą tworzyć fajne kompozycje.joniec ma dobre gatunkowo,też u niego kupowałam,ponadto jak się chce trochę pozmieniać na ogródku to mają też fajne elementy skarpowe,które można świetnie wykorzystać na rabatach https://www.joniec.pl/oferta/architektura-ogrodowa.html
Powrót do góry

karinaa

PostWysłany: Nie 09-09-2018, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Duzo tutaj jest wkladu wlasnego przy prowadzeniu wlasnego ogrodu .. niestety o czystosc trzeba dbac, a nie kazdego stac na zatrudnienie na etat kogos do opieki nad nim. Mi osobiscie az tak bardzo nie zalezy na jak najwyzszym prestizu dlatego korzystam z najprostszych rozwiazan bo nie mam zwyczajnie na swoje hobby ogrodnicze tyle wolengo czasu. Idealnie sprawdzaja sie zwykle np. drewnopodobne ( https://www.sklepogrodniczy.pl/doniczki/doniczki-ozdobne/doniczki/ ) donice ktore wytrzymaja nawet najgorsze warunki atmosferyczne. Jeszcze dla ludzi bardziej wyczulonych mozna znalezc w tym sklepie produkty z serii Finezja - wykonane z wysokiej jakosci tworzywa sztucznego. Sa troche drosze jednak wygladem bardzo to nadrabiaja .. moze sama sie na nie skusze w przyszlosci Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Kwiaty, rośliny ozdobne, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: