Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Tabletki antykoncepcyjne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 27, 28, 29  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kropas

PostWysłany: Nie 15-03-2009, 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z całą pewnością nie powinno się palić ale jeśli już to przy braniu odpowiednich tabletek.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 15-03-2009, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

GosiaK napisała:
Witam Was kochane Panie:)
A ja mam pytanie również dotyczące tabletek. Biorę od ponad pół roku Cilest, jutro powinnam zacząć kolejne opakowanie, ale zapomniałam zabrać go z mieszkania a jestem w domu rodzinnym...I nie wiem za bardzo,czy pędzić jutro z rana do mieszkania, czy wzięcie jej w niedzielę po południu spowoduje jakieś "skutki uboczne", i tydzień organizm będzie się na nowo do niej przyzwyczajał? Pytam bardziej z ciekawości, bo i tak po nie pojadę do mieszkania, ale wolałabym wiedzieć tak na przyszłość.

Wydaje mi sie ze branie tabletek po 8 dniach jest bezcelowe, zreszta tak jest chyba nawet w ulotce napisane(pewna nie jestem Puszcza oko )
Radziłabym po prostu zacząć od nowego cyklu - ja zresztą miałam taką sytuację i właśnie tak zrobiłam.

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 15-03-2009, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

kropas napisała:
Z całą pewnością nie powinno się palić ale jeśli już to przy braniu odpowiednich tabletek.

Palenie nie ma wpływu na skuteczność tabletek. Nie powinno się palić, bo papierosy zwiększają ryzyko zakrzepicy.

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

kropas

PostWysłany: Pon 23-03-2009, 7:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak zgadza się właśnie w tym kontekście to napisałam! Palenie w połączeniu z hormonami to nie tylko ryzyko zakrzepicy.
Powrót do góry

pralinkak

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pią 27-03-2009, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cześć wszystkim. Od kilku lat biorę tabletki antykoncepcyjne z małymi przerwami , teraz już od roku bez przerwy i właśnie sie dowiedziałam że pigułki strasznie wyjałowiaja organizm i zagrzybiają go czy to jest prawda??
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 27-03-2009, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wiem, nie spotkałam się z taką opinią.
Dużo bardziej pod tym względem szkodzą antybiotyki. Tak mi się wydaje...

Powrót do góry

alanml

PostWysłany: Pią 27-03-2009, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czy któraś z Was brała Regulon?
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 27-03-2009, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja koleżanka bierze. Bardzo sobie chwali. Biust jej bardzo urósł Złośliwa

Powrót do góry

alanml

PostWysłany: Pią 27-03-2009, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Własnie cały internet przeleciałam w poszukiwaniu opinii o tym leku i są bardzo skrajne.
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 27-03-2009, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ala - mi lekarz odradzał Regulon.
A Koleżanka jest po poronieniu, problemach z nadżerką i jajnikami. Musi mieć wstrzymaną owulację na jakiś czas ze względów zdrowotnych. Ale jest zadowolona, właściowie nawet bardzo nie przytyła, tylko biust jej się powiększył.
Wydaje mi się że to tak jak ze wszystkim - po prostu zależy od indywidualnych mechanizmów kobiety.

Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 27-03-2009, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ala nie sugeruj się opiniami innych. Każdy organizm reaguje inaczej. Wszystkie opinie mogą być negatywne, a Tobie podpasują i będzie ok Uśmiechnięta.

Wiem to po sobie bo przed braniem tabsów też naszukałam się wszędzie, przeraziłam skutkami ubocznymi, a było bez problemów Puszcza oko.

Dołączone po 1 minucie 26 sekundach:

Gienia a Ty jak się czujesz po tabletkach? Podejrzliwa

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sob 28-03-2009, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ala ja myślę, że o każdych tabletkach antykoncepcyjnych będą raczej skrajne opinie, więc pogadaj szczerze ze swoim lekarzem o swoich obawach.

Tak jak Monika pisze, każdy organizm reaguje inaczej, ja do tej pory brałam dwa rodzaje tabletek i ani razu nie miałam większych problemów ze skutkami ubocznymi.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

alanml

PostWysłany: Sob 28-03-2009, 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bo opinie sa tak skrajnie różne, że szok. Pozatym ilość skutków ubocznych mnie przeraziła ale domyslam się, że każde tabletki anty mają takie skutki i faktycznie to zalezy od organizmu.

Wykupiłam jedno opakowanie i zobaczę jak zareaguję na nie.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob 28-03-2009, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika2222 napisała:
Gienia a Ty jak się czujesz po tabletkach? Podejrzliwa

Monika ja kończę w poniedziałek pierwsze opakowanie i nie widzę żadnych zmian. Poza tym, że libido spadło, ale liczyłam się z tym i mam nadzieję, że przy kolejnym opakowaniu się unormuje. Puszcza oko

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Ammut

PostWysłany: Sob 28-03-2009, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

alanml napisała:
Bo opinie sa tak skrajnie różne, że szok. Pozatym ilość skutków ubocznych mnie przeraziła ale domyslam się, że każde tabletki anty mają takie skutki i faktycznie to zalezy od organizmu.

Wykupiłam jedno opakowanie i zobaczę jak zareaguję na nie.

Ile kobiet tyle reakcji na działanie tabletek...

A działaniami ubocznymi tak bardzo się nie stresuj...
Poczytaj sobie ulotkę kropli na katar i ich skutki uboczne Puszcza oko

Podpis Żaden dowód nie przemawia za tym, że życie jest poważne...
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 27, 28, 29  Następny
Strona 28 z 29

Skocz do: