Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Tablet
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy lekko techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 05-05-2014, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam, ale jakbym nie miała to moje życie nic by na tym nie straciło. Używam go oglądania filmów w łóżku, bo czasem T. przeszkadza światło i nie mogę czytać. Raczej pełni funkcję gadżetu, który gdzieś się poniewiera. Książek na nim nie czytam, bo szkoda mi oczu.

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 07-05-2014, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie mam tabletu. Ale bardzo chciałabym mieć. Wtedy nie musiałabym korzystać z laptopa. Nie lubię ostatnio komputerów.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 30-05-2014, 7:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas chyba niebawem pojawi sie tablet. Ja i znajomi kupujemy mezowi bony do Media zeby mogl sobie sam wybrac. Tu widze, ze kroluje Samsung, tez jestem fanka tej firmy, zobaczymy na co padnie u nas.

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

Bartma

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 08-08-2014, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie mam i nie czuje potrzeby aby go mieć... Kolejny bezużyteczny gadget... Uśmiechnięta
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Pon 13-10-2014, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jakiś czas temu chciałam strasznie kupić, ale spasowałam.
Stwierdziłam że na moje potrzeby spokojnie wystarczy telefon.
Powrót do góry

Tyska

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sob 21-03-2015, 7:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przymierzam się do kupna. Myślałam nad ipadem air, ma ponoć dużo aplikacji biznesowych, które z pewnością mi sie przydadzą. Ostatnio jak byłam w galerii katowickiej to weszłam zobaczyć do ispota tego ipada. Pracownik mi wszystko pokazał i fachowo wytłumaczył. Czekam tylko na wypłate z pracy.
Powrót do góry

szpileczka909

PostWysłany: Pon 28-01-2019, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak szukasz prezentu to pomysł nad laptopem jak jeden z tych https://itnes.pl/notebooki/ Sklep posiada wiele modeli i atrakcyjne formy zapłaty także dobierzesz coś dla siebie. Polecam zapoznać się z ofertą.
Powrót do góry

kobitka77

PostWysłany: Wto 06-08-2019, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jednak zdecydowanie wolę laptop przynajmniej do pracy
Powrót do góry

azalia79

PostWysłany: Sro 07-08-2019, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam podobnie laptop zabieram wszędzie ze sobą do pracy i w domu często korzystam.Taką mam pracę.Zresztą bardzo często robię prezentacje dla klientów. Wtedy mogę laptop podłączyć do telewizora i więcej osób ma lepszy widok. tu znalazłam fajny artykuł jak to zrobić https://freeisoft.pl/artykul/jak-podlaczyc-telewizor-do-laptopa Bardzo ciekawie wszystko opisane.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy lekko techniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: