Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szybcy i wściekli 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 25-04-2013, 11:41    Temat postu: Szybcy i wściekli 6 Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agent Hobbs (Dwayne Johnson) otrzymuje informacje o przechwyceniu konwoju wojskowego w Berlinie. Wpada tym samym na trop organizacji wyszkolonych kierowców-zabójców, którzy działają na terenie dwunastu krajów. Śledząc ich dowiaduje się, że prowadzeni są przez Owena Shawa (Luke Evans), a wspomaga go bezwzględna Letty (Michelle Rodriguez). Tymczasem, Dominic Toretto (Vin Diesel) i jego załoga wiodą luksusowe życie poza granicami Stanów. Przymusowa emigracja nie trwa długo, kiedy u Doma pojawia się Hobbs, a wraz z nim szansa na powrót do domu. Jak wiadomo jednak, nie ma nic za darmo...

Cóż jestem fanką serii i nie mogę się już doczekać.
Ostatnio widziałam w kinie zwiastun i będzie ciekawy motyw z Letty!
Ale w zapowiedzi było, że premiera 10 maja, a na filmwebie i multikinie jest 24 maja Niezdecydowana.

Uwagi  Zmieniłam zdjęcie na mniejsze, bo sie forum rozjechało.
Adzia.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: