Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tabletki antykoncepcyjne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martii

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 09-03-2009, 1:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Generalnie, czy to tabletki, czy plastry czy krążek: około 3-4 dni po jest okres, który trwa około 5 dni.

Podpis 25.07.2009 - już prawie 4 lata w poważanym związku:)
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 09-03-2009, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie zawsze dostaję okres czwartego dnia i trwa ok. 4-5 dni.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

Kinia@

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 09-03-2009, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tez dostaje 4-go dnia i trwa 5 dni Uśmiechnięta
Wiec wszystko ze mna w porzadku Bardzo szczęśliwa

Podpis "Najpiekniejszym ubraniem dla nagiej kobiety sa ramiona kochajacego mezczyzny"
Powrót do góry

madzia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 09-03-2009, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmm, a ze mna chyba cos sie dzieje nie tak.
Biore te same tabletki od kilku miesiecy, gdzies z pol roku.
Od kilku dni mam dziwne, malutkie plamienia. Nie wiem czy cos jest nie tak czy to po prostu z powodu 'nieco intensywniejszego zycia'?
Nie wiem tak sie tylko zastanawiam, mialyscie kiedys tak?

Podpis 06.03.2003 r. Zakochany
[*]
polnoc 31.12.2013/01.01.2014 - 'tak'
Powrót do góry

Kinia@

Zodiak: Baran
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 09-03-2009, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mialam tak jednorazowo bo fitnesie. Przestraszylam sie wtedy ale juz wieciej razy nic takiego sie nie pojawilo. Mysle ze to byl wynik wysilku.

Podpis "Najpiekniejszym ubraniem dla nagiej kobiety sa ramiona kochajacego mezczyzny"
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pon 09-03-2009, 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam Małpa 4 dnia i trwa 5 dni Puszcza oko.

Madziu ja tak nie miałam nigdy jeszcze. Jeśli nie miną te plamienia to lepiej sie przejdź do gina.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 10-03-2009, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny właśnie wróciłam od lekarza. I przysięgam że w tym mieście więcej do lekarza żadnego nie pójdę.
Ale po kolei.
Napisałam wam jakie zaczęłam mieć problemy. Myślałam że to przez przerwę w przyjmowaniu tabletek. Ale lekarz stwierdził że to nie możliwe. Przyczepił sie tego że przytyłam, i na koniec stwierdził że pewnie apetyt mi sie zwiększył. O żylakach zapomniał jak tylko powiedziałam, NAWET MNIE NIE ZBADAŁ!!! Pomacał mi brzuch i stwierdził że on nie widzi ginekologicznych przeciwskazań do brania tabletek, i że wszystko jest ok.
A na dowidzenia mi powiedział, żebym się zgłosiła na policję żeby zaczęli szukać przyczyny moich problemów Zszokowana
Aż mi się ryczeć chce Smutna

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 10-03-2009, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van'yess zmień ginekologa. Niech lekarz da Ci skierowania na badania. Musisz to wymusić. Nie zrażaj się do wszystkich ginekologów. Miejmy nadzieję, że tylko on tak ma.

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 10-03-2009, 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najgorsze jest to, że mu powiedziałam np. o tym że ostetnio boli mnie tam w środku podczas seksu, a on to olał. To jest pierwszy i ostatni raz kiedy byłam tutaj u lekarza.
Najwyżej będę dojeżdżać te 70 km do mojego...

Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 10-03-2009, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli masz sprawdzonego gina gdzieś dalej to warto się poświęcić i przejechać te kilometry. Kiedy się do niego wybierasz? Podejrzliwa

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 10-03-2009, 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Heh pewnie wcześniej niż bym chciała... F. powiedział że jutro pójdzie i to załatwi.
Chyba sie boi że nie pójdę Uśmiechnięta

Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 13-03-2009, 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W końcu zaczęłam brać tabletki. Dzisiaj będę brać czwartą. Bardzo szczęśliwa Póki co nie widzę żadnych rewelacyjnych zmian, nie zapominam o zażyciu na czas, a noszę profilaktycznie ze sobą w torebce. Póki co mam jedno opakowanie, za tydzień idę na badania, a jak będę mieć wyniki do gina z wynikami żeby się wypowiedział i po receptę na więcej. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak

PostWysłany: Pią 13-03-2009, 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gienia a mialas robiona probe watrobowa?
Bo z tego co pamietam to jest jedno z najwazniejszych badan.
Kolezanka moja nim zaczela brac tabletki zrobili jej probe i okazalo sie ze nawet witamin nie powinna lykac. Zszokowana

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 13-03-2009, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuza będę za tydzień robić właśnie. Bardzo smutna Lekarz mi powiedział, że mam brać od pierwszego dnia cyklu i potem badania i do niego.
A próby miałam robione jakieś pięć lat temu i wtedy było ok.

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

GosiaK

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pią 13-03-2009, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam Was kochane Panie:)
A ja mam pytanie również dotyczące tabletek. Biorę od ponad pół roku Cilest, jutro powinnam zacząć kolejne opakowanie, ale zapomniałam zabrać go z mieszkania a jestem w domu rodzinnym...I nie wiem za bardzo,czy pędzić jutro z rana do mieszkania, czy wzięcie jej w niedzielę po południu spowoduje jakieś "skutki uboczne", i tydzień organizm będzie się na nowo do niej przyzwyczajał? Pytam bardziej z ciekawości, bo i tak po nie pojadę do mieszkania, ale wolałabym wiedzieć tak na przyszłość.

Podpis count to ten, fall apart and start again.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29  Następny
Strona 27 z 29

Skocz do: