Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tabletki antykoncepcyjne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28, 29  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 24-02-2009, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Byłam dzisiaj u gina po pierwsze w życiu tabletki. Przepisał mi na razie jedno opakowanie Yasmin i dał listę badań do zrobienia (m.in. cytologia, próba wątrobowa, układ krzepnięcia).
Jestem pełna obaw przed tabletkami, ale mam nadzieje, ze bezpodstawnie... Puszcza oko

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 24-02-2009, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gienia głowa do góry, widać że Twój gin traktuje sprawę poważnie i bardzo dobrze.
No i bez obaw, w końcu nie Ty pierwsza będziesz brać tabletki. Puszcza oko

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 24-02-2009, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Majek napisała:
No i bez obaw, w końcu nie Ty pierwsza będziesz brać tabletki. Puszcza oko

Od razu buźka mi się uśmiechnęła! Śmiejąca się

Gin do rzeczy całkiem, chociaż jak dla mnie zbyt flegmatyczny z natury. Właśnie się zastanawiałam czy nie za dużo badań sobie zażyczył do robienia, ale trochę mnie uspokoiłaś. Uśmiechnięta

Powrót do góry

Madzio

Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 24-02-2009, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A Ja dzis wzięłam pierwszą moją tabletkę. Uśmiechnięta

A za tydzień, mam nadzieję że nie będę plamić, będzie się działo. Śmiejąca się Śmiejąca się Śmiejąca się

Podpis "Życie to gra, więc grajmy w nią."
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 24-02-2009, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Madzio obyś nie miała plamień, a co do badań Gienia to ja przed braniem tabletek miałam robioną cytologię, badanie piersi, usg dopochwowe i taki ogólny wywiad. Ale przecież innych badań nigdy za wiele, więc dobrze że zrobisz sobie tą próbę wątrobową i ukł. krzepnięcia.

Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 24-02-2009, 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi przepisał tabletki na miesiąc i kazał zrobić badania. Po kolejne mam przyjść z wynikami badań już. Puszcza oko

Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Wto 24-02-2009, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gienia to, że lekarz przepisał Ci badania świadczy o tym, że jest dobry Puszcza oko. Tylko mnie ciekawi dlaczego w ogóle dał Ci już receptę? A jeśli (tfu, tfu, tfu) będzie coś źle z wynikami? A poza tym to Ty nie jesteś palaczką Podejrzliwa?

Do tabletek najpierw może być ciężko się przyzwyczaić, ale później jest ten cudowny komfort Bardzo szczęśliwa.

Trzymam kciuki za Was- Madzio i Gienia- żeby wszystko było ok i zero skutków ubocznych Puszcza oko.

Aha- i lepiej tabsy bierz na noc- mniejsze szanse, że przytyjesz Złośliwa (no chyba że chcesz).

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 24-02-2009, 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika2222 napisała:
Gienia to, że lekarz przepisał Ci badania świadczy o tym, że jest dobry Puszcza oko. Tylko mnie ciekawi dlaczego w ogóle dał Ci już receptę? A jeśli (tfu, tfu, tfu) będzie coś źle z wynikami? A poza tym to Ty nie jesteś palaczką Podejrzliwa?

Też nie wiem czemu dał mi receptę od razu. Oczywiście wpadło mi to do głowy prawie po samym domem. Ale po konsultacjach doszłam do wniosku, ze zacznę brać jeśli Małpa raczy się pojawić, a za badaniami jutro się rozejrzę, znaczy za miejscem. Puszcza oko
Jeśli chodzi o godzinę, to chyba będę brała koło 16-17. Wydaje mi się optymalna z wielu względów.

Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Wto 24-02-2009, 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gienia to zobaczysz jak będziesz reagować na godzinę. Ja biorę po 22, żeby mi się apetyt nie zwiększył Puszcza oko. Jedno opakowanie raczej nie zaszkodzi, więc weź Puszcza oko. Zawsze takie rzeczy przypominają się po fakcie Śmiejąca się.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

martii

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 25-02-2009, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gienia, no to trzymam kciuki;-).

17 to nietypowa godzina... Jak teraz pomyślę, to nie widzę żadnych minusów tej godziny, oprócz tego, że ja pewnie nie miałabym jak ich łykać. O 17 zwykle coś robię, nie mam na nic czasu i nie mam ze sobą nic do popijania, a łykanie czegokolwiek bez picia idzie mi kiepsko;). Osobiście polecam poranne łykanie o ile wstajesz w miarę regularnie. Wieczorne jest męczące, jesli masz imprezę i na niej... zwracasz co wcześniej łyknęłaśPuszcza oko)) lub jak chcesz niespodziewanie zanocować u chłopaka a nie masz ze sobą tabletek.

Daj znać jak samopoczucie!

Podpis 25.07.2009 - już prawie 4 lata w poważanym związku:)
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 25-02-2009, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Martii ja właśnie wybrałam 17 ze względu na to, że wtedy jest mała szansa, że zwrócę którąkolwiek ze stron. Śmiejąca się Moja przyjaciółka o tej łyka i jest zadowolona, bo rano czy wieczór to różnie bywało. A picie to w sumie najmniejszy problem. Nawet na uczelni coś kupię, a od biedy pójdzie wodą z kranu albo popchnięte kanapką. Śmiech do łez

Powrót do góry

Anielica

Zodiak: Strzelec

PostWysłany: Sob 28-02-2009, 1:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Rano wstaję nieregularnie, to bym zapomniała.
Kiedyś brałam to o 21 i to była dla mnie idealna godzina, a jak nocowałam po za domem, czy nie zdążyłabym wrócić, to i tak tabletki nosiłam zawsze w torebce.
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 28-02-2009, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Anielica ja mam podobną godzinę jak Ty miałaś, biorę o 21.30. Mam włączoną "przypominajkę" w telefonie na tą godzinę. I nawet jak jestem poza domem to tabletki zawsze mam przy sobie, zazwyczaj w portfelu.

Powrót do góry

Anielica

Zodiak: Strzelec

PostWysłany: Sob 28-02-2009, 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przypominajka obowiązkowo Puszcza oko
Choć po jakimś czasie mialam taki nawyk,że zawsze na 8 minut przed dzwonkiem samej mi się przypominało...

Serio, zawsze 8 minut haha
Powrót do góry

Kinia@

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 08-03-2009, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam pytanko troszke z innej beczki Złośliwa

W ktorym dniu po wzieciu ostatniej tabletki z listka macie miesiaczke i ile dni ona trwa? Zakłopotana

Podpis "Najpiekniejszym ubraniem dla nagiej kobiety sa ramiona kochajacego mezczyzny"
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28, 29  Następny
Strona 26 z 29

Skocz do: