Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Tabletki antykoncepcyjne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 27, 28, 29  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 02-01-2007, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia, to za listek 21 tabletek, na caly miesiac.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Anja

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 02-01-2007, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmm...a któraś z was bierze/brała tą Diane35?bo ja właśnie kończe pierwsze opakownie i wszystko jest ok, tylko że ciągle mi się chce jeść Smutna. Czy jest jakiś równie tani jej odpowiednik?

Podpis Z wiekiem zrozumiałam Babę Jagę z "Jasia i Małgosi". Zbudowała sobie wymarzony dom, a bachory przylazły i zaczęły go jeść.
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Wto 02-01-2007, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Anja napisała:
Hmm...a któraś z was bierze/brała tą Diane35?bo ja właśnie kończe pierwsze opakownie i wszystko jest ok, tylko że ciągle mi się chce jeść Smutna. Czy jest jakiś równie tani jej odpowiednik?

Ja brałam Diane35 i bardzo po niej przytyłam.... jadłam tyle co wcześnie tylko bardzo mi ciało napuchło... z wagi 55kg skończyłam na 65kg.... Bardzo smutna ale na cerę działa super!!! Uśmiechnięta
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 02-01-2007, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja koleżanka brała Diane35 i strasznie po nich schudła. Teraz widać tylko skórę i kości. Dodam też, że jadła więcej niż zwykle.
Nie wiem czy to po tabletkach, czy to zwykły zbieg okoliczności ale zaczęła chudnąć od momentu brania pigułek.

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

pl35

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 03-01-2007, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja koleżanka bierze Dianę ale przepisaną przez dermatologa - na trądzik - ma dziewczyna straszny problem choć ma już ze 26 lat. Ale nic nie dzieje sie z jej wagą.
Powrót do góry

McBratka

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Sro 03-01-2007, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dziewczyny kochane,
ja gdy miałam zmienić pigułki na trochę tańsze to przesiedziałam z moją Miłością jakieś 4 godziny w necie i czytałam min. o Diane35.

Te pigułki są bardzo nie zdrowe!!!!
W innych państwach są wycofane ze sprzedaży!!!

A co do tanich tabletek to teraz biorę Microgynon 21
Nic mi się dziwnego po nich nie dzieje, a za potrójne opakowanie na 3 miesiące płace około 22 zł. Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Jewel

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Świnia
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Sro 03-01-2007, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jadłam jakiś czas Diane35 mimo że nie miałam problemów z cerą. Przepisał mi je lekarz ze względu na cenę. Po paru miesiącach jedzenia tych tabletek przytylam, może nie tyle co przytyłam jak napuchłam, czułam że mam za dużo wody w sobie oraz miałam bardzo duże łaknienie Zszokowana ale piersi mi też spokojnie o numer urosły.

Podpis Serduszko Razem od 11.02.2005 Serduszko
Powrót do góry

madzia

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 03-01-2007, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Podobno jest tak, że jeśli się widzi, że coś się zaczyna z nami znać, tzn. na przykład 'puchniemy' to chyba powinniśmy to powiedzieć naszemu lekarzowi, a on powinien nam zmienić tabletki. Tzn, ja się na tym nie znam, ale tak słyszałam.
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 03-01-2007, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

madzia napisała:
Podobno jest tak, że jeśli się widzi, że coś się zaczyna z nami znać, tzn. na przykład 'puchniemy' to chyba powinniśmy to powiedzieć naszemu lekarzowi, a on powinien nam zmienić tabletki. Tzn, ja się na tym nie znam, ale tak słyszałam.

Ja w chwili kiedy lekarka przepisywała mi Diane35 pytałam jej czy nie przytyję... a ona mi na to, że jestem taka chuda i mam malutką macicę, że jak troszkę przytyję to mi się nic nie stanie.... Zszokowana
no i przytyłam tylko nie troszkę... ale 10kg... Diablica lub Bardzo wściekła
Lekarze chyba wiedzą, że tabsy mają duży wpływ na organizm i na zmiany w nim zachodzące.... Neutralna
Powrót do góry

medea

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Czw 04-01-2007, 1:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja przez pierwsze 2 lata brania tabletek utrzymywałam wagę. A potem 10 kg stuknęło Przewraca oczami
Między innymi z powodu takiej zmiany wagi ginka przepisała mi Yasmin. Ponoć są to tabletki najnowszej generacji i zawierają hormony, które nie powodują przetrzymywania wody w organiźmie. Nadal pozostaje jednak problem ze zwiększonym apetytem.

Choć przyznam, że problem z utrzymaniem wagi nie jest dla mnie najważniejszym kryterium w doborze tabletek. Na pewno nie zdecydowałabym się na Diane35, które są przestarzałe i mogą szkodzić nie tylko mojemu zdrowiu, ale i mojego ewentualnego potomka.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 04-01-2007, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja podczas brania Microgynonu na poczatku nie przytylam, a nawet schudlam Podejrzliwa , a potem normalnie utrzymywalam wage. A jesli sie puchnie po tabletkach to trzeba wrocic do lekarza, no i najwarzniejsze, przed tabletkami warto zrobic probe watrobowa. Kolezance, jak odebrala wyniki, lekarz zabronil nawet witamin lykac...
Powrót do góry

Jewel

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Świnia
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Czw 04-01-2007, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A mi lekarz powiedział, że Diane35 to największe świństwo jakie jest. Wysłał mnie odrazu na zrobienie wyników na krzepnięcie krwi w wątrobie ale nie zrobiłam Zakłopotana W każdym razie mówił, że siada po tych tabletkach wątroba.

Podpis Serduszko Razem od 11.02.2005 Serduszko
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 04-01-2007, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jewel jak po kazdych. No i obowiazkowo tez badanie piersi. Jak sie ma sklonnosci do guzkow, to tez tabletki nie bardzo wskazane Smutna
Powrót do góry

madzia

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 04-01-2007, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja widzę, że zanim się dostanie receptę na takie tabletki to trzeba zrobić dosyć dużo tych badań.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 04-01-2007, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Madziu, tak powinno byc, bo to dla Twojego bezpieczenstwa. Sa jednak lekarze, ktorzy wypisuja recepte jak poprosisz, niestety...
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 27, 28, 29  Następny
Strona 4 z 29

Skocz do: