Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Tabletki antykoncepcyjne Yaz
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiska

PostWysłany: Sro 24-11-2010, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Prezerwatywy kupuje moj chlopak ,on chce wydawac i miec wieksza pewnosc to jego wybor.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

NIKITA

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Nie 30-01-2011, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czy Yaz ma zastąpić Yasminelle? Bo takie opinie słyszałam ? I czy Yasminelle jak sie czułyście? Bo będę je przyjmować?

Podpis Zawsze trzeba podejmować ryzyko.
Tylko wtedy uda nam się pojąć,jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki jakie niesie nam los...
Powrót do góry

RealBadThing

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 25-02-2011, 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Za kilka dni (czekam na miesiączkę ;p) będę brać tabletki Yaz, jednak jestem osobą, ktorą co jakiś czas nękają dość silne migreny. Czy to może jakoś zaszkodzić w ich braniu? Proszę o pomoc. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 25-02-2011, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

RealBadThing a pytalas ginekologa? Bo to chyba on moze odpowiedziec na Twoje pytanie.

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

RealBadThing

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 25-02-2011, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tylko tyle, że powinnam je zmienić, jeśli bóle będą silniejsze od dotychczasowych. Chciałabym znać opinię którejś z was, być może ktoś ma podobną sytuację.
Powrót do góry

Linka

PostWysłany: Sro 07-12-2011, 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Brałam te tabletki miesiąc i zrezygnowałam, przeszłam na plastry bo po tabletkach źle się czułam.

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

Skocz do: