Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szynszyle- moje ulubienice.
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gonia14

PostWysłany: Pią 24-08-2007, 9:14    Temat postu: Szynszyle- moje ulubienice. Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Od trzech lat mam w domu szynszylkę. Moja ślicznotka była malutka- miała 5 tygodni - jak zamieszkała z Nami. Uwielbiam ją jest pocieszna, łagodna i bardzo dobrze oswojona.
Czy ktoś może też ma takie zwierzątko jak ja ?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Gonia14

PostWysłany: Wto 18-09-2007, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nikt nie lubi szynszylek, to Wam choć pokażę jak ona wyglada, moja malutka. Tutaj ma dopiero 2 miesiące. Świeżo po wprowadzeniu do naszego domku. Jeszcze nawet ma wiórki w klatce.
Ps. Coś mi dzisiaj nie wychodzi wklejanie zdjęć. Powstaje za duży obraz . W domku wkleję to zdjęcie.
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 18-09-2007, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gonia14 wklej koniecznie fotkę bo strasznie jestem ciekawa jak wygląda Twoja ulubienica Bardzo uśmiechnięta

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

kiara

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 18-09-2007, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Również jestem ciekawa Twojego zwierzątka Bardzo uśmiechnięta . Czekam na fotki Uśmiechnięta .

Podpis "Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż Twoje."
Serduszko 06.02.05 Serduszko
Powrót do góry

Gonia14

PostWysłany: Wto 18-09-2007, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dołączone po 1 minucie 14 sekundach:

Udało mi się zmniejszyć ten obraz teraz . O to właśnie moja ulubienica Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

kiara

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 18-09-2007, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Śliczna Zakochany . A jaki ma domek piękny Bardzo szczęśliwa .
Dawaj więcej fotek Uśmiechnięta .

Podpis "Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż Twoje."
Serduszko 06.02.05 Serduszko
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 18-09-2007, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale ona jest pocieszna Zakochany
Powrót do góry

Agata

PostWysłany: Wto 18-09-2007, 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O rany jaka słodziutka Zakochany
To futerko pewnie jest bardzo milutkie, prawda??

Masz jeszcze jakieś zdjęcia?

Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 18-09-2007, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jesio... ale ona słodziutka. Zakochany
A jak się Twoja mała princeska nazywa? Podejrzliwa

Gonia powklejaj jeszcze trochę zdjęć!!!! Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

niesia

Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Wto 18-09-2007, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Piękna Uśmiechnięta
Z racji tego że nie mogę mieć na razie psa z kilku względów, chciałam kupić Nikoli szynszyla, mam male pytanko: Goniu czy bardzo duzo trzeba czasu poświęcać takiemu zwierzakowi, i oczywiście czy nie będzie mojemu Rafałkowi "dokuczał"? Nastraszyli mnie że to taka rozrabiara, że sama nie wiem, czy będę w stanie jej dopilnować Podejrzliwa

Podpis Człowiek jest po to, aby kochać. Jeżeli nie kocha, nie żyje.
Powrót do góry

Gonia14

PostWysłany: Sro 19-09-2007, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Odpowiadam po kolei.
Taki domek to nawet konieczność , bo niestety jest to zwierzątko , które musi być zamykane, ze względu na to, iż niestety jest gryzoniem. Strach pomyśleć o stratach i szkodach, które by wyrządziła, gdyby była sama w domu poza klatką parę dni. Podobno niektórzy nie mają szynszyl w klatkach.
Futerko ma bardzo milutkie.
Dałam jej na imię - TUPTUSIA - bo tak ślicznie tupta jak jest na wolności.
Też nie mam warunków na psa- najgorsze wyjścia z nim na spacer 3 razy dziennie.
Uważam , że jest to forma zastępcza pieska, a jest fajniejsza niż świnka czy chomik oraz znacznie czyściejsza. Wymiana drewienek - raz na tydzień. Nic nie czuć. Wygoda.Gdy jest ze spokojnego miotu- to można ją bardzo szybko oswoić i wiele nauczyć. Reaguje na imię i przybiega . Gdy wypuszczam ją z klatki- to mam ją na oku- bo lubi gryżć - wszystko- mebelki, kabelki itd. Jest szybka jak błyskawica. Biega godzinami po domu i nic nie pogryzie. Tak ją nauczyłam , że jej nie wolno. Bardzo lubi dzieci, najlepiej jest jej u nich na rękach.
Często mi wskakuje na kolana i tak sobie siedzi Uśmiechnięta Uwielbia jak ją wtedy głaskam . Uśmiechnięta
Powrót do góry

Agata

PostWysłany: Sro 19-09-2007, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gonia a wiesz może jaka jest średnia długość życia takiego zwierzaka?

Powrót do góry

Gonia14

PostWysłany: Sro 19-09-2007, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiem. Żyje długo- do 16 lat. Moja ma 3 lata skończone, to jeszcze długo będzie z z nami. Dlatego od samego początku warto zadbać o jej wychowanie, bardzo ją oswoić . Na początku do nas syczała, bo nas nie znała i bała się . Chciała nawet ugryżć ze złości jak się ją brało na ręce. Teraz za mną chodzi- krok w krok. A najlepiej jej się siedzi na stole czy ławie Uśmiechnięta
Powrót do góry

Impala

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Nie 14-10-2007, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gonia14 napisała:
Nikt nie lubi szynszylek

Jak to? JA uwielbiam! Bardzo szczęśliwa Są kochane, a z Twojego opisu wynika że są inteligentniejsze niż by się tego można było spodziewać po gryzoniu.

Moja koleżanka ma takiego fajnego zwierzaka i miałam z nim styczność. One są po prostu cudowne!

Jeśli miałabym się zdecydowac na jakies zwierzątko to nie mniejsze niż szynszyla albo królik : ) bo przynajmniej można takie ratowac jak zachoruje : ( ja już przezyłam swoje z gryzoniami i więcej się na mniejsze nie zdecyduję..

Jak w niedalekiej przyszłości zdecyduję się na szynszylę to zgłoszę się do Ciebie po porady ; )

Ale piękna ta Twoja !!!

Podpis *Who doesn't long for someone to hold
who knows how to love you without being told
somebody tell me why I'm on my own
if there's a soulmate for everyone*
Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 3

PostWysłany: Nie 14-10-2007, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jaki słodziuchny ten twój zwierzaczek... Zakochany

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: