Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Tabletki antykoncepcyjne II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kropas

PostWysłany: Pon 20-04-2009, 6:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika2222 napisała:
Teraz tak, żeby mnie wszyscy dobrze zrozumieli Puszcza oko.
Ginekolog powinien badać przy każdej wizycie. Jeśli ma się jakieś problemy to tym bardziej. Mnie tylko raz nie badał podczas wizyty, bo miałam ją w odległości miesiąca i nie było żadnych problemów za pierwszym razem Puszcza oko.

Radzę lepiej zmienić lekarza, bo nie wiadomo jak ten będzie reagował.

Ja też za tym opcjonuję i drogie Pani domagajmy się tego co nam się "należy" a nie czasami zachowujemy się jak...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

kropas

PostWysłany: Pon 27-04-2009, 4:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A dziewczyny wiedziałyście to że wyprodukowali tabletki dla palaczek- jak wspomniałam pare postów wyżej? (Cerazette)
Powrót do góry

Madzio

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 28-04-2009, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej Babeczki Puszcza oko

A Ja mam takie pytanie... jeśli tabletki mi nie służą ( codzienne bóle głowy, bóle łydek i totalnie zle samopoczucie... na seks nie mam w ogóle ochoty Niezdecydowana)mogę po prostu zakończyć branie tabletek wraz z końcem 3-ciego opakowaniem? Czy powinna to uprzednio skonsultować z ginekologiem ?

Podpis "Życie to gra, więc grajmy w nią."

Ostatnio zmieniony przez Madzio dnia Sob 16-05-2009, 18:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 28-04-2009, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Madzio no jasne, że możesz zakończyć, to Twój wybór.
Ale myślę, że skoro masz takie objawy po nich to warto to obgadać z lekarzem, może przepisze Ci inne z inna dawką hormonów.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 29-04-2009, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Madzio ja bym poszła do gina i powiedziała co jest nie tak. Albo da Ci inne tabletki albo zaproponuje inną formę zabezpieczenia.

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

RedBerry

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 29-04-2009, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam takie pytanko, zastanawiam się na tabletkami ale mam problem bo mam biust dość dużych rozmiarów a nie chce żeby broń boże się powiększył. Czy każde tabletki powodują że biust rośnie i waga się zwiększa?? Przewraca oczami

Podpis Każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje...
Powrót do góry

Menju

PostWysłany: Sro 29-04-2009, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wiem czy każde, bo to zależy od dawki hormonów i organizmu, ale moim znajomym babeczkom tu i ówdzie się ponoć powiększyło. Przynajmniej tak mówią, bo ja nie zauważam.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 29-04-2009, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Redberry wydaje mi się, że to jest indywidualna reakcja organizmu na hormony. Najlepiej jakbyś powiedziała ginowi, że chciałabyś uniknąć powiększenia piersi i być może da i odpowiednie tabletki.

Powrót do góry

z1utka

PostWysłany: Sro 29-04-2009, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

hmm. Ja już przy pierwszym miesiącu używania tabletek uprawiałam seks bez prezerwatywy. Tabletki przecież zatrzymują jajeczkowanie więc moge im zaufac. ale zawsze jakieś prawdopodobieństwo jest. Pani ginekolog nie bedzie Cie badała przy każdej wizycie. Mnie bada co drugą Uśmiechnięta

Podpis Logika serca jest niedorzeczna.. Zakochany 02 XI 2007 Zakochany
Powrót do góry

kropas

PostWysłany: Pon 04-05-2009, 6:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Madzio napisała:
Hej Babeczki Puszcza oko

A Ja mam takie pytanie... jeśli tabletki mi nie słuszą ( codzienne bóle głowy, bóle łydek i totalnie zle samopoczucie... na seks nie mam w ogóle ochoty Niezdecydowana)mogę po prostu zakończyć branie tabletek wraz z końcem 3-ciego opakowaniem? Czy powinna to uprzednio skonsultować z ginekologiem ?

Ja też uważam ,że to Twoje ciało i Twoja decyzja!!!
Powrót do góry

la_luna

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Czw 14-05-2009, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio szukam metody antykoncepcyjnej dla siebie, ale nie wiem czy wracac do tabletek po ciazy (przed ciaza bralam ok 7 lat tabletki) czy szukac innej metody...troche sie boje,ze jak znow zaczne brac to bede miala problemy z ponownym zajsciem w ciaze..jak sadzicie? musze sie zastanowic..
Powrót do góry

Nastazja

Zodiak: Koziorożec

PostWysłany: Nie 14-06-2009, 8:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam, mam pytanie : jak u Was było z objawami po rozpoczęciu brania tabletek?
tz. po jakim okresie czasu dostrzegałyście zmiany,np powiekszenie się piersi?
Powrót do góry

madzia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 2

PostWysłany: Nie 14-06-2009, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nastazja ja biorę tabletki 3 rok i do tej pory nie zauważyłam żadnej zmiany.
Piersi i waga nadal takie same (a szkoda).

Podpis 06.03.2003 r. Zakochany
[*]
polnoc 31.12.2013/01.01.2014 - 'tak'
Powrót do góry

Nastazja

Zodiak: Koziorożec

PostWysłany: Nie 14-06-2009, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zauważyłam zmiany mimo,że to dopiero ponad tydzień stosowania.
Tak więc ,cera mi sie pogorszyła,ale to może niekoniecznie skutek brania tabletek i.. piersi mi urosły,ale minimalnie,wręcz niezauważalnie..
Mam nadzieję,że w przeciągu paru miesięcy zmiany będa bardziej radykalne Puszcza oko
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Nie 14-06-2009, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nastazja ja kończę 4 opakowanie w właśnie. W trakcie pierwszego cera mi się pogorszyła, ale pod koniec wróciła do normy i jest ładna jak przed tabletkami. Co do piersi to przy pierwszym opakowaniu bolały i trochę się zwiększyły, ale nie umiem subiektywnie ocenić czy nadal rosną. Puszcza oko Co do wagi, to na szczęście nie przytyłam, a tego najbardziej się obawiałam.

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Następny
Strona 2 z 23

Skocz do: