Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szynszyle- moje ulubienice.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 01-08-2008, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gonia tak strasznie mi przykro Płacze lub Bardzo smutna A fajny zwierzaczek z twojej szynszylki był...

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Gonia14

PostWysłany: Pią 01-08-2008, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chyba znalazłam odpowiedz na internecie , co jej sie stało :
Cytuję :
" Uwaga! W czasie upałów postawmy klatkę z daleka od słońca. Podawajmy im świeżą wodę (wcześniej przegotowaną). Temperatura w mieszkaniu nie powinna przekraczać 25 st. C. Przegrzanie organizmu może być dla nich bardzo niebezpieczne. Nie zapominajmy, że szynszyle mają najbardziej gęste futro ze wszystkich ssaków! ".

No to moja była w mieszkaniu i w cieniu na szczęście.
Tak właśnie jakiś czas temu zdechła słonica Kinga w Krakowskim ZOO.
A była tam bardzo długo. Smutna
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 01-08-2008, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gonia dla takiego zwierzaczka upały rzeczywiście mogą być bardzo męczące Płacze lub Bardzo smutna Płacze lub Bardzo smutna
Miejmy nadzieję, że syn będzie chciał nowe szynszyle i że niebawem pod Twoim dachem znowu będzie wesoło Bardzo uśmiechnięta

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

Gonia14

PostWysłany: Pią 01-08-2008, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata napisała:
Gonia dla takiego zwierzaczka upały rzeczywiście mogą być bardzo męczące Płacze lub Bardzo smutna Płacze lub Bardzo smutna
Miejmy nadzieję, że syn będzie chciał nowe szynszyle i że niebawem pod Twoim dachem znowu będzie wesoło Bardzo uśmiechnięta

A ja już myślę, czy może jednak nie kupić sobie kotka. Myśli

Dołączone po 1 minucie 29 sekundach:

A , jeszcze doczytałam , że żyją 10- do 15 lat , a w niewoli czyli klatce ( jak u mnie dużo krócej). A do 20 lat - to inny gatunek.
Powrót do góry

mixiara

PostWysłany: Wto 27-01-2009, 13:37    Temat postu: hej Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ZAZDROSZCZE WAM że macie szenszyle , mnie nei stać bo jestem bezrobotna , Bardzo smutna mam znajoma ktora ma szenszyla i jak widze jak ona nim sie MAŁO opiekuje i ma klatkie malutka po swince morskiej to mi jest go zal i bym jej go odrazu zabrała[b][size=12][/size][/b]
Powrót do góry

Divergent

PostWysłany: Sob 01-02-2014, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My zastanawiamy sie nad szynszylem, chcielismy psa, ale niestety na razie odpada, a chcielibysmy miec w domu zwierzaka i w gre wchodzi albo szynszylek albo kot.
Powrót do góry

kindzia

PostWysłany: Sro 23-04-2014, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szynszyla to nie jakaś myszka, która nie wymaga uwagi. Jeśli decydujemy się na chów tego pięknego i mądrego zwierzątka, to musimy mu zapewnić naszą uwagę i czas.
Powrót do góry

joanna125

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sro 16-07-2014, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szynszylki są cudowne, miałam jedną (teraz żyje z moimi rodzicami, bo ja się czsto przeprowadzam) i była kochana, tylko strasznie dużo zostawiała kup po domu Puszcza oko
Powrót do góry

IdKa

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 05-09-2016, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja znajoma miała szynszyla i chodziła z nim często na spacery.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: