Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Tabletki antykoncepcyjne II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
CookieMonster

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Nie 27-09-2015, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A co takiego w nich jest, że pomagają walczyć z PMS? Zaciekawiłaś mnie
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Nie 27-09-2015, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

CookieMonster napisała:

Hormony...

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Sro 30-09-2015, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

CookieMonster napisała:

jak dobrze kojarzę, to to, że masz krótszą przerwę bez hormonów.

Ale w sumie teraz już jest co raz większa możliwość dopasowania tabletek do swoich potrzeb.
Na przykład ogólnie mniejsza ilość hormonów
Powrót do góry

lativa

Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pią 09-10-2015, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja od niedawna przyjmuję belarę, i w sumie od początku nie sprawiała mi problemów, jestem mile zaskoczona Uśmiechnięta liczyłam się z tym okresem przystosowawczym, ale przeszłam jakoś łagodnie to wszystko, może to akurat tabletki dla mnie Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

CookieMonster

PostWysłany: Pon 19-10-2015, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika2222 napisała:
Hormony...

Super, każde anty mają hormony a jakoś nie zawsze sobie radzą z PMS Puszcza oko zatem odpowiedz mogłaś sobie darować.

Lena 87 dzięki za odpowiedz Uśmiechnięta będę musiała pogadać o nich z moim ginekologiem. Drogie są?
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pon 19-10-2015, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

CookieMonster napisała:
Super, każde anty mają hormony a jakoś nie zawsze sobie radzą z PMS Puszcza oko zatem odpowiedz mogłaś sobie darować.

Bo nie każde tabletki pasują każdej kobiecie. Wystarczy dobrać tabletki. To hormony pomagają przy PMS... Także napisałam co było trzeba Puszcza oko.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Pią 23-10-2015, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wystarczy dodać, że odpowiednia dawka hormonów Puszcza oko i już wszystko jasne.
Vixpo, ma akurat mniejsze dawki przez 24 dni a później przez 4 dni tabletki placebo. Cena około 30 zł, ale i tak zależy od apteki.
Powrót do góry

CookieMonster

PostWysłany: Pią 23-10-2015, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiem, że nie każde hormony działają na kobiety tak samo. Stąd potrzebne a wręcz konieczne są badania i wywiad z lekarzem Puszcza oko
To w sumie niewiele, nigdy nie brałam tabletek przez 28 dni Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Nie 25-10-2015, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Teoretycznie tych 4 placebo, możesz nie brać.
Ale jak człowiek już się nauczy, że codziennie o stałej porze łyka, to już przyzwyczajenie przychodzi
Powrót do góry

Natala

PostWysłany: Pon 26-10-2015, 4:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niby tak, ale ja to się jednak pewniej czuję, jeżeli mam dodatkowo w telefonie apkę do przypominania...
Powrót do góry

CookieMonster

PostWysłany: Sro 28-10-2015, 7:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bo najważniejsze to wlaśnie wpaść w rytm. A co do tej aplikacji, mówisz o różowym lusterku? Ja taką mam Uśmiechnięta
Powrót do góry

pankejk

Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pon 26-09-2016, 10:41    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

no ja nie wiem co to za problem ustawić przypomnienie w telefonie Uśmiechnięta w dzisiejszych czasach i tak każdy telefon bez przerwy nosi przy sobie, mnie dodatkowo sprawdza partner, czy na pewno wzięłam. Biorę belarę już kupę czasu i jeszcze nie zdarzyło mi się zapomnieć Uśmiechnięta co najwyżej spoznić 2h o gdzieś tam poszłam i nie wzięłam ze sobą, ale 2h to nie problem
Powrót do góry

Anka2211

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 28-09-2016, 10:28    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zapisuję w kalendarzu domowym, wisi koło szafki.
Zrywam kartki aż wkońcu dochodzę do zapisu no i wtedy wiem, że mam wziąć. Najlepszy sposób aby nie zapomnieć.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
Strona 23 z 23

Skocz do: