Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Tabletki antykoncepcyjne II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kropas
 
 


Płeć: Kobieta


Dołączyła: 08 Lut 2009
Posty: 16

PostWysłany: Pon 20-04-2009, 6:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika2222 napisała:
Teraz tak, żeby mnie wszyscy dobrze zrozumieli Puszcza oko.
Ginekolog powinien badać przy każdej wizycie. Jeśli ma się jakieś problemy to tym bardziej. Mnie tylko raz nie badał podczas wizyty, bo miałam ją w odległości miesiąca i nie było żadnych problemów za pierwszym razem Puszcza oko.

Radzę lepiej zmienić lekarza, bo nie wiadomo jak ten będzie reagował.


Ja też za tym opcjonuję i drogie Pani domagajmy się tego co nam się "należy" a nie czasami zachowujemy się jak...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  
   
kropas
 
 


Płeć: Kobieta


Dołączyła: 08 Lut 2009
Posty: 16

PostWysłany: Pon 27-04-2009, 4:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A dziewczyny wiedziałyście to że wyprodukowali tabletki dla palaczek- jak wspomniałam pare postów wyżej? (Cerazette)
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  
   
Madzio
 
 


Płeć: Kobieta
Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kot
Dołączyła: 24 Sty 2009
Pochwał: 1
Posty: 86
Skąd: górny sląsk

PostWysłany: Wto 28-04-2009, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej Babeczki Puszcza oko

A Ja mam takie pytanie... jeśli tabletki mi nie służą ( codzienne bóle głowy, bóle łydek i totalnie zle samopoczucie... na seks nie mam w ogóle ochoty Niezdecydowana)mogę po prostu zakończyć branie tabletek wraz z końcem 3-ciego opakowaniem? Czy powinna to uprzednio skonsultować z ginekologiem ?

 Podpis "Życie to gra, więc grajmy w nią."


Ostatnio zmieniony przez Madzio dnia Sob 16-05-2009, 18:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  
   
Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum


Płeć: Kobieta
Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Dołączyła: 19 Wrz 2006
Pochwał: 4
Posty: 4884
Skąd: .ie

PostWysłany: Wto 28-04-2009, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Madzio no jasne, że możesz zakończyć, to Twój wybór.
Ale myślę, że skoro masz takie objawy po nich to warto to obgadać z lekarzem, może przepisze Ci inne z inna dawką hormonów.

 Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  
   
gieniusia
Moderatorka
Moderatorka


Płeć: Kobieta


Dołączyła: 26 Wrz 2007
Pochwał: 1
Posty: 5899
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 29-04-2009, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Madzio ja bym poszła do gina i powiedziała co jest nie tak. Albo da Ci inne tabletki albo zaproponuje inną formę zabezpieczenia.

 Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  
   
RedBerry
 
 


Płeć: Kobieta
Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń
Dołączyła: 27 Kwi 2009
Posty: 123
Skąd: KrK

PostWysłany: Sro 29-04-2009, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam takie pytanko, zastanawiam się na tabletkami ale mam problem bo mam biust dość dużych rozmiarów a nie chce żeby broń boże się powiększył. Czy każde tabletki powodują że biust rośnie i waga się zwiększa?? Przewraca oczami

 Podpis Każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  
   
Menju
 
 


Płeć: Mężczyzna


Dołączyła: 28 Lut 2008
Pochwał: 1
Posty: 748

PostWysłany: Sro 29-04-2009, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wiem czy każde, bo to zależy od dawki hormonów i organizmu, ale moim znajomym babeczkom tu i ówdzie się ponoć powiększyło. Przynajmniej tak mówią, bo ja nie zauważam.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  
   
gieniusia
Moderatorka
Moderatorka


Płeć: Kobieta


Dołączyła: 26 Wrz 2007
Pochwał: 1
Posty: 5899
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 29-04-2009, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Redberry wydaje mi się, że to jest indywidualna reakcja organizmu na hormony. Najlepiej jakbyś powiedziała ginowi, że chciałabyś uniknąć powiększenia piersi i być może da i odpowiednie tabletki.

 Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  
   
z1utka
 
 


Płeć: Kobieta


Dołączyła: 20 Kwi 2009
Posty: 37

PostWysłany: Sro 29-04-2009, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

hmm. Ja już przy pierwszym miesiącu używania tabletek uprawiałam seks bez prezerwatywy. Tabletki przecież zatrzymują jajeczkowanie więc moge im zaufac. ale zawsze jakieś prawdopodobieństwo jest. Pani ginekolog nie bedzie Cie badała przy każdej wizycie. Mnie bada co drugą Uśmiechnięta

 Podpis Logika serca jest niedorzeczna.. Zakochany 02 XI 2007 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  
   
kropas
 
 


Płeć: Kobieta


Dołączyła: 08 Lut 2009
Posty: 16

PostWysłany: Pon 04-05-2009, 6:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Madzio napisała:
Hej Babeczki Puszcza oko

A Ja mam takie pytanie... jeśli tabletki mi nie słuszą ( codzienne bóle głowy, bóle łydek i totalnie zle samopoczucie... na seks nie mam w ogóle ochoty Niezdecydowana)mogę po prostu zakończyć branie tabletek wraz z końcem 3-ciego opakowaniem? Czy powinna to uprzednio skonsultować z ginekologiem ?



Ja też uważam ,że to Twoje ciało i Twoja decyzja!!!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  
   
la_luna
 
 


Płeć: Kobieta
Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Małpa
Dołączyła: 14 Maj 2009
Posty: 9

PostWysłany: Czw 14-05-2009, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio szukam metody antykoncepcyjnej dla siebie, ale nie wiem czy wracac do tabletek po ciazy (przed ciaza bralam ok 7 lat tabletki) czy szukac innej metody...troche sie boje,ze jak znow zaczne brac to bede miala problemy z ponownym zajsciem w ciaze..jak sadzicie? musze sie zastanowic..
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  
   
Nastazja
 
 


Płeć: Kobieta
Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koń
Dołączyła: 13 Kwi 2009
Posty: 13
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie 14-06-2009, 8:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam, mam pytanie : jak u Was było z objawami po rozpoczęciu brania tabletek?
tz. po jakim okresie czasu dostrzegałyście zmiany,np powiekszenie się piersi?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  
   
madzia
 
 


Płeć: Kobieta
Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys
Dołączyła: 18 Wrz 2006
Pochwał: 2
Posty: 1289

PostWysłany: Nie 14-06-2009, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nastazja ja biorę tabletki 3 rok i do tej pory nie zauważyłam żadnej zmiany.
Piersi i waga nadal takie same (a szkoda).

 Podpis 06.03.2003 r. Zakochany
[*]
polnoc 31.12.2013/01.01.2014 - 'tak'
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  
   
Nastazja
 
 


Płeć: Kobieta
Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koń
Dołączyła: 13 Kwi 2009
Posty: 13
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie 14-06-2009, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zauważyłam zmiany mimo,że to dopiero ponad tydzień stosowania.
Tak więc ,cera mi sie pogorszyła,ale to może niekoniecznie skutek brania tabletek i.. piersi mi urosły,ale minimalnie,wręcz niezauważalnie..
Mam nadzieję,że w przeciągu paru miesięcy zmiany będa bardziej radykalne Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  
   
gieniusia
Moderatorka
Moderatorka


Płeć: Kobieta


Dołączyła: 26 Wrz 2007
Pochwał: 1
Posty: 5899
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie 14-06-2009, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nastazja ja kończę 4 opakowanie w właśnie. W trakcie pierwszego cera mi się pogorszyła, ale pod koniec wróciła do normy i jest ładna jak przed tabletkami. Co do piersi to przy pierwszym opakowaniu bolały i trochę się zwiększyły, ale nie umiem subiektywnie ocenić czy nadal rosną. Puszcza oko Co do wagi, to na szczęście nie przytyłam, a tego najbardziej się obawiałam.

 Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Następny
Strona 2 z 23

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB modified for kobiet.pl v1.91.00
RSS10 RSS20